NiezależnaOpinia

  Opinie sLoan.pl

  Pożyczka online od Sloan to dodatkowe pieniądze w wysokości od 100 do 4 000 zł. Minimalny okres kredytowania wynosi 15 dni, maksymalny z kolei 30. To idealny czas na zebranie dodatkowych środków i spłacenie zadłużenia. Ci, którzy zebrali wcześniej pieniądze na spłatę pożyczki, mogą uregulować zadłużenie przed terminem bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

  Jakie musisz spełniać warunki?

  O pożyczkę możesz ubiegać się gdy: jesteś obywatelem Polski i posiadasz stałe miejsce zamieszkania na terytorium Polski jesteś w wieku od 21 do 65 lat utworzyłeś/-aś swój profil na stronie, zweryfikowałeś/-aś rachunek bankowy, zaakceptowałeś/-aś warunki oraz złożyłeś/-aś poprawnie wniosek jesteś stałym użytkownikiem numeru telefonii komórkowej oraz posiadasz osobisty rachunek bankowy w Polsce w chwili ubiegania się o pożyczkę, nie posiadasz zaległości finansowych względem sLoan.pl oraz nie zostałeś wpisany do żadnych rejestrów.

  Jak otrzymać pożyczkę w sLoan.pl?

  Jeżeli JESTEŚ już klientem sLoan.pl lub zarejestrowałeś/-aś się i otrzymałeś/-aś od nas powiadomienie SMS o pomyślnym zakończeniu rejestracji, możesz wypełnić wniosek o pożyczkę, logując się na profil klienta podając swój numer PESEL i hasło. Następnie przejdź do zakładki rachunki bankowe aby zweryfikować konto za pomocą usługi KONTOMATIK. Na suwaku wybierz odpowiednią kwotę pożyczki i okres spłaty. Prześlij wniosek. Po otrzymaniu wniosku, na podstawie danych uzyskanych podczas rejestracji bądź informacji zamieszczonych w bazach danych lub zbiorach danych kredytodawców, pożyczkodawca dokona oceny zdolności kredytowej Klienta. O podjętej decyzji pożyczkodawcy odnośnie zawnioskowanej kwoty poinformuje wiadomość SMS lub konsultant sLoan.pl skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Proces przygotowania umowy pożyczki oraz wypłata środków trwa około 15 minut. Jeżeli NIE JESTEŚ jeszcze klientem sLoan.pl, musisz się najpierw zarejestrować (przeczytaj następne pytanie).

  Jak się zarejestrować?

  REJESTRACJA: Po wejściu na stronę sLoan.pl kliknij link „Rejestracja”. Następnie wypełnij wszystkie wymagane pola w formularzu rejestracyjnym, zapoznaj się i zaakceptuj warunki oraz kliknij „ZAREJESTRUJ SIĘ” W celu dokończenia rejestracji wejdź w zakładkę „Rachunki bankowe” aby potwierdzić dane za pomocą usługi Kontomatik. Po dokonaniu natychmiastowej weryfikacji będziesz mógł/-a złożyć wniosek o pożyczkę.

  Co z moim przelewem? Kiedy zostanie zaksięgowana spłata?

  Przelewy dotyczące spłat całości bądź części zobowiązania są sprawdzane i wprowadzane do systemu sLoan.pl tego samego dnia lub następnego dnia po zaksięgowaniu płatności. Banki są sprawdzane kilka razy w ciągu dnia, a informacje są aktualizowane na profilu Klienta. Zazwyczaj płatności są księgowane do godziny. W przypadku gdy to trwa dłużej prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na podany adres mailowy. Płatności przelane w dniu nieroboczym są wprowadzane do systemu w następnym dniu roboczym. Jeżeli przelewasz środki z innego banku, tzw. zewnętrzny przelew, księgowanie może potrwać dłużej. Realizując wypłaty pożyczek korzystamy z opcji ekspresowych przelewów BlueCash. Dzięki naszej współpracy z serwisem Blue Media S.A. możesz otrzymać pożyczkę w krótkim czasie, zgodnie z zasadami i terminem w jakim twój bank realizuje przelewy.

  Miałeś okazję korzystać z usług sLoan,pl? Czy pożyczka przebiegła pomyślnie? Czy skorzystałbyś z tej opcji ponownie? Czy szybkość uzyskania pieniędzy jest realna, 15 minut? A może znalazłeś dziwne kruczki w warunkach umowy lub prowizja jest za wysoka? Proszę, podziel się z nami swoim doświadczeniem, chociażby w kilku słowach i pozwól oszczędzić pieniądze tysiącom osób.

  sLoan.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o sLoan.pl

  Twoja opinia