NiezależnaOpinia

  Opinie Rapida

  Pożyczka w Rapidamoney jest szybka i łatwa!

  Pierwszy krok to wypełnienie i podpisanie online naszego 5-cio minutowego formularza zgłoszeniowego. Po zaakceptowaniu zgłoszenia wysyłają link dla gwaranta. Gwarant wypełnia i podpisuje swoją część aplikacji. Pożyczkobiorca wraz z gwarantem proszeni są również o wypełnienie prostego formularza online dotyczącego dochodów oraz miesięcznych wydatków. Pomaga to upewnić się, że obydwie osoby będą w stanie spłacać raty kredytu.

  Krok drugi to krótka rozmowa telefoniczna z Pożyczkobiorcą oraz gwarantem, w celu potwierdzenia szczegółów i upewniena się, że obie strony rozumieją swoje obowiązki. Pożyczki starają się wypłacać w ciągu 48 godzin od momentu akceptacji gwaranta. Pieniądze są wpłacane na rachunek bankowy gwaranta, który przekazuje pieniądze Pożyczkobiorcy.

  Jakie są kryteria kredytobiorcy?

  W Rapida Money nie osądzają cię na podstawie historii kredytowej. Pożyczka może być przyznana osobie w wieku 18 - 75 lat, która posiada status rezydenta, czyli zamieszkuje na terenie Polski . Pożyczkobiorca nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz musi wykazać zdolność do pokrycia miesięcznej raty. Potrzebny będzie również znajomy lub członek rodziny, który zgodzi się być Twoim gwarantem.

  Jak wypełnić część aplikacji należącej do gwaranta?

  Po wypełnieniu części aplikacji należącej do pożyczkobiorcy wysyłają link, który należy przekazać gwarantowi, który następnie zostanie poproszony o wypełnienie podstawowych informacji o sobie. W ramach weryfikacji przed wypłatą pożyczki, upewniają się że gwarant jest stabilny finansowo i nie miał w przeszłości problemów ze spłatą zobowiązań. Przeprowadzają również rozmowę telefoniczną z gwarantem, w celu upewnienia się, że zrozumiał on swoje obowiązki i jest w stanie pokryć raty pożyczki jeśli pożyczkobiorca nie dokona zapłaty.

  Ile trzeba czekać na wypłatę kredytu?

  Zawsze robiją wszystko co w ich mocy, aby pożyczka została wypłacona tak szybko jak jest to możliwe. Większość pożyczek wypłacają w ciągu 48 godzin. Jeśli Ty i Twój gwarant ukończycie aplikację online i wszystkie procesy weryfikacyjne odbędą się bez problemu, mogą wypłacić pożyczkę w ciągu 24 godzin. Po wypełnieniu formularzy aplikacyjnych przeprowadzają krótką rozmowę z Tobą i Twoim gwarantem. Im szybciej to nastąpi tym szybciej będziemy mogli wypłacić pieniądze. Czynniki spowalniające proces aplikacji: Niemożność skontaktowania się z tobą lub twoim gwarantem. Złożenie aplikacji podczas weekendu lub w okresie świątecznym. Konieczność dostarczenia dodatkowych dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub wyciąg z konta bankowego.

  Kto może zostać gwarantem?

  Gwarantem może zostać każdy, kto dobrze zna pożyczkobiorcę i ufa że jest on w stanie terminowo spłacać pożyczkę. Gwarant powinien być osobą w wieku 18 - 75 lat, która jest w stanie wykazać, że nie miała problemów ze spłatą zobowiązań w przeszłości. Gwarant jest odpowiedzialny za uiszczanie rat, w momencie gdy pożyczkobiorca nie dokona płatności, dlatego też musi być osobą finansowo stabilną.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem!

  Miałeś okazję korzystać z usług Rapida? Czy pożyczka przeszła pomyślnie? Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  Rapida
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Rapida

  Twoja opinia