NiezależnaOpinia

  Opinie Provema

  Provema jest stosunkowo młodą firmą na polskim rynku, która rozpoczęła działalność 4 lata temu, w 2015 roku. Provema oferuje szybkie pożyczki internetowe z minimum formalności, błyskawiczną procedurą weryfikacji wniosków oraz możliwość uzyskania pożyczki posługując się wyłącznie dowodem osobistym bez dodatkowych dokumentów. Jest to firma pożyczkowa z wyłącznie polskim kapitałem oraz główną siedzibą w Katowicach. Firma posiada certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo.

  Oferta firmy

  Provema przygotowała swoim pożyczkobiorcom specyficzną, choć przejrzystą ofertę. Wystarczy, że wnioskodawca poświęci zaledwie kilka lub w niektórych przypadkach kilkanaście minut na wszystkie formalności. Provema zapewnia też, że 9 na 10 wniosków klientów jest rozpatrywanych w ciągu 15 minut. Jedynie wnioski składane poza godzinami pracy firmy, to jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 mogą zajęć więcej czasu.

  Klient zostanie wyłącznie obciążony prowizją za udzielenie zobowiązania. Cennik zamieszczony jest na stronie firmy i podaje konkretną wysokość zobowiązania w przypadku poszczególnych kwot pożyczki.

  Provema udziela pożyczek na 6 miesięcy (czyli 6 rat). RRSO maksymalne wynosi 264% dla pożyczek. Provema oferuje tylko pożyczki na raty, ale występują one ze stałym okresem spłaty i w niskich kwotach, niezależnie jaka byłaby wysokość końcowa pożyczki. Pożyczkobiorcy decydujący się na ofertę, mogą wybrać pożyczkę od 1100 do 1500 złotych. Każdą z tych pożyczek spłacić należy w ciągu 6 miesięcy w ratach miesięcznych. Porównaj ofertę firmy z konkurencją naszej stronie.

  Pożyczkę spłacić można przed terminem spłaty, w wybranym przez siebie odpowiednim momencie. Provema nie przewiduje jednak niestety przedłużenia okresu spłaty, jednakże w przypadku gdy pożyczkobiorca doświadczy losowych sytuacji, uniemożliwiających spłatę, firma proponuje kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu ustalenia rozwiązania dogodnego dla obu stron.

  Firma o płatnościach poszczegółnych rat przypomina wiadomością na telefon pożyczkobiorcy na kilka dni przed wyznaczonym w harmonogramie terminem, co jest bardzo przydatne.. Pożyczkę jednak zawsze oczywiście warto spłacić w terminie lub z wyprzedzeniem poinformować pożyczkodawcę o zaistniałych problemach ze spłatą.

  Opinia końcowa

  Firma ma jeden z najwyższych wskaźników przyznawalności pożyczek na rynku. Istnieje możliwość otrzymania pożyczki nawet w skrajnej sytuacji gdy inne firmy odmawiają pożyczki. Bardzo łatwo uzyskać pieniądze, cennik jest konkurencyjny, jest konkretnie i szybko, choć nie brak takich dobrych promocji jakie można znaleźć u innych firm. Provema nie oferuje żadnej aplikacji umożliwiającej w ciągu kilku minut potwierdzenia swoich danych i łączącej się z kontem pożyczkobiorcy bezpośrednio.

  Jedynym sposobem weryfikacji tożsamości jest przelanie weryfikacyjnej opłaty w wysokości 1 gr na konto, które klient wskaże indywidualnie. Ważnym atutem firmy Provema, szczególnie docenianym przez pożyczkobiorców lubiących niewymagające i szybkie rozwiązania jest ograniczony do minimum formularz o pożyczkę. Zarówno proces spłacania zobowiązania jak i procedura wnioskowania o pożyczkę w Provema wydają się proste. Suma każdej z 6 rat zostanie ustalona wcześniej z pożyczkodawcą.Wystarczy po prostu je spłacić w terminie.

  Pożyczka w firmie Provena pomaga spłacić nieoczekiwane wydatki lub zaległe rachunki, zanim otrzymasz pensję. Pozwala to uniknąć kar nakładanych za opóźnienia w płatnościach. Pożyczka z terminem wypłaty jest płatna przy następnej wypłacie, co oznacza, że będziesz miał długi tylko przez kilka tygodni. Pożyczki tego typu mają szereg zalet w stosunku do innych rodzajów kredytów.

  Provema
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Provema

  Twoja opinia