NiezależnaOpinia

  Opinie POLOżyczka

  Zależy Ci na pożyczce z minimum formalności? Chcesz pożyczać bez ukrytych opłat? Wybierz POLOżyczkę! Jest nowoczesną firmą pożyczkową. Priorytetem POLOżyczki jest przekazanie pełnej informacji o warunkach pożyczki. POLOżyczka oferuje wysoką kwotę pierwszej pożyczki. Oferuje krótkoterminowe pożyczki na dowolny cel. Pierwsza darmowa pożyczka to nawet 2000zł! Dysponuje szeroką ofertą pożyczek, od 500zł do nawet 8000zł. Okres na jaki POLOżyczka może udzielić Ci pożyczki to 15 lub 30 dni. Taka chwilówka to doskonałe rozwiązanie na pokrycie niespodziewanych wydatków. POLOżyczka oferuje łatwo dostępne pożyczki przez internet bez zaświadczeń. Wypełnij wniosek i przekonaj się sam! POLOżyczka należy do SOLVEN Finance sp. z o.o., składającej się w 100% z polskiego kapitału.

  Jakie warunki trzeba spełnić, aby ubiegać się o pożyczkę w POLOżyczce?

  POLOżyczkę możesz otrzymać, gdy spełniasz następujące warunki:

  - Ukończone 18 lat i posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych;

  - Dysponowanie zdolnością kredytową;

  - Bycie konsumentem;

  - Dostęp do bankowości elektronicznej;

  - Posiadanie aktualnego adresu e-mail. W POLOżyczce znajdziesz pożyczkę online, dopasowaną do twoich nagłych potrzeb i możliwości finansowych. Zadowolenie klienta POLOżyczka stawia na pierwszym miejscu!

  Oferta POLOżyczki

  Przed złożeniem pierwszego wniosku konieczne jest przejście przez szybki proces rejestracji. Po zarejestrowaniu się zostaniesz automatycznie zalogowany do swojego konta. Podczas składania wniosku zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza z podstawowymi danymi osobowymi, takimi jak: imię i nazwisko, numer pesel, seria i numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres email oraz dodatkowo będziesz poproszony o zalogowanie się na właściwy numer rachunku bankowego, którego jesteś właścicielem lub współwłaścicielem.

  Proces składania wniosku w POLOżyczce krok po kroku:

  - Rejestrujesz i zakładasz konto;

  - Określasz kwotę oraz okres kredytowania;

  - Wypełniasz prosty wniosek;

  - Podajesz kilka niezbędnych informacji o sobie;

  - Potwierdzasz wniosek;

  - Po otrzymaniu pozytywnej decyzji - pieniądze wędrują na Twój rachunek.

  POLOżyczka jest instytucją pożyczkową, co zobowiązuje ją do weryfikacji klienta i sprawdzenia jego zdolności kredytowej. Dlatego weryfikuje Klientów w Krajowym Rejestrze Długów Biuro Informacji Gospodarczej S. A., Krajowym Biurze informacji Gospodarczej S. A. POLOżyczka nie wymaga przesyłania dokumentów. Nie poprosi Cię również o dodatkowe dokumenty, potwierdzające dochód i zatrudnienie. Decyzja wydawana jest w oparciu o informacje, podane podczas procesu składania wniosku. Cały proces odbywa się w 100% online. Dostęp do bankowości elektronicznej swojego konta jest niezbędny do przejścia przez proces wnioskowania o pożyczkę. POLOżyczkę charakteryzuje brak ukrytych opłat, wszystkie opłaty można znaleźć w umowie pożyczki. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest zwykle w ciągu kilkunastu minut. W niektórych przypadkach weryfikacja Twojego wniosku może potrwać dłużej. O decyzji POLOżyczka informuje drogą elektroniczną (e-mail), bądź SMS. Całość odbywa się w 100% online. Podczas analizy wniosku i sprawdzenia zdolności kredytowej, w pełni zautomatyzowany system firmy bierze pod uwagę wiele czynników, dlatego POLOżyczka nie może jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego otrzymałeś decyzję negatywną. Przyczynami decyzji negatywnej mogą być negatywny wpis w rejestrach lub brak regularnych wpływów na rachunek bankowy.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat POLOżyczki

  Miałeś okazję korzystać z usług POLOżyczki? Czy pożyczka przebiegła pomyślnie? Twoja opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  POLOżyczka
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o POLOżyczka

  Twoja opinia