Pandamoney

Wszystkie opinie

Pandamoney

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt
AlfaKredyt
1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Miloan
Miloan
1 opinie

Miloan - serwis internetowego kredytu online Pożyczka online – najlepsza alternatywa w trudnej sytuacji finansowej. Szybko&Arin...

Logo Bancovo
Bancovo
1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl
Credit.pl
1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Pandamoney

Pożyczka to potocznie jest operacja polegająca na udzieleniu przez osobę fizyczną lub instytucję określonej kwoty środków pieniężnych lub określonych przedmiotów do dyspozycji pożyczkobiorcy, na czas określony lub nieokreślony. Czasem nawet osobom, które świetnie operują swoim budżetem domowym takowa jest potrzebna w razie nagłego wydatku np. na sprzęt RTV lub AGD, na większy prezent, czy z powodu wypadku czy choroby. Jeżeli właśnie potrzebujesz zastrzyku finansowego, to być może pomocny okaże się serwis internetowy pandamoney. A może już korzystałeś z tego serwisu? Czy produkty są warte ceny? Czy są trwałe? Czy musiałeś coś reklamować? Czy przyjęto reklamację? Przeczytaj też recenzje klientów, którzy dokonali zakupów w serwisie Pandamoney. Pomoże Ci to zadecydować, czy produkty tej firmy warte są Twoich pieniędzy.

O serwisie Pandamoney
Właścicielem serwisu jest spółka MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie. Serwis pandamoney współpracuje z instytucjami pośrednictwa finansowego, firmami pożyczkowymi w celu umożliwienia użytkownikom serwisu porównania ofert produktów finansowych podmiotów współpracujących z MarkOnline sp. z o.o. Przedstawione w serwisie przykłady nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ostateczna wysokość opłat i całkowity koszt produktów przedstawiony zostanie przez podmiot zawierający umowę z użytkownikiem serwisu w ramach tej umowy. Za ewentualne różnice pomiędzy przykładami przedstawionymi w serwisie a umową zawartą przez użytkownika MarkOnline z o.o. nie ponosi odpowiedzialności. Użytkownicy korzystają z serwisu pandamoney zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu.

Oferta serwisu Pandamoney
Serwis pandamoney oferuje chwilówki, pożyczki ratalne oraz kredyty gotówkowe. Pożyczając dodatkowe środki, należy liczyć się z tym, że do pożyczonej kwoty zostaną doliczone opłaty dodatkowe. Do najczęstszych opłat należą: odsetki (wysokość odsetek zależy od oprocentowania pożyczki lub kredytu), prowizja (może być zapłacona jednorazowo lub doliczona do raty), opłata przygotowawcza, opłata administracyjna, koszt produktów dodatkowych (bank może wymagać zakupu konta osobistego, karty kredytowej czy ubezpieczenia). Każdą pożyczoną kwotę należy oddać do banku lub firmy pożyczkowej w wyznaczonym terminie. Spłata może się odbyć jednorazowo lub w regularnych ratach, np. comiesięcznych. Do skutków nieuregulowania zobowiązania w terminie należą m.in.: obciążenie kosztami monitów, upomnień i wezwań przez pożyczkodawcę, wpis na listę dłużników oraz w Biurze Informacji Kredytowej, postępowanie komornicze lub sądowe, naliczenie odsetek karnych, przekazanie wierzytelności do firmy windykacyjnej. Nieterminowa spłata zobowiązania uniemożliwia wnioskowanie o kolejne pożyczki i kredyty w przyszłości.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące serwisu Pandamoney
Czy masz doświadczenie ze serwisem Pandamoney? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usługi. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat serwisu Pandamoney. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług serwisu Pandamoney jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość jest adekwatna do ceny? Czy strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni mieli do powiedzenia na temat serwisu internetowego Pandamoney. Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.