NiezależnaOpinia

  Opinie OPOQA

  Potrzebujesz natychmiast wsparcia finansowego? Oferta OPOQA FINANCE już czeka na Ciebie! Oferta przygotowana dla Ciebie przez OPOQA FINANCE będzie dostępna przez 365 dni. Wystarczy, że zalogujesz się na osobiste konto klienta i zapoznasz się ze szczegółami indywidualnej oferty Twojego wsparcia finansowego. Zdecyduj sam, czy akceptujesz te warunki. OPOQA FINANCE gwarantuje Ci najwyższą jakość obsługi. Konsultanci pozostają do dyspozycji klientów w godzinach od 9:00 do 17:00. Masz pytania dotyczące OPOQA FINANCE? Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie firmy? Skontaktuj się z OPOQA FINANCE i firma odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wniosek każdego klienta OPOQA FINANCE rozpatruje indywidualnie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że oferta będzie dostosowana właśnie do Twoich potrzeb. W OPOQA FINANCE propozycja środków dostępna jest długoterminowo. Jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego, oferta OPOQA FINANCE czeka na Ciebie!

  Jakie warunki muszę spełnić, aby otrzymać pożyczkę OPOQA FINANCE?

  Pożyczkę OPOQA FINANCE możesz otrzymać, jeżeli:

  - posiadasz ważny dowód osobisty,

  - jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,

  - jesteś w wieku od 20 do 75 lat,

  - posiadasz aktywne konto klienta na stronie internetowej OPOQA FINANCE,

  - masz konto bankowe,

  - nie zostałeś wpisany do żadnego rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych,

  - posiadasz aktywny numer telefonu komórkowego.

  Oferta OPOQA FINANCE

  Jak otrzymać pierwszą pożyczkę OPOQA FINANCE:

  - Na stronie głównej kliknij „Sprawdź”, by poznać swoje możliwości z OPOQA FINANCE, po czym zostaniesz przekierowany do formularza rejestracji.

  - Trzeba uzupełnić wszystkie dane i kliknąć „Zarejestruj się”.

  - W kolejnym kroku OPOQA FINANCE poprosi Cię o wybranie metody weryfikacji Twoich danych bankowych. Możesz zalogować się do swojego banku przy pomocy rozwiązania KONTOMATIK albo wysłać wyciągi w formacie PDF przez KONTOMATIK.

  - Gdy weryfikacja przez rozwiązanie KONTOMATIK przebiegnie pomyślnie, OPOQA FINANCE przedstawi Ci ofertę pożyczki.

  - Następnie po zalogowaniu się na profil, będziesz mógł wybrać kwotę i termin pożyczki, w ramach przedstawionej oferty.

  Aby zmienić nr konta bankowego, wejdź na swój profil, po czym kliknij „edytuj” przy swoim rachunku bankowym. Następnie tak samo, jak przy rejestracji, zaloguj się do swojego nowego konta bankowego przez rozwiązanie KONTOMATIK lub prześlij wyciągi bankowe z nowego rachunku przez KONTOMATIK na stronie OPOQA FINANCE. Gdy Twój przelew zostanie zaksięgowany, otrzymasz powiadomienie e-mail lub SMS. Na stronie OPOQA FINANCE znajduje się tabela godzin realizacji sesji wychodzących i przychodzących w różnych bankach. OPOQA FINANCE nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków. Aby otrzymać kolejną pożyczkę z OPOQA FINANCE, zaloguj się na swój profil i wybierz kwotę oraz termin pożyczki.

  Pomoc OPOQA FINANCE swoim klientom

  Nie przewidziano dla Ciebie oferty OPOQA FINANCE, jeśli:

  - nie mieścisz się w limicie wiekowym: od 20 do 75 lat,

  - podczas rejestracji podałeś błędne dane,

  - posiadasz negatywną historię w bazach dłużników,

  - nie przeszedłeś pozytywnie procesu oceny zdolności pożyczkowej.

  Jeśli masz problemy ze spłatą pożyczki w terminie, skontaktuj się z OPOQA FINANCE telefonicznie bądź napisz na email – OPOQA FINANCE postara się znaleźć rozwiązanie.

  Opinie na temat OPOQA FINANCE

  Czy masz wiedzę na temat OPOQA FINANCE? Jesteś zadowolony z usług? Pomóż nam zrozumieć i zapoznać się z ofertą tej firmy. Podziel się swoim doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej.

  OPOQA
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o OPOQA

  Twoja opinia