NiezależnaOpinia

  Opinie Niewielka pożyczka

  Niewielkapozyczka.pl to firma, która kreuje nowy wymiar pożyczania. Dzięki kanałowi online może być wszędzie tam, gdzie są jej klienci. Jest częścią międzynarodowej grupy z sektora fintech - UAB Aventus Capital. Grupa Aventus obecna jest w 6 krajach i planuje dalszą ekspansję. W skład Grupy, oprócz Polski będącej największym rynkiem, wchodzą także: Czechy, Litwa, Łotwa, Gruzja i Kazachstan. Niewielka Pozyczka specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek przez internet i urządzenia mobilne. W Polsce oferuje swoje produkty w ramach dwóch marek: Pozyczkaplus.pl oraz Smartpozyczka.pl. Misją firmy jest świadczenie usług finansowych w zaufany, prosty i szybki sposób, w oparciu o nowoczesne narzędzia sprzedaży online. Jeżeli podzielasz te wartości, jesteś ambitny, potrafisz działać zespołowo i chcesz współtworzyć innowacyjny wymiar pożyczania - Niewielka Pozyczka czeka na Ciebie! Niewielka Pozyczka - najdogodniejsza forma pożyczki w nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach życiowych. Do 8000 zł, udzielana on-line.

  Dlaczego Niewielka Pozyczka?

  Firma stworzyła produkt w pełni odpowiadający potrzebom rynku w zakresie szybkich pożyczek online:

  - Bezpieczeństwo i wiarygodność. Niewielka Pozyczka chroni i dba o przechowywanie danych swoich klientów zgodnie z zachowaniem surowych zasad bezpieczeństwa. To standard, którym się kieruje Niewielka Pozyczka.

  - Od 5 lat na rynku pożyczek krótkoterminowych. Międzynarodowe doświadczenie pozwala Niewielka Pozyczka świadczyć profesjonalne usługi w branży pożyczek krótkoterminowych. Lojalność i zaufanie klientów wskazuje, iż firma obrała właściwy kurs.

  - Indywidualne podejście. Każdy z nas jest inny i ma własne pragnienia. Niewielka Pozyczka rozumie to i dopasowuje ofertę do potrzeb swoich klientów. Do wyboru wachlarz usług: elastyczny termin spłaty, przedłużenie umowy czy opieka indywidualnego doradcy.

  - Dostępność online 24h. Pełna wygoda niezależnie od sytuacji, miejsca i czasu. Minimum formalności - maksimum efektu. Klientów Niewielka Pozyczka traktuje priorytetowo. Dzięki dostępowi 24h może spełnić ich potrzeby.

  Warunki pożyczki firmy Niewielka Pozyczka

  Niewielka Pozyczka stworzyła produkt w pełni odpowiadający potrzebom Polaków, którzy oczekują szybkiej gotówki na niewielkie potrzeby:

  - Minimum formalności. Niewielka Pozyczka dołożyła wszelkich starań, aby nie trzeba było przesyłać stosu dokumentów on-line oraz wypełniać zbędnych rubryk. Firma postawiła na minimum formalności. Wszystko z myślą o Twojej wygodzie.

  - Szybka weryfikacja i przelew. Niewielka Pozyczka wie, jak istotna jest dla Ciebie każda minuta. Zwłaszcza w sytuacji, gdy potrzebujesz niewielkiej pożyczki. Zatem skraca czas specjalnie dla Ciebie. Sprawdzanie wniosku i przelew realizuje najszybciej jak to możliwe.

  - Wygoda on-line. Wnioski możesz składać 24 godziny 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego gdzie jesteś. Niewielka Pozyczka rozpatrzy każdy wniosek i poinformuje Ciebie sms-em.

  - Przejrzystość i brak ukrytych opłat. Zaufało Niewielka Pozyczka ponad 200 tys. Polaków, ponieważ jej warunki są jasne i zrozumiałe. Niewielka Pożyczka to Twoja szansa na uzyskanie gotówki do 2000 zł za 0 zł, bez ukrytych opłat.

  Odstąpienie od umowy Możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni od jej zawarcia. W tym celu wyślij stosowne oświadczenie przed upływem 14 dni od zawarcia umowy z Niewielka Pozyczka. Wzór oświadczenia znajdziesz w Panelu Użytkownika na stronie internetowej Niewielka Pozyczka.

  Co sądzisz o ofertach Niewielka Pozyczka?

  Podziel się opinią na temat tej firmy! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Niewielka pożyczka
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Niewielka pożyczka

  Twoja opinia