NiezależnaOpinia

  Opinie Money Guru

  Money Guru należy do Monevo Limited, która jest częścią grupy kapitałowej Quint Group Limited, wielokrotnie nagradzanej brytyjskiej firmy o międzynarodowej renomie. Monevo Limited jest pośrednikiem finansowym. Dzięki innowacyjnej technologii, Twój wypełniony wniosek zostanie wysłany do sprawdzonych i rzetelnych firm. Otrzymasz najlepiej dopasowaną i najbardziej opłacalną pożyczkę na rynku, nawet w 15 minut. Money Guru gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. W Money Guru wiesz, że Twoje dane są w 100% bezpieczne. Wypełnienie wniosku Money Guru trwa zaledwie kilka minut, po czym automatycznie otrzymasz ofertę dopasowaną do Ciebie. Oszczędzasz czas i pieniądze bez potrzeby wychodzenia z domu.

  Jak to działa?

  Nie trać czasu na szukanie ofert w internecie! Wypełnij jeden wniosek w Money Guru i znajdź najlepszą ofertę natychmiast. Money Guru dopasuje Twój wniosek do pożyczkodawcy, który chętnie udzieli Ci pożyczki na korzystnych warunkach. Otrzymasz pożyczkę nawet w 15 minut:

  - Złóż wniosek. Wypełnij wniosek bezpośrednio na stronie Money Guru i poczekaj, aż Money Guru znajdzie Ci ofertę pożyczki. Wypełnienie wniosku zajmuje zaledwie kilka minut.

  - Otrzymaj ofertę. Odpręż się. Money Guru natychmiast wybierze dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę. Wystarczy chwila cierpliwości, aby zostać przekierowanym na stronę z ofertą.

  - Zweryfikuj swoją tożsamość. Kolejnym istotnym krokiem jest weryfikacja Twojej Tożsamości. Pożyczkodawca będzie chciał ustalić, czy faktycznie jesteś osobą, która wypełniła wniosek. Najczęstszą formą weryfikacji jest przelanie 1 grosza na wskazane konto firmy udzielającej pożyczki. Niektórzy pożyczkodawcy stosują inne formy weryfikacji danych. Istotne jest, aby klient ubiegający się o pożyczkę, dokończył procesu weryfikacji na stronie pożyczkodawcy zgodnie z instrukcją.

  - Pieniądze na Twoim koncie. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz ostateczną decyzję wraz z informacją, jak szybko możesz spodziewać się pieniędzy na swoim koncie. Pożyczkodawcy starają się, aby gotówka znalazła się na Twoim koncie w nie więcej niż 15 minut. Pamiętaj, że czasem bank potrzebuje więcej niż kwadrans na zaksięgowanie gotówki na wskazanym koncie.

  Reklamacje do Money Guru

  Klienci Money Guru są dla firmy najważniejsi. Money Guru jest dumny z poziomu usług, jaki zapewnia. Rozumie jednak, że czasami z różnych powodów poziom usług ulega delikatnym zmianom, co może wpływać na niekorzyść klienta. Jeżeli jest jakiś aspekt usług, który można poprawić, Money Guru bardzo prosi o taką informację. Procedura rozpatrywania reklamacji wygląda następująco: Money Guru prosi o przesłanie swoich danych, uzasadnienia reklamacji oraz propozycji rozwiązania problemu, jak również wszelkich innych niezbędnych informacji pisemnie na adres fizyczny. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 5 dni roboczych od dnia jej doręczenia. Money Guru uczyni jednak wszystko, co w jego mocy, aby rozpatrzyć ją najszybciej, jak to jest możliwe. W niektórych przypadkach pełne zbadanie sprawy może jednak zająć więcej czasu, a gdy reklamacja jest szczególnie skomplikowana, rozstrzygnięcie sprawy może potrwać dłużej. Zawsze jednak Money Guru dołoży wszelkich starań, aby odpowiedzieć na Państwa reklamację tak szybko, jak jest to tylko możliwe. W każdym razie wyśle Państwu ostateczną odpowiedź nie później, niż w ciągu 8 tygodni od dnia złożenia pierwszej reklamacji.

  Zostaw swoją opinię o firmie Money Guru

  Czy miałeś już okazję korzystać z usług Money Guru? Czy skorzystałbyś z tej opcji ponownie? Jakie są Twoje odczucia? Podziel się swoim doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej.

  Money Guru
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Money Guru

  Twoja opinia