NiezależnaOpinia

  Opinie Mamonto

  Każdy z nas ma jakiś cel, który chciałby zrealizować – bez znaczenia, czy jest to kupno nowego samochodu, wyjazd na wymarzone wakacje, zorganizowanie wesela z pompą, kupno mieszkania w centrum miasta czy po prostu gromadzenie pieniędzy na tzw. „czarną godzinę”. To, że mamy konkretny cel, jest dla nas motywacją by oszczędzać – dlatego też pytanie postawione w tytule jest w zasadzie pytaniem mocno retorycznym. Każda kwota – nawet ta najmniejsza – zbliża nas do celu. Co więcej, zaryzykujemy stwierdzenie, że bez małych kwot nie bylibyśmy w stanie go osiągnąć.

  Jakie są warunki otrzymania pożyczki poprzez Mamonto?

  Poza standardem, jakim jest nieobecność w rejestrze dłużników (BIG,ERIF lub KRD), trzeba być stałym mieszkańcem Polski, w wieku od 20 do 70 lat. Klient musi posiadać stale źródło dochodu. W celu zweryfikowania zdolności kredytowej Mamonto może poprosić o wyciąg bankowy, zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument potwierdzający stały dochód. Zazwyczaj nie są wymagane inne dodatkowe dokumenty. Wśród przyczyn odmowy udzielenia pożyczki najczęściej pojawia się negatywna ocena wniosku, wynikająca z zadłużenia wnioskodawcy. Często też pożyczka Mamonto nie zostaje udzielona, kiedy wiąże się to ze zbyt dużym ryzykiem niespłacenia pożyczki, co stwierdzane jest w procesie weryfikacji informacji zawartych we wniosku. Czasem brak możliwości kontaktu telefonicznego z klientem, w celu dokończenia procedury, skutkuje odmową udzielenia pożyczki. Jak pożycić z Mamonto:

  - Wypełniasz wniosek kredytowy, zebrane dane są bezpieczne - wszystkie informacje zebrane w tym procesie Mamonto przekazuje do GIODO.

  - Otrzymujesz decyzję. Po złożeniu wniosku, na podany numer telefonu otrzymasz sms z informacją o decyzji pożyczkodawcy.

  - Wykonaj przelew 0,01 zł i oczekuj na telefon w celu weryfikacji danych. Mamonto przelewa pieniądze na wskazane w formularzu konto, przelew możesz otrzymać nawet w 15 minut.

  Można spłacić pożyczkę Mamonto wcześniej. Nie ponosi się wtedy żadnych dodatkowych kosztów. Pożyczka jest wypłacana w formie bezpłatnego przelewu na konto lub poprzez czek GIRO. Czek GIRO to możliwość wypłaty gotówki w każdym dowolnym punkcie Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego. Aby móc skorzystać z opcji czeku GIRO, należy podczas składania wniosku wybrać opcję „Wypłata pożyczki za pomocą czeku GIRO”. Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie wszelkie informacje do wypłacenia pożyczki zostaną podesłane na adres mailowy podany w wniosku oraz sms’em na numer telefonu, który również został podany w wniosku. Następnie można się udać do dowolnego punktu Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego w celu zrealizowania czeku GIRO poprzez pokazania informacji z sms’a lub wiadomości email. Do zweryfikowania Twojej tożsamości będzie potrzebny dowód osobisty. Drogą elektroniczną można ubiegać się o pożyczkę praktycznie 24 godziny na dobę, każdego dnia tygodnia. Jednak wnioski są rozpatrywane w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku 7:00 do 22:00 oraz w weekendy od 9:00 do 20:00.

  Bezpieczeństwo z Mamonto

  Wszystkie dane osobowe przetwarzane są w Mamonto zgodnie z prawem i posiadają status informacji poufnych. Także informacje o Kliencie pozyskane w procesie ubiegania się o pożyczkę są właściwie zabezpieczone od strony technicznej i organizacyjnej przed dostępem osób trzecich.

  Co sądzisz o ofertach Mamonto?

  Podziel się opinią na temat Mamonto! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Mamonto
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Mamonto

  Twoja opinia