NiezależnaOpinia

  Opinie Loans 4 Players

  Loans 4 Players to nowa firma pozabankowa w Polsce, która oferuje długoterminowe pożyczki ratalne online, w których możemy uzyskać od 800 do 15000 zł, na okres spłaty maksymalnie do 36 miesięcy. Cały proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się online, bez konieczności wychodzenia z domu. Loans 4 Players należy do spółki IPF Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Al. Jerozolimskie 136. Również do IPF należą znane firmy, takie jak Hapipożyczki oraz Provident. Loans 4 Players to pożyczki skierowane głównie do osób interesujących się grami komputerowymi. Na serwisie widnieje postać gracza, a oferta trafia szczególnie do gamerów. W tym przypadku możemy zaciągnąć pożyczkę maksymalnie do 15000 zł, ze spłatą od 3 do 36 miesięcy.

  Jak wiadomo, sprzęt komputerowy, jak również inne przedmioty, jakie potrzebne są dla miłośników gier komputerowych, nie należą do najtańszych. Interesujesz się gameingiem? Chcesz zakupić nowy sprzęt? Pewnie zastanawiasz się, jaki komputer do gier będzie odpowiedni? Wiele gier video można oczywiście uruchomić na zwykłych komputerach “średniej klasy”. Jednak przy profesjonalnym podejściu do grania musimy skupić się na każdym detalu. Najlepszy do gier będzie komputer stacjonarny lub specjaln laptop dla graczy, gdzie koszt takiego sprzętu przekracza obecnie 4000 zł. Musimy koniecznie zwrócić uwagę na procesor, kartę graficzną, pamięć RAM, czy płytę główną. Do kosztów musimy doliczyć zakup myszki, klawiatury, dobrej jakości słuchawek oraz pady. Całość z pewnością przekroczy 5000 zł lub nawet 6000 zł. W przypadku braku gotówki na zakup sprzętu komputerowego powstała właśnie firma Loans 4 Players udzielająca pożyczek ratalnych online do 15000 zł. Z pewnością w tej kwocie każdy miłośnik gier komputerowych znajdzie idealnie dopasowany sprzęt do swoich potrzeb.

  Ogólne warunki

  Pożyczki Loans4Players są stworzone dla osób od 18 roku życia. Nie będzie potrzebne wykazanie źródła dochodu z pracy. Ważne, aby pożyczkobiorca miał obywatelstwo Polskie, oraz stałe zamieszkanie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Jak w przypadku większości pożyczek ratalnych, klient musi posiadać również telefon komórkowy, adres e-mail, oraz własny rachunek bankowy, na który zostaną przelane pieniądze, o które składał wniosek online na stronie firmy Loans 4 Players.

  Pożyczka krok po kroku

  Jesteś zawodowym lub początkującym graczem? Zainteresowała Cię pożyczka w Loans 4 Players? Zaciągnięcie pożyczki ratalnej odbywa się całkowicie online. Wystarczy, że wejdziesz na stronę i tam na wirtualnym kalkulatorze, wybierzesz odpowiednią kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty. Możesz zaciągnąć od 800 do 15000 zł, ze spłatą do 35 miesięcy. Kolejnym krokiem jest kliknięcie “Aplikuj o pożyczkę”. Pojawi się formularz, który jesteś zobowiązany poprawnie wypełnić. Podajemy następująco: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz PESEL. Dodatkowo wpisujemy nowe hasło, za pomocą którego będziemy mogli zalogować się na konto klienta. Pod wnioskiem znajduje się formularz, który warto przeczytać. Wysyłamy zapytanie i czekamy na kontakt ze strony firmy. Jeżeli decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna, konsultant skontaktuje się i poinformuje nas o tym. Pożyczkę uzyskamy na rachunek bankowy. Teraz możemy cieszyć się nowym sprzętem komputerowym.

  Loans 4 Players
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Loans 4 Players

  Twoja opinia