NiezależnaOpinia

  Opinie Lendonraty.pl

  Sam decydujesz, jaka kwota pożyczki Cię interesuje i w jakiej ilości wygodnych rat chcesz dokonać jej spłaty. LendonRaty.pl oferuje Ci wygodny dostęp przez całą dobę do Panelu Klienta, w którym znajdziesz wszelkie informacje dotyczące Twojej pożyczki, a o konieczności spłaty każdej raty zostaniesz przez nas poinformowany SMS-em. Masz pytania? Skontaktuj się z doradcą. Zawsze jest do Twojej dyspozycji.

  Warto znać kilka szczegółów zanim na taką pożyczkę się zdecydujesz. Przede wszystkim LendonRaty.pl to wyłącznie nazwa handlowa należąca do spółki Creamfinance Poland Sp. z o.o., która jest również właścicielem innych marek takich jak Extraportfel. Jeżeli na przykład zdarzyło ci się wcześniej skorzystać z pożyczki Extraportfel, to nie będzie ci już przysługiwać pierwsza darmowa pożyczka w LendonRaty.pl, bo to ta sama firma. Warto mieć tego świadomość. Kolejna kwestia to terminowa spłata. Przeprowadzając symulację podobną do tej promocyjnej pożyczki, jednak już poza promocją na kwotę 2600 zł, możemy zobaczyć ile wyniesie RRSO poza promocją. W przypadku okresu 45 dni według symulacji na stronie Lendon będzie to 664%, a w wariancie na 30 dni aż 1804%. Także w przypadku, gdy z jakiegoś powodu nie spłacimy terminowo owej pożyczki to reklamowana poduszka finansowa, która ma się kojarzyć z bezpieczeństwem, asekuracją i pomocą w przypadku problemów finansowych, może okazać się wyjątkowo twarda. Niemniej jednak jeżeli ktoś ma pewność, że spłaci taką pożyczkę w terminie, to jako nowy klient Creamfinance może rzeczywiście pożyczyć pieniądze za darmo i oddać tyle ile pożyczył.

  Jak otrzymać pożyczkę?

  By otrzymać pożyczkę należy, po wybraniu kwoty pożyczki oraz liczby rat, wypełnić krótki formularz aplikacyjny na stronie www.LendonRaty.pl i wysłać swój wniosek przez naciśnięcie przycisku "Zarejestruj się". Wniosek należy następnie potwierdzić za pomocą usługi Instantor. Aplikujący w ciągu kilku minut otrzyma wiadomość e-mail oraz SMS z decyzją. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 6 000 zł na 18 miesięcy. Dla stałych klientów LendonRaty.pl ma ofertę na nawet 10 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy. LendonRaty.pl okazjonalnie przygotowuje specjalną ofertę na swoje pożyczki. W takim przypadku regulamin zostanie udostępniony na stronie internetowej.

  Jakie są warunki otrzymania pożyczki?

  Aby otrzymać pożyczkę należy mieć ukończone 21 lat, mieć stałe miejsce zamieszkania w Polsce i regularne źródło dochodu. Należy zaakceptować: Ramową Umowę Pożyczki LendonRaty, Umowę szczegółową, Regulamin serwisu internetowego oraz wyrazić zgody wymagane na stronie formularza rejestracyjnego. Usługa Instantor umożliwia natychmiastową weryfikację Twojego rachunku bankowego oraz oszacowanie Twojej zdolności kredytowej, bez potrzeby dokonywania przelewu weryfikacyjnego. Więcej informacji znajdziesz na stronie dostawcy usługi, firmy Instantor AB.

  Chwilówka w Lendon stanowi ciekawą opcję dla osób, którym chwilowo zabrakło pieniędzy, a otrzymują stałą, systematyczną pensję i wiedzą, że na 100% spłacą ową pożyczkę w terminie. W innym wypadku można się spodziewać relatywnie wysokich kosztów w stosunku do zaciągniętej kwoty.

  Miałeś okazję korzystać z usług Lendonraty? Czy pożyczka przebiegła pomyślnie? Czy skorzystałbyś z tej opcji ponownie? A może znalazłeś dziwne kruczki w warunkach umowy lub prowizja jest za wysoka? Proszę, podziel się z nami swoim doświadczeniem, chociażby w kilku słowach i pozwól oszczędzić pieniądze tysiącom osób.

  Lendonraty.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Lendonraty.pl

  Twoja opinia