NiezależnaOpinia

  Opinie HapiPożyczki

  Hapipożyczki tworzą sami optymiści. Postanowili więc zaproponować Ci pożyczkę online szytą na miarę, która po prostu i po ludzku – cieszy! Są częścią międzynarodowej grupy IPF, wiodącego dostawcy produktów finansowych, który obsługuje już prawie 3 miliony Klientów na świecie.

  Nie chcesz czekać długo na wypłatę środków z pożyczki? Lubisz szybko realizować swoje plany? Wiedzą to! Dlatego w hapipożyczkach proces wnioskowania o pożyczkę jest łatwy i szybki. Wypełnij dane w trzech krokach, a po akceptacji wniosku pieniądze wpłyną na Twój rachunek bankowy najszybciej jak to możliwe. Hapipożyczkę możesz otrzytmać w kwocie od 800 do 25 000 zł na okres od 3 do 48 miesięcy. Nie musisz pamiętać o spłacie rat – wystarczy, że utworzysz zlecenie stałe w swoim banku, określając dogodny dla Ciebie termin spłaty. Dodatkowo, jeśli spotka Cię nieprzewidziana sytuacja życiowa, będziesz mógł skorzystać z wakacji kredytowych.

  Kto może starać się o pożyczkę?

  Obecnie udzielają pożyczek jedynie obywatelom polskim, którzy są pełnoletni i posiadają rachunek bankowy, telefon komórkowy oraz źródła regularnego i udokumentowanego dochodu. Jeżeli spełniasz te wymagania, zachęcamy do wypełnienia krótkiego wniosku online – poznasz decyzję w ciągu kilku minut. Udzielają pożyczek jedynie osobom, które mają źródło/a regularnego dochodu, co przekłada się na płynne spłacanie rat. Jednym z warunków udzielenia pożyczki jest posiadanie udokumentowanego dochodu uzyskiwanego na terytorium Polski z tytułu : umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej, własnej działalności gospodarczej, kontraktu, emerytury lub renty stałej. Skorzystaj z kalkulatora pożyczkowego i określ, ile potrzebujesz gotówki (możesz otrzymać nawet 25 000 zł) i na jak długo. Dostosują wysokość miesięcznych rat do Twoich dochodów. Możesz sprawdzić różne warianty wysokości raty pożyczki oraz okresu jej trwania.

  Czy można spłacić pożyczkę wcześniej?

  Oczywiście, że tak. Pożyczka może być spłacona przed końcowym terminem a to oznacza, iż całkowity koszt pożyczki będzie niższy. Jeżeli masz taki zamiar skontaktuj się z Hapipożyczki korzystając z sekcji „Obsługa klienta” i wysyłając stosowne zgłoszenie. Będą mogli obliczyć kwotę pozostałą do spłaty. Składając wniosek, skorzystaj z kalkulatora pożyczkowego, by określić wysokość miesięcznych rat (zależnych od wysokości pożyczki i okresu spłaty) oraz całkowitą kwotę pożyczki do spłaty. Jeżeli jesteś już ich klientem, wejdź do sekcji „Strefa Klienta”, gdzie znajdziesz bieżącą kwotę rozliczeniową wraz z terminem spłaty. Dodatkowo całkowitą kwotę do zapłaty znajdziesz na Harmonogramie Spłat oraz na Umowie pożyczki. Twój unikatowy numer konta dedykowany do spłat znajduje się w umowie pożyczki, oraz na Twoim profilu klienta. Pamiętaj, że nie jest to konto, z którego otrzymujesz pożyczkę. Dane do przelewu w tym tytuł są podane na Twoim profilu w Strefie Klienta w zakładce informacje ogólne. Tytułem przelewu powinien być zawsze numer Twojej pożyczki.

  Przelewy międzybankowe mogą nie być księgowane na rachunkach w dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli dokonałaś/eś spłaty na rachunek bankowy zawarty w umowie, to bądź spokojna/y informacja o wpłacie powinna się wkrótce zaktualizować na Twoim profilu. W razie pytań skontaktuj się z nami pod numerem 22 395 85 87.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem!

  Miałeś okazję korzystać z usług Hapipożyczki? Czy pożyczka przeszła pomyślnie? Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  HapiPożyczki
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o HapiPożyczki

  Twoja opinia