Hapi Pożyczki

Wszystkie opinie

Hapi Pożyczki

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Maciek
Interesująca usługa, pozwala zaoszczędzić całą masę czasu. Nie musiałem jeździć wte i wewte po wszystkich możliwych bankach, nie mówiąc już o czasie straconym na czekaniu w banku na swoją kolej i n...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pożyczka

  Interesująca usługa, pozwala zaoszczędzić całą masę czasu. Nie musiałem jeździć wte i wewte po wszystkich możliwych bankach, nie mówiąc już o czasie straconym na czekaniu w banku na swoją kolej i na przejazdy po mieście. Bardzo dobry pomysł, żeby pozwolić to ogarnąć przez Internet. Szczególnie jeżeli twoja historia kredytowa nie jest nieskazitelna i potrzebujesz szybko dostać skądś pieniądze. To wcale cię nie wyklucza z możliwości skorzystania z pożyczki. W tradycyjny sposób zajęłoby to dużo więcej czasu. W serwisie tym znajdują się oferty dla każdego. Można wybrać, kiedy chce się spłacać kredyt i wysokość rat, nie ma tam sztywnych ramek. Generalnie jestem zadowolony, bo znalazłem pożyczkę nie wychodząc nawet z domu.


Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Bancovo

Bancovo

1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl

Credit.pl

1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Logo TAKTO Finanse

TAKTO Finanse

1 opinie

 Opinie o TAKTOJak wyglÄ…da ożyczka na raty w TAKTO TAKTO finanse - nie jest bankiem. Prowadzi dziaÅ‚alno&A...

Hapi Pożyczki

Każdy z nas może czasem znaleźć się niespodziewanej sytuacji która wymaga szybkiego zastrzyku gotówki. Mogą być to święta, bądź chęć uszczęśliwienia jednej z najbliższych nam osób. Zdarzają się przypadki, w których bank na podstawie naszych zdolności kredytowych odmawia udzielenia pomocy. Gdy zapytam o pomoc swoją rodzinę bądź grono znajomych, może okazać się, że nikt nie jest w stanie na pomóc w danym momencie. Jednakże, nie wszystko stracone i nie powinniśmy się załamywać, istnieje wiele firm, które świadczą różnego rodzaju usługi finansowe. Jedną z nich jest firma Hapi Pożyczki. Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony www.niezaleznaopinia.pl. W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback.

Na temat firmy Hapi Pożyczki.
Jak opisuje firma na łamach swojej strony internetowej, Hapi pożyczki Tworzą sami optymiści. Świadczy to o podejściu do klienta i oferowanych przez firmę usług, która jest stworzona przez ludzi, dla ludzi. Firma jest częścią międzynarodowej firmy IPF, wiodącego dostawcy produktów finansowych, który obsługuje już prawie 3 miliony Klientów na świecie. Z tłumu firm udzielających szybkich pożyczek, Happi Pożyczki wyróżnia się ludzkim podejściem do pieniędzy doskonale rozumiejąc podkręcone tempo współczesnego życia i pokusy z nim związane, jak i okoliczności w których mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki. Firma chwali się bardzo szybkim podejściem do tematu, gdzie grono doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów finansowych, jest w stanie w krótkim czasie oszacować zdolności klienta. Są Oni w stanie przygotować wydajny i komfortowy plan ratalny, tak aby klient był w stanie spłacać pożyczkę i żyć w sposób dla niego wygodny. Happi Pożyczki zawsze pamięta o tym, że ich klientami są ludzie i z myślą o nich prowadzą swoją działalność niejednokrotnie wyciągając pomocną dłoń w razie problemów finansowych.

Usługi i produkty firmy Happi Pożyczki.
Hasłem przewodnim firmy Happi Pożyczki jest szybkie działanie. Jeżeli nie chcesz długo czekać na wypłatę pożyczki, wystarczy że przejdziesz przez łatwy i szybki proces wnioskowania o pożyczkę, który składa się z trzech kroków. Po akceptacji wniosku, pieniądze wpłyną na Twój rachunek bankowy najszybciej jak to możliwe. Happi pożyczkę możesz otrzymać zaczynając od kwoty która wynosi 800 zł a kończąc na 25 000 zł na okres czasu od 3 do 48 miesięcy. Ponadto, nie musisz nawet pamiętać o spłacie rat! Wystarczy że utworzysz zlecenie stałe w swoim banku określając dogodny dla Ciebie termin spłaty. W dodatku, w razie gdy spotka nas niespodziewana sytuacja życiowa, będziemy mogli skorzystać z wakacji kredytowych. Firma Happi Pożyczki świadczy dwa rodzaje pożyczek, są to pożyczki długoterminowe oraz pożyczki ratalne. W przypadku tej pierwszej, pieniądze możemy przeznaczyć na cel jaki nas interesuje, nie informując o tym pożyczkodawcy, w przypadku pożyczki ratalnej, pieniądze zostają przelane na poczet naszych zakupów, na przykład telewizora bądź innych sprzętów w granicach 25 000 zł.

Metody płatności firmy Happi Pożyczki.
Jedyną opcją do wyboru jest spłacanie pożyczki co miesiąc. Umożliwia to klientom budowanie korzystnej historii kredytowej w przypadku gdy będziemy regularnie spłacać raty. Po drugie, będziemy w stanie uzyskać następną pożyczkę na jeszcze bardziej dogodnych warunkach. Spłaty można dokonywać zarówno za pomocą płatności online jak i przelewów bankowych.