NiezależnaOpinia

  Opinie Finbo

  Finbo to przyjazna pozabankowa instytucja finansowa, która pomaga uzyskać środki na pokrycie niespodziewanych wydatków. Relacja z klientem jest dla Finbo nadrzędną wartością, dlatego wszystkie ich działania ukierunkowane są na to, by pożyczka była dla Ciebie najwygodniejsza, najszybsza oraz najkorzystniejsza.

  Pożyczki od Finbo Finbo oferuje szybkie, wygodne i korzystne pożyczki krótkoterminowe. Otrzymanie pożyczki od Finbo możliwe jest nawet w ciągu 15 minut od momentu uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej, w przypadku gdy konto Klienta jest w jednym z banków, z którym współpracujemy. Pożyczkę od Finbo może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 20 do 75 lat,

  • posiada własny numer telefonu komórkowego,

  • posiada osobisty rachunek bankowy,

  • posiada ważny dowód osobisty,

  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,

  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.

  Posiadają konta bankowe aż w ośmiu bankach: PKO Bank Polski / Inteligo Pekao SA mBank / BRE Bank / MultiBank Santander / BZWBK / Kredyt Bank ING Bank Śląski Alior Bank / T-mobile / Bank BPH Millennium Bank Getin Bank Pożyczki udzielane są w godzinach naszej pracy a na ich wypłatę mogą mieć wpływ godziny pracy banków, z którymi współpracujemy (przerwy techniczne banków).

  Aby otrzymać pożyczkę od Finbo nie jest konieczne dostarczenie zabezpieczenia, poręczenia ani zaświadczenie o dochodach od pracodawcy Pożyczka od Finbo może być zaciągnięta w kwocie od 200 do 10.000 zł na termin od 1 do 30 dni. Pierwsza Promocyjna Pożyczka może być otrzymana w kwocie od 200 do 3.000 zł. Pierwsza Promocyjna Pożyczka jest bez żadnych opłat pod warunkiem dokonania jej terminowej spłaty. To co wyróżnia Finbo od innych podobnych firm to możliwość odroczenie terminu płatności pożyczki. Po dokonaniu opłaty za przedłużenie pożyczki termin jej spłaty może zostać wydłużony o 7, 14 lub 30 dni. Przy Pierwszej Promocyjnej Pożyczce termin spłaty może być przedłużony jeden raz.

  W Finbo Pierwsza Promocyjna Pożyczka jest bez żadnych opłat. Oznacza to, że spłacasz dokładnie taką samą kwotę, jaką od nas otrzymałeś. Jest to promocja przeznaczona specjalnie dla naszych nowych klientów. Jedynym warunkiem otrzymania promocyjnych warunków Pierwszej Promocyjnje Pożyczki jest terminowe dokonanie jej spłaty.

  Zalety korzystania z usług Finbo: Finbo oferuje szybkie, wygodne i korzystne pożyczki krótkoterminowe. Otrzymanie pożyczki od Finbo możliwe jest nawet w ciągu 15 minut od momentu uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej, w przypadku gdy konto Klienta jest w jednym z banków, z którym współpracują. wygodna, szybka i łatwa rejestracja, która jest dostępna przez całą dobę szybkie rozpatrzenie wniosku o pożyczkę możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki niskie opłaty za korzystanie z pożyczki profesjonalna obsługa Klienta Klienci Finbo Finbo koncentruje się na długofalowej współpracy z każdym Klientem. Pracownicy zawsze starają się znaleźć najkorzystniejsze rozwiązania dla każdego z Klientów. W trosce o komfort w korzystaniu z ich usług regularnie wprowadzamy usprawnienia techniczne w oparciu o badanie oczekiwań i potrzeb swoich Klientów.

  Finbo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Finbo

  Twoja opinia