NiezależnaOpinia

  Opinie FinansowyBumerang

  FinansowyBumerang jest porównywarką i zwracarką prowizji za korzystanie z dostępnych w tym serwisie ofert finansowych - pomagają swoim klientom znaleźć najkorzystniejsze dla nich rozwiązania finansowe - dzieki temu klienci:

  • oszczędzają na kosztach produktów finansowych wybierając ofertę finansowa, która jest najtańsza

  • zarabiają na zwrocie prowizji reklamowej, która w standardowych działaniach instytucja finansowa przeznacza na pokrycie kosztów reklamy np. w Google, FB, itd.

  Jak to możliwe, żeby zarabiać na zwrotach za produkty finansowe?

  Jest to bardzo proste, nie ma tutaj ukrytych żadnych haczyków i gwiazdek - instytucje finansowe takie jak firmy pożyczkowe czy banki wydają spore kwoty na koszty reklamy w celu dotarcia do potencjalnego klienta - czyli Ciebie. Swoją reklamę opierają na przekazie typu social - czyli użytkownicy informują siebie nawzajem o serwisie i tym co oferują. Dzięki temu docierają z reklama do potencjalnych klientów dla instytucji finansowych bez ponoszenia dodatkowych kosztów - zaoszczędzone w ten sposób pieniądze zwracają Tobie w formie zwrotu prowizji reklamowej, która otrzymują od wybranej instytucji finansowej. Zarabiają przy tym, zostawiając niewielka cześć prowizji dla siebie. W ten sposób mają model, który wszystkim się opłaca.

  W jaki sposób pieniądze z prowizji reklamowych trafiają do Ciebie?

  Chcemy aby pieniądze, które zarabiają reklamobiorcy trafiły do Twojej kieszeni ! Kiedy firma pożyczkowa lub bank szuka klientów chcących skorzystać z pożyczki, kredytu lub konta tworzy materiały reklamowe ( jak banery reklamowe, mailingi itp. ), a następnie wysyła je do serwisów, portali czy blogów - płacąc za emisje swoich reklam. W ten sposób serwisy pośredniczące sporo zarabiają na tym, ze Ty jako potencjalny klient - klikniesz w reklamę i skorzystasz z wybranego produktu finansowego oferowanego przez któraś z instytucji. W ten sposób portal, serwis czy blog - zarabia na tym, ze to Ty jako potencjalny klient poświęcasz swój czas i korzystasz z wybranego produktu finansowego.

  Skoro tak jest - dlaczego nie zmienić tego modelu i w ten sposób uniknąć płacenia pośrednikom za reklamę - przeznaczając zaoszczędzone w ten sposób pieniądze na zwrot w formie prowizji reklamowej własnie dla Ciebie - czyli kogoś, kto faktycznie klika w reklamy i finalnie korzysta z wybranej oferty. To własnie robiją we własnym serwisie.

  Dlaczego akurat chcą zwracać Ci prowizje z opłat reklamowych?

  Zajmują się dotarciem do osób zainteresowanych produktami finansowymi (jak konta, kredyty, pożyczki i lokaty) dlatego wiedzą jak działa ta branża. Jeśli mają oddawać lwią część swoich zysków reklamobiorcy to wolą zapłacić Wam, bo wiedzą, że w ten sposób tworzą fajny model dotarcia do potencjalnych klientów.

  Wychodzą z założenia, ze oferując ciekawy model dla wszystkich stron: czyli dla Ciebie, instytucji finansowej reklamującej swój produkt oraz dla nich (bo tez na tym modelu zarabiamy) - tworzą ciekawy serwis, który w dużej części reklamuje się 'sam' poprzez działania socialowe (czyli nasi użytkownicy informują swoich znajomych o możliwościach otrzymania zwrotów). Zarobione w ten sposób prowizje reklamowe - wypłacają Tobie, a instytucja finansowa zyskuje potencjalnego klienta.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem!

  Miałeś okazję korzystać z usług FinansowyBumerang? Czy pożyczka przeszła pomyślnie? Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  FinansowyBumerang
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o FinansowyBumerang

  Twoja opinia