NiezależnaOpinia

  Opinie Finansowi Eksperci

  Dzięki Finansowym Ekspertom wysyłasz nam swoje dane i pozwalasz bankom konkurować o Twoją ofertę. To Ty wybierasz bank najodpowiedniejszy dla Ciebie. Usługi są całkowicie darmowe i nie niosą ze sobą żadnych zobowiązań. Wypełnij wniosek przez formularz na tej stronie, a szybko otrzymasz informację zwrotną od naszych partnerów finansowych.

  Czy firma sprawdza historię kredytową w BIK?

  BIK zostało utworzone w roku 1997 za sprawą banków i Związku Banków Polskich. Biuro Informacji Kredytowej to największa w Polsce baza danych o podmiotach indywidualnych, jak i przedsiębiorstwach. Oprócz informacji na temat zadłużeń, BIK ma informacje o pożyczkach pozabankowych. BIK cechuje duża sprawdzalność. utrwalone w Biurze informacji kredytowej wiadomości z jednej strony mają dobry aspekt, zwłaszcza dla osób mających pozytywnądobrą historię finansową, z drugiej negatywną dla osób, którzy posiadają zaległe zobowiązania finansowe. BIK ogólnie jest oceniane jako znacząca instytucja, służąca rzeczowej ocenie sytuacji i wspomagająca działania finansowe. Wykorzystanie danych z BIK jest bardzo wysokie. Możliwość zakupu informacji BIK jest dostępna za odpowiednia kwotą. TAK – kredytodawca weryfikuje informacje w historię w BIK,

  Czy mo zrezygnować z umowy kredytu gotówkowego?

  1. Kredytobiorca posiada prawo aby odstąpić od zawartej umowy w okresie dwóch tygodni od czasu zatwierdzenia umowy. Następstwem odstąpienia od umowy będzie jej natychmiastowe wygaśnięcie.

  2.Klient ma 14 dni od chwili zatwierdzenia umowy na złożenie dokumentu o unieważnieniu tej umowy. 3.Rezygnacje powinno się przekazać pocztą czy też na adres mailowy.Później pożyczkobiorca zwraca natychmiastowo sumę chwilówki w całości z odsetkami.

  Czy www.finansowieksperci.com sprawdza bazy KRD?

  Krajowy Rejestr Długów, czyli w skrócie KRD to jedno z paru biur informacji gospodarczej działające od 4 sierpnia 2003 roku. Para się składowaniem i upowszechnieniem wiadomości również personali gospodarczych. Obejmują one przede wszystkim zobowiązania i terminów spełniania się z obowiązków. Kompletowane informacji tyczą się inwestorów i nabywców. Dopisanie pożyczkobiorcy do KRD owocuje dołożeniem go do ogólnodostępnej spisu zadłużonych osób i zakładów. Taka okazuje się najwydajniejszym środkiem na odebranie nieuiszczonych pieniędzy np. nieuregulowanej pensji albo alimentów. O wykluczenie z KRD trzeba się ubiegać poprzez zgłoszenie prośby o wykluczenie. TAK – firma weryfikuje informacje w KRD.

  Opóźnienie w spłacie kredytu – Windykacja

  Jeśli nie uda nam się spłacić zobowiązania w umówionym czasie albo zalegamy ze spłatą rat zobowiązania po określonym terminie nasza zadłużenie zostanie przekazana do windykacji. Windykacja polega na takich czynnościach, na skutek których dłużnik ureguluje swoją zaległość a jeśli nie – zadłużenie zostanie przekazana do sądu i następnie do komornika. Zanim tak się stanie jest kilka możliwości działania ze strony dłużnika. Można zawrzeć umowę z firmą o rozłożenie zadłużenie na mniejsze raty co jest bardzo dogodnym rozwiązaniem zarówno dla kredytobiorcy, jak i dla kredytodawcy. Ten pierwszy nie ponosi na dodatkowe koszty komornicze, ten drugi- otrzymuje swoje pieniądze, wolniej, ale jednak.

  Pozostaw swoją opinie

  Miałeś okazję korzystać z usług Finansowi Eksperci? Czy skorzystałbyś z ich usług ponownie? A może znalazłeś dziwne kruczki w warunkach umowy lub prowizja jest za wysoka? Proszę, podziel się z nami swoim doświadczeniem, chociażby w kilku słowach i pozwól oszczędzić pieniądze tysiącom osób.

  Finansowi Eksperci
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!

  Zamówienie

  10

  Serwis

  10

  Cennik

  10

  Dostava

  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Finansowi Eksperci

  Twoja opinia