NiezależnaOpinia

  Opinie Fellow Finance

  Fellow Finance to najbardziej zaawansowana w Europie platforma pożyczek społecznościowych i crowdfundingowych, za pomocą której osoby fizyczne i przedsiębiorstwa mogą uzyskać potrzebne finansowanie na dogodnych warunkach, a inwestorzy osiągać przychody odsetkowe z udzielonych pożyczek. Jest jedynym działającym w strefie euro dostawcą usług finansowania społecznościowego, który oferuje zarówno pożyczki społecznościowe dla konsumentów, jak i mający formę pożyczki crowdfunding dla przedsiębiorstw. Dzięki dynamicznemu rozwojowi w krótkim czasie Fellow Finance stał się największym podmiotem w branży pożyczek peer-to-peer w krajach nordyckich. Fellow Finance Oyj to fińska spółka z branży fintech, założona w roku 2013, która od momentu rozpoczęcia działalności w roku 2014 rozrosła się w międzynarodową grupę kapitałową, oferującą usługi finansowania społecznościowego. Podmiot dominujący, Fellow Finance Oyj, uzyskał licencję instytucji płatniczej od fińskiej komisji nadzoru finansowego (Finanssivalvonta) i jest notowany na rynku giełdowym Nasdaq First North Finland. W Polsce działa poprzez swoją spółkę-córkę, Fellow Finance Polska sp. z o.o.

  Misja i wizja Fellow Finance

  Fellow Finance chce zmienić tradycyjny model finansowania bankowego w bezpośrednie pożyczanie środków pomiędzy osobami fizycznymi i firmami. Wizją firmy jest zostać europejskim liderem finansowania społecznościowego dla konsumentów i przedsiębiorstw. Wartości Fellow Finance:

  - Pionierskość: przez innowacyjne, cyfrowe rozwiązania Fellow Finance zmienia tradycyjny sektor finansowy i bankowy;

  - Wydajność: wykorzystanie zdobyczy technologicznych umożliwia niespotykaną wydajność działalności;

  - Przejrzystość: działalność Fellow Finance jest w pełni transparentna dla klientów i interesariuszy;

  - Jakość: bardziej zaawansowana usługa zapewnia lepszą obsługę i satysfakcję klientów.

  Plarforma pożyczek społecznościowych Fellow Finance to rynek pożyczkowy dla posiadających zdolność kredytową osób fizycznych i przedsiębiorstw oraz dla poszukujących przychodów odsetkowych inwestorów. Wnioskodawca wybiera kwotę pożyczki i okres pożyczkowania, dopasowując ratę do swoich możliwości. Inwestor zakłada rachunek inwestycyjny i wybiera, komu i na jakich warunkach chce pożyczać. Pożyczkobiorca zwraca pożyczkodawcy pożyczony kapitał w równych comiesięcznych ratach wraz z odsetkami.

  Formuła działalności Fellow Finance

  Fellow Finance chce zmienić tradycyjny model finansowania bankowego w bezpośrednie pożyczanie środków pomiędzy osobami fizycznymi i firmami. Z tego powodu stworzył zaawansowaną, elektroniczną platformę, na której każdy może pożyczać każdemu - konsumenci firmom i konsumentom. Fellow Finance czyni pożyczanie bezpiecznym i prostym, ponieważ ubieganie się i udzielanie finansowania powinno być łatwe, nieskomplikowane i przejrzyste dla każdego. Oparty o uczenie maszynowe komputerowy model statystyczny oraz oparty o popyt i podaż model ustalania oprocentowania umożliwiają niespotykanie wydajne pośrednictwo w finansowaniu. Rozwiązania te są korzystne i tworzą wartość dodaną zarówno dla wnioskodawców, jak i dla inwestorów. Fellow Finance nieustannie poszerza ofertę o nowe produkty i udostępnia rynki kolejnych krajów. Celem firmy jest zdobycie w najbliższej przyszłości pozycji lidera europejskiego rynku usług finansowania społecznościowego dla konsumentów i przedsiębiorstw. Fellow Finance ma szerokie doświadczenie w rozwijaniu i wdrażaniu rozwiązań oraz prowadzeniu działalności operacyjnej w zakresie usług finansowych, w tym związanych z lokowaniem oszczędności, inwestowaniem, finansowaniem i zarządzaniem należnościami, w wielu krajach w Europie. Fellow Finance uczestniczył w rozwoju metod podejmowania decyzji kredytowych i systemów teleinformatycznych, za pomocą których setki tysięcy europejczyków uzyskały finansowanie na kwotę ponad 900 mln EUR. Fellow Finance opracowywał też i rozwijął liczne rozwiązania i kanały dystrybucji dla pożyczkodawców.

  Co sądzisz o ofertach Fellow Finance?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Fellow Finance
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Fellow Finance

  Twoja opinia