NiezależnaOpinia

  Opinie Fastero

  Popularność szybkich pożyczek, także tych internetowych, bardzo wzrosła w ciągu ostatnich lat. Jeśli klienci chcą pożyczyć kwotę w przedziale 1 – 4 tys. zł, to w 70% przypadków zwrócą się do firmy pożyczkowej, a nie do banku. Jedną z takich firm jest Fastero. Co skłania klientów do pożyczania właśnie u tych podmiotów pozabankowych? Przede wszystkim prosta ścieżka pozyskania dodatkowych funduszy. Pożyczkodawcy dążą do ograniczenia formalności z tym związanych. Narzędzia wprowadzające są intuicyjne w użytkowaniu. Wszystkie dostępne są on-line. To naprawdę spora oszczędność czasu i zasobów energii, która dla wielu osób ma duże znaczenie. Odmiennie niż w bankach, firmy pożyczkowe, jak Fastero, nie potrzebują zaświadczeń o zarobkach. Nie będą również sprawdzać naszej zdolności kredytowej. Wystarczy w większości przypadków potwierdzenie tożsamości pożyczkobiorcy. Jeśli korzystasz z produktów finansowych Fastero oferowanych przez internet, taka weryfikacja odbywa się dwuetapowo. Po pierwsze potrzebujesz dowodu osobistego. Po drugie dostępu do bankowości elektronicznej, by zrealizować przelew weryfikacyjny. Drugą niewątpliwą zaletą internetowych chwilówek Fastero jest to, że możesz przeznaczyć je na dowolny cel. Firma pożyczkowa Fastero nie zapyta o przeznaczenie środków, jak to często bywa w przypadku kredytów bankowych. Ponadto, jeśli jesteś nowym klientem określonego podmiotu, możesz liczyć na pożyczkę, dla której wartość RRSO wynosi 0%.

  Dynamiczny rozwój rynku pożyczek krótkoterminowych

  Rynek pożyczek pozabankowych to bardzo dynamicznie rozwijający się sektor. Jego wartość z roku na rok rośnie. Tylko w 2015 r. suma udzielonych pożyczek wyniosła 5,2 mld zł. Oprócz tego, trzeba pamiętać, że od roku 2017 podmioty działające w tej branży zobowiązane są do wpisania swojej działalności do rejestru prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Co to oznacza dla konsumenta? Taka sytuacja na rynku wymusza od firm pozabankowych ciągłego rozwoju oferowanych produktów i przywiązywanie bardzo dużej uwagi do jakości oferowanych usług. To sprawia, że klient może wybierać spośród konkurencyjnych ofert – pożyczyć pieniądze na najbardziej korzystnych dla siebie warunkach. Kolejna, istotna sprawa to wysokie standardy obsługi klienta, o które poważne instytucje po prostu muszą dbać. Wiąże się to również ze wdrażaniem standardów etycznych i biznesowych. Wiarygodność to często największy kapitał, jakim dysponują liderzy rynku pożyczek pozabankowych.

  Oferta Fastero

  Jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać pożyczkę Fastero:

  - Być w przedziale wiekowym 20-70 lat,

  - Posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,

  - Posiadać aktywny numer telefonu, oraz adres e- mail,

  - Miec obywatelstwo Polskie i ważny dowód osobisty,

  - Posiadać pozytywną historię w bazach dłużników Biura Informacji Gospodarczej,

  - Posiadać adres zamieszkania na terenie Polski,

  - Dokonać poprawnej rejestracji na naszej stronie oraz złożyć wniosek o pożyczkę.

  Jak otrzymać pożyczkę w Fastero:

  - Wybierz kwotę i wypełnij formularz,

  - Wykonaj przelew rejestracyjny lub wybierz automatyczną weryfikację,

  - Otrzymaj pożyczkę i ciesz się pieniędzmi.

  Reklamacje do Fastero

  Użytkownik może zgłosić reklamację w jeden z poniższych sposobów:

  - w formie pisemnej,

  - osobiście, w siedzibie w Warszawie,

  - w formie elektronicznej, przesyłając wiadomość e-mail.

  Pozostaw swoją opinią na temat Fastero!

  Czy masz wiedzę na temat Fastero? Być może korzystałeś już z oferty pożyczkowej tej firmy? Zostaw swoją opinię! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Fastero
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!

  Zamówienie

  10

  Serwis

  10

  Cennik

  10

  Dostava

  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Fastero

  Twoja opinia