NiezależnaOpinia

  Opinie Ekstra Pieniadze

  Szybko potrzebujesz dodatkowych środków? Dzięki EkstraPieniądze, po wypełnieniu wniosku, otrzymasz przelew w 15 minut. EkstraPieniądze to portal, wykorzystujący analizę danych klienta, by dobrać mu odpowiednią ofertę pożyczki. EkstraPieniądze to pożyczka od 100 do 3 000 złotych, bez zaświadczeń i wychodzenia z domu. Wszystkie formalności załatwisz jednym telefonem:

  - jeden wniosek i możesz otrzymać kilka ofert pożyczek;

  - szybko i wygodnie bez zbędnych formalności;

  - wypłata pożyczki szybkim przelewem na konto.

  Warunki otrzymania pożyczki z EkstraPieniądze:

  - wiek klienta 21-70 lat,

  - posiadać dochód – umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, działalności gospodarcza, emerytura, renta,

  - klient może posiadać status studenta,

  - mieć aktywny numer telefonu,

  - mieć konto bankowe.

  Pożyczaj w najprostszy możliwy sposób

  EkstraPieniądze analizuje i na bieżąco aktualizuje oferty pożyczkodawców, aby móc przedstawić najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę pożyczki. Złóż prosty wniosek na stronie internetowej EkstraPieniądze i ciesz się potrzebnymi pieniędzmi już dzisiaj! Potrzebujesz dopiero danych z dowodu osobistego oraz posiadać aktywny telefon komórkowy. Musisz wypełnić jeden prosty wniosek. Od tego momentu zaczyna się praca EkstraPieniądze – specjalnie stworzony algorytm przeanalizuje podane przez Ciebie dane i w ciągu kilkunastu sekund otrzymasz najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę pożyczki.

  Oferta serwisu EkstraPieniądze

  Korzystając z oferty serwisu EkstraPieniądze, możesz otrzymać pożyczkę w ekspresowym tempie. Cały proces jest prosty i składa się tylko z trzech kroków: złożenie wniosku, weryfikacja oraz wypłata środków. EkstraPieniądze zachęca do zapoznania się z ofertą firmy oraz Regulaminem i Warunkami dostępnymi na stronie internetowej EkstraPieniądze. Jak to działa:

  1. Wybierz kwotę i termin spłaty. Wybierz kwotę, której potrzebujesz oraz okres spłaty pożyczki. Po podaniu swoich danych, system EkstraPieniądze wybierze dla Ciebie odpowiednią pożyczkę.

  2. Weź pożyczkę. Złóż wniosek o pożyczkę bezpośrednio na stronie internetowej EkstraPieniądze. Wypełnienie wniosku zajmuje niedużo czasu. Potrzebujesz dane z dowodu osobistego, telefon komórkowy czy dostęp do bankowości internetowej.

  3. Przetwarzanie danych. Serwis EkstraPieniądze nieustannie dokłada wszelkich starań, aby bezpiecznie przechowywać i przetwarzać Twoje dane osobowe. Wymaga podania tylko tych danych, które są konieczne do podjęcia decyzji pożyczkowej, zgodnie z polityką prywatności.

  4. Wypłata środków. Środki z pożyczki EkstraPieniądze wypłacane są zaraz po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i weryfikacji Twojej tożsamości. Czas wysyłki może się różnić przez różnych pożyczkodawców, jednak możesz je mieć do swojej dyspozycji już w 10 minut! Dzięki najnowszej technologii oraz automatycznemu systemowi, czas między złożeniem wniosku a wypłatą środków został skrócony do minimum.

  Dyskretnie i bezpiecznie

  Serwis EkstraPieniądze gwarantuje swoim Klientom dyskretną i bezpieczną transakcję. Wymaga podania jedynie takich informacji, które są potrzebne do udzielenia pożyczki krótkoterminowej przez jednego z pożyczkodawców, z którym EkstraPieniądze współpracuje. Firma nie wykorzystuje danych, w których posiadaniu znalazła się do żadnych innych celów ponad te, które jasno określone są w Regulaminie, dlatego klienci EkstraPieniądze mogą czuć się bezpiecznie. Nad bezpieczeństwem serwisu czuwają doświadczeni specjaliści, co sprawia, że nie istnieje ryzyko włamania i kradzieży powierzonych nam danych. Dzięki współpracy z firmą EkstraPieniądze zwiększają Państwo szansę na otrzymanie pożyczki w krótkim czasie, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

  Co sądzisz o ofertach EkstraPieniądze?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Ekstra Pieniadze
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Ekstra Pieniadze

  Twoja opinia