Efl

Wszystkie opinie

Efl

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt
AlfaKredyt
1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Miloan
Miloan
1 opinie

Miloan - serwis internetowego kredytu online Pożyczka online – najlepsza alternatywa w trudnej sytuacji finansowej. Szybko&Arin...

Logo Bancovo
Bancovo
1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl
Credit.pl
1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Efl

Czy skorzystałeś z usług aplikacji internetowej Efl? Wziąłeś samochód w leasing? Aplikacja internetowa Efl może być rozwiązaniem dla Ciebie. Zobacz co mają w ofercie. To miejsce, w którym możesz wziąć w leasing samochód osobowy lub sprzęt budowlany. Efl nie jest natomiast jedynym takim miejscem na sieci, więc z pewnością warto przeglądnąć opinie innych klientów na temat ich doświadczenia? Sprawdź czy to właśnie ta idealna aplikacja dla Ciebie czytając recenzje innych klientów, którzy dobrze wiedzą o czym mówią. Naprawdę warto. 

 

O Efl
Efl to firma leasingowa, która jest też prężną instytucją finansową. Zatrudniają kadrę najwyższej klasy specjalistów i działają na rynku od 30 lat. Mają wyspecjalizowane zaplecze infrastrukturalne, dzięki czemu ufa im każdy klient, a mają ich ponad 345 000. Podpisali ponad 955 000 umów, a wartość sfinansowanych inwestycji to 71 mld zł. Firma jest zarejestrowana pod nazwą Europejski Fundusz Leasingowy i jej siedziba mieści się we Wrocławiu. Rozpoczęli działalność w 1991 roku jako jedna z pierwszych takich firm w Polsce. Firma została wyróżniona na European Search Awards i European Content Awards. 

 

Produkty i usługi oferowane przez Efl
W ofercie Efl znajdziesz leasingsamochodów osobowych i dostawczych jak i ciężarowych. Oferta obejmuje też maszyny i urządzenia, a także sprzęt rolniczy i medyczny. Oferowany jest również leasing swobodny i WNT. Można się tu starać o pożyczkę dla firm i wynajmować pojazdy. Sprawdź zakładkę Faktoring, aby dowiedzieć się więcej na temat jak firma może zadbać o płynność finansową Twojej firmy. Chcesz się ubezpieczyć? Kieruj się do zakładki “Ubezpieczenia” i wybieraj spośród ubezpieczeń komunikacyjnych, na samochody ciężarowe i Assistance. Zapisując się do newslettera otrzymasz informacje z zakresu prawa, prowadzenia firmy i ekonomii. Wystarczy podać adres mailowy. Aby skontaktować się z przedstawicielami firmy kieruj się do zakładki “Skontaktuj się z nami”. Tu znajdziesz numery telefonów i godziny pracy. Można też skorzystać z opcji Formularza Kontaktowego co zajmuje tylko 3 minuty. Jako pierwszy krok należy wybrać rodzaj oferty, sprecyzować markę, czas trwania leasingu, rok produkcji i początkową wpłatę procentową. Następnie wystarczy podać swoje dane osobowe i wysłać zapytanie. Masz więcej pytań, kieruj się do zakładki “Pytania i odpowiedzi”. Firma proponuje opcje użycia tak zwanego Telekodu, czyli indywidualnego identyfikatora, który umożliwia klientom obsługę spraw związanych z umową poprzez Infolinię. Ten składa się z 6 cyfr i podobno zapewnia bezpieczeństwo udzielanych informacji oraz krótki czas weryfikacji. 

 

Komplementy, Skargi i porady dotyczące Efl
Czy skorzystałeś z usług aplikacji internetowej Efl? Przekonałeś się czy to coś dla Ciebie? Zdecydowałeś się na leasing sprzętu rolniczego lub medycznego? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego doświadczenia. Czy było warto spróbować? W swojej recenzji uwzględnij wiarygodność firmy i informacje na temat łatwości użycia strony i co ważne, czy dotrzymywane są wszystkie obietnice? Jak oceniasz proces założenia konta i pospisania umowy? Miałeś okazję skorzystać z obsługi klienta? Czy byli pomocni i tryskali wiedzą? Wszystkie opinie klientów są na wagę złota. Recenzje są niezwykle ważne ponieważ pomagają innym klientom w podjęciu decyzji o tym czy to właśnie ta platforma jest odpowiednia dla nich czy też nie. Na co czekasz. W trosce o innych, zostaw recenzję.