NiezależnaOpinia

  Opinie Dziesiątka pożyczki

  O serwisie Dziesiątka pożyczki

  Serwis Dziesiątka pożyczki jest własnością firmy Sfera Finansów SA z siedzibą przy ul. Buraczana 6B we Wrocławiu, NIP 5222999573, REGON: 146309425.

  Nieprzewidziane wydatki? Strzel w dziesiątkę!

  Oferta serwisu Dziesiątka pożyczki

  Serwis Dziesiątka pożyczki udziela pożyczki od 500 zł do 15000zł na okres od 2 miesięcy do 24 miesięcy. Maksymalna wysokość RRSO wynosi 356,83%.
  Dla pożyczki o wartości 3500 zł rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) wynosi 58,56%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3500 zł; oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt pożyczki 847,00 zł (w tym opłata przygotowawcza 80 zł, prowizja 642,73 zł, odsetki 124,27 zł); całkowita kwota do zapłaty 4 347,00 zł, płatna w 50 równych ratach w wysokości po 86,94 zł z czego pierwsza rata płatna jest po 7 dniach od udzielenia pożyczki, 49 pozostałych rat płatne jest w odstępach tygodniowych. Kalkulacji dokonana na dzień 29.05.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie pożyczki w kwocie 3500 zł. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkodawca udziela pożyczek na okres od 10 do 50 tygodni.
  Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki. Zgodnie z warunkami Umowy Pożyczki Pożyczkodawca ma prawo naliczyć odsetki za opóźnienie w spłacie pożyczki w wysokości dwukrotności odsetek ustawowych za opóźnienie. Ponadto, Pożyczkobiorca może zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego.
  Brak terminowej spłaty Pożyczki uprawnia Pożyczkodawcę do wszczęcia postępowania windykacyjnego. W przypadku łącznego spełnienia przesłanek określonych w artykule 14, 16 bądź 17, 18 Ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. z 2014 r. poz. 1015, z późn. zm.) Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową Pożyczkobiorcy. Przekazanie danych Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej jest dokonywane na podstawie pisemnej umowy o udostępnianie informacji gospodarczych zawartej przez Pożyczkodawcę z Biurem Informacji Gospodarczej oraz w oparciu o przepisy Rozdziału 3 Ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych.

  Co sądzisz o ofercie Dziesiątka pożyczki?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Dziesiątka pożyczki? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Dziesiątka pożyczki jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Dziesiątka pożyczki i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Dziesiątka pożyczki.

  Dziesiątka pożyczki
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Dziesiątka pożyczki

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Dziesiątka pożyczki jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Dziesiątka pożyczki. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Dziesiątka pożyczki?

  Dziesiątka pożyczki działa głównie w kategorii Pożyczki, a dokładniej w Inne usługi, Loans.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Dziesiątka pożyczki com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!