NiezależnaOpinia

  Opinie Degiro

  Jesteś zapalonym graczem giełdowym? Masz na co dzień do czynienia z giełdą, platformami brokerskimi i inwestycyjnymi? Czy może jesteś początkującym inwestorem i szukasz czegoś dla siebie? To bez znaczenia. Jesteśmy tu po to, aby skonfrontować nasze opinie i wyłonić najlepszą dla nas platformę do pomnażania swoich środków finansowych. Co o tym myślisz? Bo ja myślę, że to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. A to wszystko dzięki Tobie i innym inwestorom, którzy ocenią platformę pod względem użyteczności, wiarygodności i innowacji. Czy taką właśnie platformą jest DEGIRO? Przekonaj się sam. Sprawdź i przeczytaj opinie innych.

  Lider Europejski - DEGIRO

  Platforma inwestycyjna pod nazwą DEGIRO została uruchomiona w 2013 roku, na początek tylko dla holenderskich klientów detalicznych. Rok później, nastąpiło rozszerzenie działalności na 9 innych krajów europejskich, w tym także Polski. W tym samym roku DEGIRO zdobyło nagrodę dla "najlepszego domu maklerskiego". W 2015 roku ekspansja nie miała końca, weszli do Włoch i w północną część Europy. Jednocześnie zdobywając ogrom nagród w tym prestiżowe odznaczenie w Holandii - Golden Bull Award. W kolejnym roku, już 18 kraj dołączył do rewolucji DEGIRO, w tym Szwajcaria. Ten sam rok uplasował firmę na pozycji największego internetowego domu maklerskiego w Holandii. Rok później, w 2017, DEGIRO świętowało ponad 200 tysięcy klientów i stało się 5 największym brokerem w Europie pod względem obsługiwanych transakcji rocznie! Kolejne nagrody się sypią, a Niemcy przyznają im nagrodę dla "Najlepszego domu maklerskiego" w Niemczech. DEGIRO mówi o sobie, że jest prawdziwym hurtownikiem dla inwestorów. Platforma inwestycyjna przy niskich cenach, a w ofercie rynki z całego świata. Misja przedsiębiorstwa skupia się na umożliwieniu indywidualnych finansów dla każdego i na całym świecie. Z kolei, wizja firmy pokrywa się z technologią i wiedzą o finansach, w taki sposób, aby było to opłacalne i nowatorskie, dla wszystkich. Dywersyfikacja aktywów to niezbędnik w świecie inwestycji, a DEGIRO zapewnia nam dostęp nie tylko do rynków europejskich i amerykańskich, także do rynków w Australii, Japonii czy Hongkongu. Wewnętrzne innowatorskie oprogramowanie zapewnia, wraz z przypływem nowych klientów - coraz to niższe prowizje i opłaty. Niderlandzka Komisja Nadzoru Finansowego trzyma pieczę nad DEGIRO, dlatego nie mamy się co obawiać o nasze finanse. Bezpieczny fundusz gotówkowy oraz ochrona inwestorów to także ważny filar działalności DEGIRO. Wiarygodność na pierwszym miejscu. Na dzień dzisiejszy DEGIRO obsługuje ponad 300 000 kont na swojej platformie! Notowania wskazują, że przychód firmy za pierwszy kwartał 2018 roku wynosi ponad 27 milionów euro, a wykonano prawie 9 milionów transakcji!

  Gdziekolwiek, kiedykolwiek
  Platforma brokerska DEGIRO udostępnia nam rynki z całego świata. Różne możliwości zleceń, dostęp do portfela i oferty strumieniowe. Szybki i prosty handel dla amatorów, kursy w czasie rzeczywistym z Europy i Stanów Zjednoczonych, arkusz zleceń i kalkulatory bez potrzeby dodatkowego przeliczania - to wszystko ofercie DEGIRO. Nie zapominajmy o bardzo dobrze prosperujących aplikacjach na urządzenia mobilne, tzn. tablety i smartfony. Świetne aplikacje na androida i iOS pozwolą nam w szybki i prosty sposób zarządzać portfelem. Bezpłatne konto możemy otworzyć i mieć dostęp do ponad 2 milionów produktów w 30 krajach na 60 różnych giełdach. DEGIRO swój tak dynamiczny rozwój zawdzięcza m.in. bez konkurencyjnymi stawkami i taryfami dla inwestorów indywidualnych.

  Czysto, schludnie i konkretnie - DEGIRO Kontakt

  Firma oferuję nam centrum pomocy w razie problemów. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu obsługa klienta e-mail jest na każde nasze zawołanie. Poza tym infolinia czynna od poniedziałku do piątku i obszerny dział najczęściej zadawanych pytań jest do naszej dyspozycji.

  Korzystałeś już z usług DEGIRO? Czy platforma spełnia Twoje wymagania? Podziel sie z nami Twoimi wrażeniami!

  Degiro
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Degiro

  Twoja opinia