NiezależnaOpinia

  Opinie Credissimo

  Opinie o Credissimo

  Credissimo to dynamiczna spółka high-tech i jedna z najszybciej rozwijających się struktur FinTech w niebankowym sektorze finansowym. Jako niebankowa instytucja finansowa, oferuje klientom szybkie pożyczki konsumenckie w razie pilnej potrzeby krótkoterminowego dofinansowania. Credissimo to przede wszystkim firma zorientowana na klienta. Kierując się chęcią bycia maksymalnie przydatnym i wygodnym dla każdego klienta, ulepszają usługi, dostosowują się do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

  Elastyczne i szybkie finansowanie

  Inaczej niż u większości pożyczkodawców, to Ty wybierasz dokładną kwotę, którą chcesz otrzymać, jak również dokładnie określasz termin zwrotu. Oprocentowanie zmienia się w zależności od wybranej kwoty i od okresu w jakim z niej korzystasz. Podczas składania wniosku, możesz wielokrotnie dokonywać zmian, dopóki nie będziesz całkowicie usatysfakcjonowany.

  Pożyczki krótkoterminowe

  W przeciwieństwie do kart kredytowych, gdzie konsumenci mogą pozwolić sobie na opóźnienia w spłacie kredytu, w Credissimo trzeba spłacać pożyczkę zawsze w ustalonym terminie, abyś mógł skorzystać z usług zawsze, kiedy będziesz potrzebował. W przypadku braku zwrotu pożyczki w ustalonym terminie, określają maksymalny okres spłaty, w trakcie którego oprocentowanie nie wzrasta.

  Przejrzyste warunki

  Obliczają całkowitą kwotę do zwrotu, o czym Cię informujemy przed otrzymaniem pożyczki. W kwocie tej jest zawarte całkowite oprocentowanie, co daje pewność, że wszystko jest jasne. Nigdy nie zmieniają oprocentowania za wybrany okres spłaty pożyczki. Tylko kiedy nie przestrzegasz warunków umowy i nie spłacasz pożyczki na czas, koszty związane ze spłatą zwiększają się.

  Całkowicie online

  Składanie wniosku o pożyczkę i podpisanie umowy odbywa się w całości online. Dysponują oprogramowaniem, które w krótkim terminie przetwarza dużą liczbę wniosków pożyczkowych. Akceptowane są tylko te wnioski, o których mają pewność, że będą spłacane regularnie.

  Zaświadczenie

  Spółka posiada zaświadczenie i numer rejestracyjny wydane przez Krajowy Rejestr Sądowy, jak również jest zarejestrowanym administratorem danych osobowych.

  Wskazówki

  Strona internetowa credissimo.pl oferuje usługi finansowe z jasnymi instrukcjami jak z nich korzystać. Zachęcają wszystkich, aby pomyśleli dwa razy zanim wezmą szybką pożyczkę, ponieważ oczekują spłaty na czas. Oferują także indywidualne rozwiązanie dla każdego klienta.

  Zaufanie

  Starają się budować odpowiedzialne i solidne relacje z każdym klientem. W przeciwieństwie do innych firm, nie oferują nierealnych pożyczek wyłącznie w celu zwrócenia uwagi konsumentów. Udzielają pożyczek do 10 000 złotych. Jeśli składasz wniosek o pożyczkę po raz pierwszy i wskażesz maksymalną sumę, jest możliwe, że otrzymasz mniejszą kwotę niż wskazanej. Biorą pod uwagę różne czynniki. W każdym razie, jeśli spłacisz swoją pierwszą pożyczkę w terminie, Twój rating wzrasta. To daje szansę, aby uzyskać żądaną kwotę lub wyższą, przy ubieganiu się o kolejną pożyczkę. Jest to szczególnie ważne dla lojalnych klientów z doskonałą historią kredytową.

  Za co jesteś odpowiedzialny, biorąc szybką pożyczkę?

  Szybka pożyczka nie jest decyzją, którą podejmuje się bez namysłu. Należy pamiętać, że po otrzymaniu pieniędzy jesteś zobowiązany do przestrzegania warunków umowy. Sam decydujesz, czy złożysz wniosek o przyznanie pożyczki, ważne, zrobić to, tylko kiedy będziesz pewny, że jesteś w stanie zwrócić pieniądze na czas.

  Pozostaw swoją opinię o Credissimo

  Czy masz wiedzę na temat Credissimo? Twoja informacja może pomóc potencjalnym klientom w podjęciu decyzji czy skorzystać z usług Credissimo. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  Credissimo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  -

  O.K.

  Przez: Andrzej 27-06-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  TAK
  10
  rating

  Napisz wlasną opinię o Credissimo

  Twoja opinia