NiezależnaOpinia

  Opinie Credilo

  Opinie o Credilo.com

  Credilo to serwis pożyczkowy oferujący internetowe chwilówki – pożyczkodawcą jest Prosperial Sp. z o.o. Finansowanie w kwocie do 2500 złotych na okres maksymalnie 30 dni można uzyskać szybko i bez większych formalności. Pierwsza pożyczka może jednak maksymalnie wynosić 1500 złotych. Konieczne jest naturalnie założenie konta klienta na credilo.pl i zweryfikowanie swojej tożsamości oraz konta bankowego (za pomocą przelewu w wysokości 1 zł lub poprzez aplikację Instator).

  Jak założyć swój profil na stronie Credilo?

  To bardzo proste! Jeśli masz dostęp do komputera z Internetem, wystarczy, że wejdziesz na stronę www.credilo.com. Twój profil stworzymy po wypełnieniu przez Ciebie formularza rejestracyjnego i poprawnego przeprowadzenia weryfikacji tożsamości.

  Czy można podnieść kwotę pożyczki mimo tego, że moja pożyczka nie została jeszcze spłacona?

  W danym okresie możesz korzystać tylko z jednej pożyczki do wysokości zawnioskowanej i udzielonej przez nas kwoty. Po całkowitej spłacie bieżącej pożyczki automatycznie pojawia się możliwość zawnioskowania o kolejną pożyczkę. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 1200 zł, natomiast każda następna to już maksymalnie 2500zł.

  Co się dzieje w przypadku braku spłaty pożyczki?

  Opóźnienie lub brak spłaty (części lub całości pożyczki) wiąże się z podjęciem przez Credilo dodatkowych czynności upominawczo-windykacyjnych. Klient w takiej sytuacji musi się liczyć z poniesieniem dodatkowych kosztów zgodnie z tabelą opłat (integralna część Ramowej Umowy Pożyczki). Pamiętaj - zanim podejmiesz decyzję o braku wpłaty, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w spłacie pożyczki.

  Jak można odstąpić od Ramowej Umowy Pożyczki z Credilo?

  Odstąpienie od Ramowej Umowy Pożyczki można złożyć w ciągu 14 od daty jej zawarcia. Wzór oświadczenia o odstąpieniu dostępny jest na naszej stronie w części Dokumenty. Uzupełniony i podpisany dokument należy wysłać na adres do korespondencji: al. Stanów Zjednoczonych 51/612, 04-026 Warszawa. Następnie w ciągu 30 dni od daty złożenia odstąpienia od Ramowej Umowy Pożyczki należy zwrócić pożyczoną kwotę na rachunek bankowy wskazany w treści Ramowej Umowy Pożyczki. Pamiętaj, że dniem zwrotu pożyczki jest data zaksięgowania jej na naszym rachunku bankowym.

  Co jeśli po pożyczeniu pieniądze jednak nie będą potrzebne?

  Każdy klient ma możliwość odstąpić od przyznanej pożyczki w terminie 14 dni od daty jej przyznania (czyli od daty zawarcia Umowy Pożyczki). Jest to możliwe po wypełnieniu oświadczenia o odstąpieniu od pożyczki i wysłaniu go przed upływem 14 dni na adres e-mail info@credilo.com lub adres do korespondencji: al. Stanów Zjednoczonych 51/612, 04-026 Warszawa. Następnie jesteś zobowiązany do zwrotu otrzymanych pieniędzy w terminie 30 dni od daty złożenia odstąpienia na rachunek bankowy wskazany w treści Umowy Pożyczki. Pamiętaj, że dniem zwrotu pożyczki jest data zaksięgowania jej na naszym rachunku bankowym. Odstąpienie od pożyczki nie jest równoznaczne z jednoczesnym odstąpieniem od Ramowej Umowy Pożyczki. Są to dwie odrębne dyspozycje.

  Kontakt

  Możesz się skontaktować z firmą na trzy różne sposoby. Wybierz ten najbardziej wygodny dla siebie: - telefon - nasi konsultanci są dostępni w godzinach 08:00 - 20:00 - e-mail - nasza skrzynka czeka na wiadomość od Ciebie 24h – odpowiadamy w godzinach 08:00 - 20:00

  Credilo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Credilo

  Twoja opinia