NiezależnaOpinia

  Opinie BigCredit

  Potrzebujesz pieniędzy, jednak nie wiesz, jak je otrzymać? Masz dzisiaj urodziny? Zaproś starych przyjaciół i ciesz się dobrą imprezą, a BigCredit pomoże Ci spełnić twoje marzenia. Z okazji urodzin otrzymaj pożyczkę krótkoterminową z 50% zniżką na prowizję! BigCredit to firma udzielająca chwilówek. W ofercie posiada również darmową chwilówkę przy rozpoczynaniu współpracy. Wolisz spłacić zobowiązanie po kilku miesiącach, ale nie chcesz brać pożyczki w banku? Nie martw się - BigCredit pomoże Ci.

  BigCredit – przyjazna pożyczka

  Z BigCredit możesz wziąć pożyczkę krótkoterminową bezpłatnie do 1500 zł! Trzeba wybrać w BigCredit 30-dniowy termin, kwotę 1500 zł, zarejestrować się i otrzymasz kredyt w BigCredit za darmo! Na następną pożyczkę uzyskasz 10% zniżki od BigCredit. Jeśli wniosek złożysz w ciągu 5 dni od spłaty poprzedniej pożyczki, uzyskasz 10% zniżki na prowizję. Jakie warunki musisz przestrzegać, aby otrzymać w BigCredit pożyczkę:

  - jesteś obywatelem Polski,

  - jeśli ukończyłeś 21 lat i nie przekroczyłeś 75 lat,

  - masz porządną historię płatności,

  - masz stałą pracę.

  Oferta BigCredit

  Pierwszy raz możesz otrzymać kwotę do 3000 PLN, drugi raz do 5000 PLN, trzeci raz do 7000 PLN. Po zalogowaniu się do swojego profilu możesz edytować swoje dane osobowe lub zmienić konto bankowe, na które chcesz otrzymać pożyczkę. W tym samym czasie możesz mieć jedną pożyczkę w BigCredit, tylko po jej spłaceniu, BigCredit będzie mógł udzielić następnej. Pod czas rejestracji musisz otrzymać wiadomość sms, potwierdzającą wpłatę opłaty rejestracyjnej w kwocie 1 gr. Jeśli płatności dokonałeś nie w godzinach pracy, to będzie ona zaliczona następnego dnia roboczego, a jeśli płatności dokonałeś w godzinach pracy i nie dostałeś wiadomości, może być tak, że niepoprawnie wskazałeś numer telefonu. Sprawdzić lub zmienić go można w swoim profilu. Pożyczka na Twoim koncie będzie w 15 minut od podjęcia pozytywnej decyzji, jeśli masz konto w tym samym banku co BigCredit. W innym przypadku pieniądze będą na Twoim koncie w zależności od sesji międzybankowych ustalonych w Twoim banku, w którym posiadasz konto. Jak pożyczyć pieniądze w BigCredit:

  1. Wybierz kwotę i termin.

  2. Zarejestruj się.

  3. Potwierdż tożsamość, wpłacając 1 gr. ze swojego konta.

  4. Otrzymaj pieniądze na swoje konto bankowe.

  Jak zwrócić pieniądze, pożyczone w BigCredit:

  1. Zaloguj się.

  2. W kolumnie „Aktywne kredyty” naciskając przycisk „Zwrócić kredyt” wybierz swój bank.

  3. Zapłać należność poprzez internet albo pobierz informację o wpłacie i zrób wpłatę w banku.

  Pomoc BigCredit swoim klientom

  Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące Cię pytanie, pytaj na czacie z konsultantem. Pożyczkobiorca ma prawo złożyć reklamację do BigCredit drogą pisemną na adres pocztowy pożyczkodawcy bądź poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres elektroniczny bądź drogą telefoniczną za pośrednictwem infolinii Pożyczkodawcy. BigCredit rozpatruje zgłoszoną reklamację niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od jej otrzymania. W przypadku, gdy rozpatrzenie reklamacji nie będzie możliwe w terminie 30 dni z uwagi na złożoność sprawy, BigCredit poinformuje o tym Pożyczkobiorcę.

  Pozostaw swoją opinię o BigCredit

  Czy masz wiedzę na temat BigCredit? Twoja informacja może pomóc potencjalnym klientom w podjęciu decyzji czy skorzystać z usług BigCredit. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  BigCredit
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o BigCredit

  Twoja opinia