NiezależnaOpinia

  Opinie Warframe

  Warframe to free-to-play, gra akcji dla trzech osób. Dostępne teraz na PC, PS4 i Xbox One z Digital Extremes. Postaci Warframe nazywają się Tenno, to są Mistrzowie broni białej i palnej, którzy opanowali pancerz Warframe i którzy przetrwali Starą Wojnę i zostali porzuceni, aby dryfować wśród ruin. Duża armie klonowanych żołnierzy Frakcji Grineer rozprzestrzenia się po całym Systemie Solarnym. Zew zwarcia w Warframe przywołuje wszystkich Tenno do zapomnianego starożytnego miejsca. Czy czujesz puls bitwy? Przewodniczka Tenno Lotus przygotuje Cię do nadchodzącej rozgrywki. To Lotus przebudziła Twój pancerz z komory kriosnu oraz dała Ci szanse na przeżycie. Grineer nadchodzą; musisz być przygotowany. Lotus ujawni Ci jak efektywnie używać pancerza Warfame, aby odblokować ich sekretne moce.

  Tenno nadszedł twój czas!

  W Warframe motto Emporium Grineer - liczba jest przewagą. Wieki ciągłego klonowania naraziły ich ciała na genetyczne się rozpadnięcie, teraz ta nieustająca horda rozsiewa ich emporium, używając brutalnej siły, podbijając wszystko i wszystkich stojących na ich drodze.

  Oferta Warframe

  Po pierwszym uruchomieniu, Warframe pobierze najnowszą aktualizację za pomocą programu startowego. W tym portalu startowym można określić język, który będzie w Warframe. Po otwarciu menu rozwijanego, dostępna lokalizacja ujawni się w prawym górnym rogu. Wybór odpowiedniej opcji spowoduje, że wszystkie teksty w grze zostaną zlokalizowane na wybrany język. Po zakończeniu Samouczka, zostaniesz poproszony o wybranie jednego z trzech Warframes. Twoje Warframe funkcjonuje, jako zbroja, która ochrania Cię przed wrogami i zapewnia indywidualne moce. Postać, którą wybierzesz, będzie bardzo wpływała na twoje pierwsze misje, więc przemyśl wybór! Nie martw się, twój wybór nie będzie ostateczny. Zawsze możesz zdobyć lub kupić dodatkowe Warframes. Volt może tworzyć i manipulować elektrycznością. Jest to Warframe o znacznej mocy, idealny dla graczy, którzy pragną silnej alternatywy dla broni palnej.

  1) Porażenie. Wystrzeliwuje elektryczny pocisk. Umiejętność ogłusza i zadaje wysokie obrażenia celowi, który został bezpośrednio trafiony. Dodatkowo, obrażenia łańcuchowo przeskakują na pobliskich przeciwników.

  2) Prędkość. Volt naenergetyzowuje siebie oraz pobliskie sojusznicze Warframe, na krótki czas zwiększając ich prędkość oraz zwinność.

  3) Tarcza Elektryczna. Volt tworzy energetyczną barierę, zapewniając osłonę w każdej sytuacji.

  4) Przeciążenie. Paraliżuje pobliskich wrogów uderzającym ładunkiem elektrycznym oraz razi prądem nadchodzących przeciwników. Te solidne Warframes będą Ci przydatne podczas twoich wyczynów i są zdolne do wykonania każdej misji. Pamiętaj, możesz jeszcze wybrać inne Warframes do testowania pozostałych stylów walki i eksperymentowania z nowymi ich mocami. Twoja pierwsza misja nauczy Cię podstawowej mechaniki gry i ujawni Ci jak wybrać Twój początkowy ekwipunek. Tak jak wybór Twoich Warframes, te ustawienia nie są stałe – jest ponad sto różnych broni do znalezienia i dodania do Twojego arsenału. Gdy punktacja twojego zdrowia spadnie do zera, zostaniesz zraniony i padniesz na ziemię i nie będziesz mógł korzystać z dowolnych umiejętności: broń Biała oraz Główna stanie się niedostępna. Możesz jednak bronić się pistoletem, ale to nie jest zawsze najlepszy pomysł, bo przeciwnik może przyśpieszyć ofensywę. Czasami najlepiej jest poczekać aż przybędzie pomoc. Jeśli twoja drużyna nie dotrze do Ciebie, aby zatrzymać wykrwawienie, stracisz przytomność.

  Portale fanów Warframe

  Pragniesz rozszerzyć uniwersum gry Warframe? Wykonaj własny portal, używając zrzuty, logotypy, rendery postaci i szkice pomysłów z Pakietu dla Fanów od Warframe.

  Co sądzisz o Warframe?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Warframe
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Warframe

  Twoja opinia