NiezależnaOpinia

  Opinie Speak Up

  O szkole językowej Speak Up

  Chcesz płynnie rozmawiać po angielsku? Poznać świat bez barier językowych i mówić bez obaw na spotkaniach biznesowych? Szukasz prostego sposobu na naukę angielskiego? Czy chcesz dostosować programy szkoleniowe do swoich indywidualnych potrzeb i zadań z codziennych zajęć? Jeśli te lub podobne pytania są ci znane, jesteś we właściwym miejscu we właściwym czasie.

  Witamy w szkole języka angielskiego! Speak Up to międzynarodowa sieć szkół języka angielskiego, która z powodzeniem działa od ponad 10 lat w następujących krajach: Ukraina, Polska, Rosja, USA, Arabia Saudyjska, Egipt i Wietnam. W najbliższej przyszłości Speak Up planuje otworzyć nowe szkoły za granicą.

  Wizytówką szkoły są wysoko wykwalifikowani nauczyciele języka angielskiego, którzy entuzjastycznie podchodzą do zadań dydaktycznych, pomagając uczniom skutecznie uczyć się języka angielskiego. Ponad 200 tysięcy zadowolonych studentów wybrało doświadczonych nauczycieli i jakość kursów.

  Indywidualne podejście

  Zdajesz test próbny, który określa twój poziom znajomości języka angielskiego, i wybierasz kurs, który pasuje do twoich potrzeb i poziomu. W Speak Up uczysz się angielskiego, kiedy ci pasuje i jak jest dla ciebie wygodnie. To ty zarządzasz całym procesem uczenia się i "dostosują się" do ciebie.

  Fascynujące zajęcia, skuteczny program treningowy, gwarantowana jakość.

  Z jakich zajęć możesz korzystać?

  Zajęcia z lektorem trwające 60 minut.

  Zajęcia warsztatowe z lektorem trwające 60 minut

  • konwersacje

  • gramatyka

  • pisanie i czytanie

  • zajęcia tematyczne - Club activity

  Konsultacje z lektorem trwające do 30 min.

  Zajęcia Multimedialne - bez ograniczeń, są to zajęcia ogólnorozwojowe, interaktywne. Zajęcia maja na celu usystematyzowanie wiedzy i jej utrwalenie. Dzięki nim każdy z naszych uczniów realizując zajęcia Multimedialne czuje się pewnie na zajęciach z lektorem.

  Stacjonarnie - Wirtualna szkoła Speak UP - Zajęcia mieszane

  W szkole masz dowolność w jakim trybie chcesz korzystać z zajęć.

  • Tylko w szkole stacjonarnej

  • Tylko w szkole Wirtualnej realizując zajęcia z lektorem na żywo online oraz lekcji Multimedialnych

  • Realizujesz zajęcia i w szkole stacjonarnej i online

  Zajęcia z lektorem na żywo online są nagrywane - dlatego możesz je odtworzyć w każdym momencie!

  Innowacyjne metody - Akcent na rozwój

  W procesie uczenia się języka angielskiego szkoła stosuje unikalne techniki dydaktyczne wraz z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Masz dostęp do zajęć i materiałów w dowolnym miejscu i czasie (na przykład za pomocą aplikacji mobilnej na telefonie lub tablecie możesz wyświetlać informacje swojej klasy).

  Dzięki systemowi zajęć multimedialnych uczniowie mogą uczęszczać na zajęcia 24 godziny na dobę, będąc w dowolnym zakątku planety - wszystko czego potrzebujesz to dostęp do Internetu.

  Certyfikaty międzynarodowe

  Oferujemy kursy przygotowawcze do międzynarodowych egzaminów językowych, w tym Cambridge English: First (FCE) i Cambridge English: Advanced (CAE). W potwierdzeniu zdobytej wiedzy wydają certyfikaty, których dostępność jest mile widziana przez różne firmy i organizacje, które dokonują selekcji kandydatów na wolne stanowiska w innych krajach. Po każdym ukończonym poziomie otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoją znajomość angielskiego. Przygotują Cię również do egzaminu FCE i CAE. Program szkoleniowy Speak Up jest zgodny z systemem CEFR opracowanym przez Radę Europy.

  Dają Ci pisemną gwarancję udanego uczenia się języka angielskiego! Skontaktuj się z konsultantami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat gwarancji.

  Speak Up
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!

  Zamówienie

  10

  Serwis

  10

  Cennik

  10

  Dostava

  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Speak Up

  Twoja opinia