NiezależnaOpinia

  Opinie Simplilearn

  Simplilearn jest jednym z wiodących na świecie dostawców szkoleń certyfikacyjnych. Współpracuje z firmami i osobami prywatnymi, aby zaspokoić ich wyjątkowe potrzeby, zapewniając szkolenia i coaching, które pomagają pracującym specjalistom osiągnąć ich cele zawodowe. Kursy szkoleniowe Simplilearn są projektowane i aktualizowane przez ponad 2000 renomowanych ekspertów z branży. Podejście Simplilearn do nauczania mieszanego łączy zajęcia online, prowadzone przez instruktorów wirtualne sale lekcyjne, prace projektowe i 24/7 pomoc w nauczaniu. Tętniąca życiem społeczność ekspertów i certyfikowanych specjalistów Simplilearn to potężna pula wskazówek, sztuczek i wnikliwych porad. Ponad 40 globalnych organizacji szkoleniowych uznało Simplilearn za oficjalnego dostawcę szkoleń certyfikacyjnych. Został uznany przez LinkedIn za 8. najbardziej wpływową markę edukacyjną na świecie.

  Misja Simplilearn

  Misją Simplilearn jest pomoc profesjonalistom na całym świecie w zdobyciu umiejętności potrzebnych do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszej gospodarce cyfrowej. Simplilearn jest jednym z wiodących na świecie dostawców szkoleń certyfikacyjnych. Zapewnia między innymi szkolenia online w takich dziedzinach, jak cyberbezpieczeństwo, przetwarzanie w chmurze, zarządzanie projektami, marketing cyfrowy i informatyka, gdzie technologie i najlepsze praktyki zmieniają się szybko, a popyt na wykwalifikowanych kandydatów znacznie przekracza podaż. Z siedzibą w San Francisco w Kalifornii i Bangalore w Indiach Simplilearn pomógł ponad milionowi specjalistów i firm z ponad 150 krajów w zdobyciu kwalifikacji, zdobyciu certyfikatów i podniesieniu kwalifikacji pracowników.

  Program partnerski Simplilearn

  Z Simplilearn możesz zarobić do 290 USD za transakcję, dołączając do programu partnerskiego Simplilearn. Dlaczego warto dołączyć:

  - Atrakcyjna prowizja - 10% prowizji, do 290 USD za zakup.

  - 30-dniowy plik cookie - długi 30-dniowy plik śledzenia.

  - Oferty i pomoc - ekskluzywne oferty dla odbiorców, dedykowany zespół, który pomoże Ci rozwiązać wszelkie problemy i przejrzyste raporty wydajności w celu optymalizacji.

  - Model mieszany - globalny model e-learningu / na żywo w klasie, aby zaspokoić potrzeby szerokiego grona odbiorców.

  - Bezpłatna wersja próbna - bezpłatna wersja próbna dla odpowiednich kursów Simplilearn, dzięki czemu możesz zobaczyć wysoką jakość szkoleń dla siebie.

  - Biblioteka - kursy o wysokim zapotrzebowaniu: kursy takie jak PMP, uczenie maszynowe, bezpieczeństwo cybernetyczne, przetwarzanie w chmurze, Six Sigma i wiele innych.

  Jak to działa:

  - Dołącz do programu partnerskiego, kontaktując się z Simplilearn.

  - Promuj linki do kursów Simplilearn na swojej stronie lub aplikacji.

  - Zarabiasz 10% prowizji przy zakupie produktów.

  Gwarancje Simplilearn

  Simplilearn zapewnia, że użytkownicy mają satysfakcjonujące doświadczenie, podczas gdy odkrywają, oceniają i kupują kursy, niezależnie od tego, czy jest to szkolenie prowadzone przez instruktora, czy samodzielne. Podobnie jak w przypadku każdego zakupu online, istnieją zasady i warunki regulujące zasady zwrotu pieniędzy. Kupując kurs szkoleniowy na temat Simplilearn, zgadzasz się z Polityką prywatności, Regulaminem i zasadami zwrotu pieniędzy Podnieś prośbę o zwrot pieniędzy w ciągu 7 dni od rozpoczęcia pierwszej partii, do której jesteś uprawniony. Gwarancja zwrotu pieniędzy jest nieważna, jeśli uczestnik uzyskał więcej niż 25% treści kursu e-learningowego lub uczęszczał do sal lekcyjnych / odebrał nagrania przez ponad 1 dzień. Ponadto, jeśli użytkownik pobierze E-Book na kurs, gwarancja zwrotu pieniędzy zostanie unieważniona.

  Podziel się opinią

  Podziel się swoją opinią na temat Simplilearn! Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci Gearbest otrzymają niezbędne informacje. Każda opinia jest dla nas ważna.

  Simplilearn
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Simplilearn

  Twoja opinia