NiezależnaOpinia

  Opinie ROBLOX

  Misją Robloxa jest połączenie świata poprzez zabawę. Roblox umożliwia każdemu wyobrażenie sobie, tworzenie i zabawę z przyjaciółmi, którzy odkrywają miliony wciągających doświadczeń 3D, stworzonych przez globalną społeczność programistów. Roblox jest zasilany przez globalną społeczność ponad czterech milionów aktywnych programistów i twórców, którzy tworzą własne wciągające doświadczenia dla wielu graczy za pomocą Roblox Studio, naszego intuicyjnego narzędzia do projektowania desktopów. Każde możliwe do wyobrażenia doświadczenie można stworzyć w Roblox. Roblox zaliczany jest do najlepszych platform rozrywki online dla odbiorców poniżej 18 roku życia na podstawie średnich miesięcznych odwiedzin i spędzonego czasu (comScore). Nasza popularność jest napędzana wyłącznie przez społeczność, w której co miesiąc rejestruje się ponad 34 miliony osób.

  Misja Roblox

  Roblox to globalna platforma, na której miliony ludzi zbierają się każdego dnia, aby sobie wyobrazić, tworzyć i dzielić się doświadczeniami. Wszystkie gry online, które widzisz na platformie, zostały zbudowane przez członków społeczności Roblox dla członków społeczności Roblox. Rodzaje rozgrywki w Roblox są tak samo nieograniczone, jak wyobraźnia samych twórców. Gracze mogą zbudować najlepszy park rozrywki, rywalizować jako profesjonalny kierowca wyścigowy, być gwiazdą pokazu mody, stać się superbohaterem lub po prostu zaprojektować dom marzeń i spędzać czas z przyjaciółmi. Roblox można pobrać bezpłatnie i bezpłatnie na wszystkich nowoczesnych smartfonach, tabletach, komputerach, Xbox One, Oculus Rift i HTC Vive. ConnectSafely, organizacja non-profit z siedzibą w Dolinie Krzemowej, zajmująca się edukacją użytkowników połączonej technologii na temat bezpieczeństwa, prywatności i bezpieczeństwa, opublikowała pomocny przewodnik, który ma informować rodziców o platformie Roblox i promować dobre nawyki cyfrowe dla swoich dzieci. W przewodniku omówiono również opcje dostępne dla rodziców, aby pomóc w zapewnieniu bezpiecznego i przyjemnego doświadczenia w Roblox.

  Bezpłatne zasoby edukacyjne Roblox

  Roblox Studio to darmowe, wszechstronne narzędzie do budowania, które pochodzi z każdą instalacją Roblox na komputerach. Pozwala graczom tworzyć wszystko, co sobie wyobrażają, od prostych doświadczeń związanych z przeciąganiem i upuszczaniem do złożonych gier wieloosobowych, a następnie przesyłać je na platformę Roblox. Korzenie Robloxa zawsze były przesiąknięte edukacją STEM (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Dając ludziom narzędzia do eksploracji ich wyobraźni, zespół twórców Roblox upoważnił całe pokolenie ludzi do rozwijania umiejętności potrzebnych, by stać się jutrzejszymi przedsiębiorcami i twórcami. Bezpłatne narzędzia do tworzenia i treści edukacyjne mogą być wykorzystywane do nauczania prawdziwego kodowania, projektowania gier, obywatelstwa cyfrowego i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

  Cyberbezpieczeństwo z Roblox

  Roblox jest liderem bezpieczeństwa społeczności. Roblox bardzo poważnie podchodzi do bezpieczeństwa i prywatności w Internecie. Chroni bezpieczeństwo graczy, aktywnie filtrując nieodpowiednie treści i działając przeciwko każdemu, kto narusza zasady postępowania. Wszystkie przesłane obrazy, filmy i pliki audio są wstępnie sprawdzane przez moderatorów przed dopuszczeniem ich do strony. Globalny zespół moderatorów jest także dostępny online przez całą dobę, reagując na wszelkie zgłaszane przez graczy obawy. Roblox oferuje kontrolę rodzicielską, która pozwala na wybór opcji czatu (bez czatu, czatowania z przyjaciółmi, czatowania ze wszystkimi), widoczności wieku konta (13+ lub <13), funkcji kodu PIN konta i ustawienia ograniczeń konta, które zezwala tylko dzieci poniżej 13 roku życia, aby uzyskać dostęp do listy gier dostosowanych do wieku.

  Pozostaw swoją opinię na temat Roblox!

  Czy masz wiedzę na temat Roblox? Może jesteś graczem tej platformy? Zostaw swoją opinię!

  ROBLOX
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o ROBLOX

  Twoja opinia