NiezależnaOpinia

  Opinie my free zoo

  O grze my free zoo

  Właścicielem gry my free zoo jest firma upjers, która jest twórcą darmowych gier i aplikacji na przeglądarkę. Oznacza to, że opracowujemy własne projekty i publikujemy je jako bezpłatne gry i aplikacje do przeglądarek. Pracuje również w ścisłej współpracy z własnymi partnerami, aby zapewnić gry online na komputery PC i urządzenia mobilne.
  Siedziba firmy znajduje sięw Bamberg w Niemczech. Firma upjers stała się jednym z wiodących wydawców gier przeglądarkowych w ciągu zaledwie kilku lat dzięki kamieniom milowym, takim jak Molehill Empire, My Free Farm, Kapi Hospital i My Free Zoo. We własnej siedzibie opracowuje i publikuje licencjonowane gry, takie jak ukryta gra Uptasia, potentat Wauies i gry menedżerskie sportowe, takie jak 11 Legends. Inne tytuły, takie jak My Sunny Resort, Monkey Bay lub Harbor World zostały opracowane we współpracy z zewnętrznymi studiami gier. Jako wydawca upjers jest również zainteresowany współpracą z niezwykłymi niezależnymi twórcami gier.

  MY FREE ZOO #1 ZACZYNAMY !

  Oferta my free zoo

  Gry utrzymane w klimacie Zoo oferują wiele ciekawych funkcji. Ciekawe zadania, wynagrodzenie za ich wykonanie, wymiana z innymi graczami w ramach przyjaźni lub gildii składających się z wielu członków - im bardziej zróżnicowane są gry Zoo, tym więcej różnorodnych, arcyciekawych funkcji można w nich znaleźć. W nowatorską gre My Free Zoo można grać za darmo bezpośrednio w przeglądarce. Konieczne do spełnienia techniczne wymogi są bardzo nieliczne i przejrzyste, w związku z czym każdy kto dysponuje łączem internetowym i komputerem wyposażonym w przeglądarkę może doskonale bawić się z przyjaciółmi w przezabawnej grze My Free Zoo. Jedyną rzeczą wymaganą przy rejestracji do gry jest ważny adres email gracza, a po rejestracji... można od razu rozpocząć wielką darmową przygodę jako dyrektor Zoo korzystając z wprowadzenia do gry rozwiewającego ewentualne wątpliwości związane z jej funkcjonowaniem. Wprowadzenie do gry, zwane inaczej samouczkiem, zapoznaje graczy My Free Zoo w zabawny sposób z podstawowymi funkcjami i możliwościami, aby łatwiej było im postawić pierwsze kroki w grze na przeglądarkę. W jaki sposób opiekuję się moimi zwierzakami, w jaki sposób mogę je umieszczać na wybiegach i przemieszczać między wybiegami, ile uwagi muszę im codziennie poświęcić, aby były zadowolone? Odpowiedzi na tego rodzaju pytania znajdują się we wprowadzeniu do gry My Free Zoo. Dzięki samouczkowi każdy z graczy oferowanej symulacji krok po kroku zapoznaje się z zasadami funkcjonowania gry, uczy się jej prawidłowej obsługi, w związku z czym w miarę rozwoju gry, każdy z graczy może w pełni skoncentrować się na czerpaniu przyjemności z radosnego brykania po My Free Zoo. W grze posiadasz bogate możliwości działania. W miarę rozwoju gry możesz umieszczać na wybiegach coraz bardziej egzotyczne gatunki zwierząt, począwszy od kózek, przez szympansy i kangury, aż po lwy i białe tygrysy. Estetykę swojego Zoo online możesz poprawić sadząc różnorodne gatunki kwiatów, krzewów i drzew. W managerze Zoo żadne życzenie nie pozostaje niespełnione. Począwszy od zróżnicowanych możliwości zabudowy i rozbudowy My Free Zoo, przez liczne rośliny i dekoracje, dzięki którym możliwe jest upiększenie całego areału Zoo wedle własnego upodobania, po szeroki wybór gatunków zwierząt – żyrafy, nosorożce, łosie i wiele innych oraz wybiegi o zróżnicowanej optyce. W managerze Zoo online My Free Zoo każdy z graczy znajdzie dla siebie pasjonujące zajęcie na wiele miesięcy doskonałej rozrywki.

  Co sądzisz o grze my free zoo?

  Czy kiedykolwiek grałeś w my free zoo? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest gra my free zoo. Czy gra jest łatwa w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd gry? Czy korzystnie z gry my free zoo jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat my free zoo. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od my free zoo.

  my free zoo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o my free zoo

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy my free zoo jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o my free zoo. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje my free zoo?

  my free zoo działa głównie w kategorii Ogólne, a dokładniej w Gry.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da my free zoo com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!