my free zoo Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

my free zoo

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

J
Jasińska
My Free Zoo to wspaniała gra, która każdemu zapewni wiele godzin rozrywki. Gra utrzymana jest w klimacie zoo i stanowi idealne połączenie nauki oraz zabawy. Jako gracz, możesz zarządzać swoim własn...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Recenzja Gry "My Free Zoo"

  My Free Zoo to wspaniała gra, która każdemu zapewni wiele godzin rozrywki. Gra utrzymana jest w klimacie zoo i stanowi idealne połączenie nauki oraz zabawy. Jako gracz, możesz zarządzać swoim własnym zoo, decydując o rodzajach zwierząt oraz ich wybiegach. Grafika gry jest bardzo przyjemna dla oka i szczegółowa. Zwierzęta zostały wykonane w sposób realistyczny, co dodaje uroku całej grze. Dodatkowo, muzyka i dźwięki odzwierciedlające życie zwierząt doskonale wprowadzają gracza w odpowiedni nastrój. W My Free Zoo ważną rolę odgrywa interaktywność między graczami - można tworzyć sojusze z innymi graczami czy wymieniać się prezentami. Ta opcja umożliwia nawiązanie kontaktów z ludźmi z całego świata oraz rozwijanie swojego ogrodu zoologicznego. Jedną z najlepszych rzeczy w tej grze jest fakt, że nie trzeba nic płacić za pobranie lub korzystanie z niej! To naprawdę świetna opcja dla osób poszukujących darmowej rozrywki online. Podsumowując: jeśli szukasz interesującej gry online utrzymanej w klimacie zoo, My Free Zoo to doskonały wybór!


Inni również oglądali

Logo World of Warships

World of Warships

1 opinie

Opinie o World of WarshipsWorld of Warships to gra online dla wielu graczy (MMO), która pozwala zanurzyć siÄ™ w &A...

Logo Eneba

Eneba

1 opinie

Rynek gamingowy wciąż na topie Gry komputerowe i gry wideo to nadal prężnie rozwijają...

Logo Travian Games

Travian Games

1 opinie

O Travian Games Gran Travians Games należy do firmy Travian Games GmbH, której siedziba mieści się na Wilhelm-Wagenfeld-Str....

Logo War Thunder

War Thunder

1 opinie

Właścicielem gry War Thunder jest firma Gaijin Entertainment – rosyjskie studio produkujące gry komputerowe, zało...