Ministerstwo Gadżetów

Wszystkie opinie

Ministerstwo Gadżetów

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Marta
Bardzo fajna strona i ciekawy sklep internetowy z prezentami. Trafiłam na niego przypadkiem szukając prezentu na święta dla koleżanki z pracy. Ktoś wpadł na „genialny” pomysł, żeby zrobić sobie naw...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  prezent

  Bardzo fajna strona i ciekawy sklep internetowy z prezentami. Trafiłam na niego przypadkiem szukając prezentu na święta dla koleżanki z pracy. Ktoś wpadł na „genialny” pomysł, żeby zrobić sobie nawzajem prezenty jak w robiło się kiedyś w szkole, losując przypadkowo osobę, której robi się prezent. Tak właśnie wylosowałam koleżankę, o której nic nie wiem. Fantastycznie. Ministerstwo Gadżetów uratowało mnie. Mają ogromny wybór przeróżnych artykułów na prezenty, wszelkiej maści, od prezentów dla kolegów z pracy po prezenty dla babci i dziadka. To co najbardziej mi się spodobało to to, że mają naprawdę różnorodne produkty i nawet jak nie masz pomysłu na prezent znajdziesz tam coś co będzie dobrym pomysłem. Jestem zadowolona z zakupu, bardzo fajna jakość i nie napotkałam żadnych problemów z płatnościami czy z przesyłką.


Inni również oglądali

Logo Jestem w Bajce

Jestem w Bajce

0 opinie

Wszyscy wiemy, że zarówno urodziny, wyjątkowe okoliczności, jak i święta między innymi Bożego Narodzenia ...

Logo ForSomeone

ForSomeone

0 opinie

Bywają dni w naszym życiu, które diametralnie różnią się od tych rutynowych. Egzystencja człowieka sk&#...

Logo Ale Chrzest

Ale Chrzest

0 opinie

Wyobraź sobie, że, członek twojej rodziny wysłał Ci zaproszenie na specjalną zarazem tak ważną ceremoni...

Logo GodStoys

GodStoys

0 opinie

Szukasz wyjątkowego upominku dla bliskiej Ci osoby? Brakuje Ci pomysłu co mogłoby wywołać radość oraz satysfakcj...

Ministerstwo Gadżetów

W myśl zasady równowagi wszyscy zdajemy sobie sprawę że, aby prowadzić zbalansowane życie które zarówno nas cieszy jak i jest źródłem sukcesów - czasem musimy odbić od szarej codzienności i szybkiego tempa pracy jakie narzuca nam dzisiejszy świat. Każdy człowiek posiada indywidualne podejście do sposobu w jaki odreagowuje stres oraz napięcia związane z rutyną dnia codziennego i obowiązkami. Dla niektórych może być to wizyta w galerii handlowej i zakup nowych pachnących świeżością ubrań, dla innych może być to wypad do lasu aby delektować się różnorodnością naturalnych woni uwalnianych przez runo leśne oraz krajobrazami jakich nie uświadczymy w miejskiej dżungli. Inna grupa ludzi będzie zainteresowana wszelkiego rodzaju gadżetami, które działają na kreatywność i po prostu nas cieszą dając mnóstwo frajdy. Istnieje na rynku firma, która oferuje gadżety tego typu i właśnie o niej chciałbym dzisiaj napisać, jest to Ministerstwo Gadżetów. Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony Niezależna Opinia W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback.

Na temat firmy Ministerstwo Gadżetów.
Okoliczności powstania działalności doskonale wpasowują się w jej dziedzinę działalności. Albowiem, nie istnieje lepsze miejsce do założenia firmy, która zajmuje się produkcją i dystrybucją wszelkiego rodzaju kreatywnych gadżetów niż pub. Tak właśnie! Ministerstwo Gadżetów powstało w Londyńskim pubie, co świadczy o tym, że założyciele doskonale wiedzą jak zachować równowagę w życiu, jednocześnie ciężko pracując i zakładając przedsiębiorstwa potrafią się również dobrze bawić. Swoje doświadczenie zdobyli poprzez współpracę z zachodnio-europejskimi liderami branży gadżetów, po czym zdecydowali się wrócić w rodzinne strony i otworzyć działalność. Nieustanny rozwój, wzrost zainteresowania oraz zaufania klientów jest wynikiem doświadczenia, wkładu pracy a przede wszystkim ogromnej pasji założycieli firmy. Istotnym aspektem, który owocuje stałym rozwojem marki jest dbałość o satysfakcję klientów z dostarczanych im produktów oraz usług.

Produkty i usługi firmy Ministerstwo Gadżetów.
Pomagając rozwiązać odwieczny problem jakim jest wybór oryginalnego i interesującego prezentu, który nie zostanie zapomniany ani wyrzucony w kąt po krótkim czasie, Ministerstwo Gadżetów oferuje produkty z wyższej półki, dbając o zarówno jakość wykonania, jak i oryginalność pomysłu. W ich ofercie znajdują się gadżety o niebagatelnych wzorach oraz zaprojektowane według kreatywnych pomysłów, takich jak między innymi lewitacja magnetyczna. Możemy liczyć na to, że osoba obdarowana takim prezentem na długi czas zapamięta okoliczność w którym go dostała, tym samym pamiętając o nas jako o osobie która go wręczyła. Ponadto, możemy być pewni że prezent z Ministerstwa Gadżetów będzie stale wykorzystywany przez odbiorcę bądź stał w najbardziej widocznym miejscu mieszkania jeżeli jest to gadżet stacjonarny.

Gwarancja jakości, zwroty i opcje płatności sklepu Ministerstwo Gadżetów.
Firma przewiduje możliwość realizacji zamówienia przy pomocy między innymi PayU, Visa, Mastercard, Pekao24, Przelewy Online - Credit Agricole. W przypadku gdy mieliśmy pecha i otrzymaliśmy uszkodzony produkt, musimy wypełnić formularz reklamacji który dostępny jest na stronie internetowej sklepu. Jeżeli, produkt nie spełnił naszych oczekiwań i chcemy go zwrócić, mamy do tego prawo aby dopełnić formalności pozostaje nam wypełnić formularz odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży który również dostępny jest na stronie internetowej sklepu. Jak twierdzi Ministerstwo - wszystkie wnioski są rozpatrywane pozytywnie.