NiezależnaOpinia

  Opinie Life is Feudal

  Za oknem zima, a to oznacza, że większości koneserów odpoczynku na przyrodzie, zdarzy się czekać kilku miesięcy, nim powędruje rozluźniać się do wsi. Jednak miłośnicy agrofitnessu, fanatycy wiejskiego życia już teraz będą mogli rozkoszować się pięknem średniowiecza. Przecież całkiem niedawno startował dostęp do Life is Feudal: MMO.

  O grze

  Life is Feudal: Your Own to realistyczna średniowieczna gra dla wielu graczy z wolną konstrukcją, rozbudowanym systemem rzemiosła, elementami przetrwania, systemem bitewnym, który nie jest celem gry i wiele więcej.

  Możecie pobudować własny malutki domek z miastem w jakimkolwiek miejscu tego świata! Albo ż skooperować się z przyjaciółmi i pobudować całą wieś albo miasto i odbijać zajazdy innych graczy, które chcą wywalczyć waszą ziemię i ukraść waszych krów! Dobry zamek z rowem pomoże wam powstrzymać ich nacisk.

  Historia rozwoju 2011 - 2013

  Latem 2011 roku mały zespół niezależnych programistów, który później stał się znany jako Bitbox Ltd, stworzył roboczą demonstrację koncepcji gry Life is Feudal: MMO, zawierającej wiele sposobów gry, takich jak tryb multiplayer w czasie rzeczywistym, terraformowanie i tworzenie obiektów. Teraz wizualna koncepcja gry jest dostępna do oglądania na oficjalnym kanale Youtube.

  Po znalezieniu inwestora rozwój trwał przez 2 lata, a zespół, początkowo składający się z 5 osób, został rozbudowany do 15.

  System bitewny

  System bitewny w tej grze jest dosyć unikalny. Oparty jest na fizyce, gdzie kierunek ataków zależy od ruchu waszej myszy. Prosty ruch + kierunek ataku można łączyć w śmiertelne kombinacje ze specjalnymi efektami. Formacje bojowe to nowy sposób skoordynowanej koordynacji i kontroli nad sytuacją na polu bitwy. W zależności od sytuacji dowódca drużyny musi podać odpowiednie komendy dla zmiany formacji. W tym samym czasie, im więcej członków drużyny znajduje się w formacji, tym więcej premii otrzymają, a tym samym pokonają zdezorganizowanych wrogów, którzy krążą wokół nich.

  Rozwój personaża jest nie ograniczony standardowymi klasami albo rolami. System gry pozwala wam formować jakiegokolwiek personaża, który najbardziej podejdzie do waszego stylu w grze.

  Rolnictwo

  Rolnictwo wymaga zrozumienia takich aspektów, jak: różnica między rolniczymi kulturami, cechy nawożenia gleby, zrozumienie, kiedy lepiej je sadzić i zbierać. Nawiasem mówiąc, nawóz będzie produkowany w twoich stodołach i straganach, którym będziesz musiał zarządzać i czyścić.

  Z należytą starannością możesz wydobyć najlepsze konie wojenne na wyspie! Będziesz musiał karmić swoje bydło, ale nie tylko bydło. Jedzenie jest ważne dla rozwoju twojej postaci. Im wyższa jakość jedzenia, które zjada twój bohater, tym szybciej nauczy się umiejętności i zdolności. Dzięki temu kucharze nabierają znaczenia na równi z innymi rzemieślnikami, takimi jak kowale, stolarze czy alchemicy.

  W tej chwili Life is Feudal: MMO jest jedyną grą w swoim gatunku, która utrzymuje ścisłą równowagę pomiędzy masową postacią a realistyczną rozgrywką. Jeśli zawsze marzyłeś, aby spróbować czystego średniowiecza, aby stać się sławnym feudałem z osobistą armią, powinieneś przyjrzeć się tej grze. Życzymy powodzenia nadchodzącym królom, słynnym dowódcom i świetnym kucharzom.

  Kochasz grać? Kiedykolwiek grałeś w Life is Feudal? A może przesiadłeś się na coś innego, bo gra nie spełnia Twoich oczekiwań? Daj nam znać, żebyśmy mogli podjąć właściwą decyzję zakupu!

  Life is Feudal
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Life is Feudal

  Twoja opinia