NiezależnaOpinia

  Opinie Księgarnia Edukacyjna

  Jak zadbać o prawidłowy rozwój i edukacje dziecka? Odpowiedzią jest oferta edukacyjna i dydaktyczna wspierana przez technologię, którą znajdziesz w Księgarni Edukacyjnej wydawnictw MAC Edukacja oraz Juka.

  O Księgarnia Edukacyjna

  Księgarnia Edukacyjna jest internetową platformą sprzedażową Grupy MAC Spółka Akcyjna z siedzibą w Kielcach pod adresem ul. Witosa 76, 25-561 Kielce. Grupa MAC ma ponad 20-letnie doświadczenie jako jednen z wiodących wydawców edukacyjnych w kraju. Kluczem do efektywnej pracy z dzieckiem są przede wszystkim podręczniki i dobre podstawy metodyczne, ale również nowoczesne technologie, rozwijające zainteresowania ucznia pomoce dydaktyczne i otoczenie stymulujące zmysły. Publikacje opatrzone logo: MAC Edukacja, JUKA - 91 i Poltext od wielu lat cieszą się dużym uznaniem wśród nauczycieli, studentów, uczniów, rodziców i należą do najczęściej wybieranych na rynku. Obecnie proponują także rozwiązania multimedialne na wielu poziomach kształcenia. Oferowane szkołom i rodzicom pomoce dydaktyczne marki ELEO dobierane są razem z fachowcami, którzy jako pierwsi w Polsce postawili na indywidualną pracę z dzieckiem, dostosowaną do jego możliwości i potrzeb edukacyjnych. Wieloletnie doświadczenie wydawcy edukacyjnego sprawa, że Grupa MAC zrealizowała i realizuje wiele prekursorskich przedsięwzięć, których celem jest budowanie nowej jakości w polskiej edukacji. Grupa realizuje od 2008 roku projekt edukacyjny "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy", finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 3.3.4 Modernizacja treści i metod kształcenia Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, który poprzedził programy strukturalne „Radosna Szkoła” i „Indywidualizacja nauczania i wychowania w klasach I-III”. Przedsięwzięcie to zostało nagrodzone tytułem „Najlepsza Inwestycja w Człowieka” w konkursie Ministra Rozwoju Regionalnego „Dobre Praktyki EFS” w 2010 roku. Laureatem kilkunastu prestiżowych w branży wydawniczej wyróżnień są również wydawnictwa MAC Edukacja, JUKA - 91 i POLTEXT. Ostatnie to nagroda im. Filipa Kallimacha za wybitne osiągnięcia w dziedzinie edukacji oraz wyróżnienie w „Konkursie na najlepsze programy wychowania przedszkolnego” Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli dla programu „Nasze przedszkole”, autorstwa Małgorzaty Kwaśniewskiej i Wiesławy Żaby-Żabińskiej. Tytuł „Innowacyjny Produkt Wspierający Dyrektora Przedszkola”, który przyznano serii rozprowadzanej przez Grupę MAC gry edukacyjnej Logico Primo adresowanej do dzieci w wieku przedszkolnym.

  W księgarni - zajęcia dydaktyczne.

  Oferta w Księgarnia Edukacyjna

  Księgarnia Edukacyjna specjalizuje się w ofercie skierowanej do nauczycieli, pedagogów, rodziców i uczniów. W ofercie znajdziesz podręczniki, poradniki metodyczne, pomoce naukowe, lektury oraz szeroki wachlarz publikacji okołopodręcznikowych. Celem oferty sklepu jest wspieranie rodziców i nauczycieli w edukacji dzieci poprzez dostarczanie wysokiej jakości publikacji polskich wydawnictw w tym Wydawnictwa MAC oraz Wydawnictwa JUKA. Oferta księgarni podzielona jest na kilka działów, w zależności rodzaju publikacji oraz odbiorcy, do jakiego skierowane są publikacje. Dzięki temu przeglądając produkty bez trudu znajdziesz potrzebne informacje. Podręczniki towarzyszą dzieciom od najmłodszych lat. To dzięki nim poznają otaczający świat, uczą się pisać, czytać, liczyć. Celem dobrego podręcznika jest objaśnianie i przybliżanie zjawisk, z którymi dziecko ma do czynienia w codziennym życiu i przygotowanie go do dorosłości. Jakość podręczników, odpowiednie ich przygotowanie, dostosowanie do wieku i możliwości poznawczych dziecka ma ogromne znaczenie. Dziecko powinno z chęcią sięgać po podręcznik i znajdować w nim oparcie. W Księgarni Edukacyjnej znajdziesz między innymi pakiety dla przedszkolaków, podręczniki dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz liceum. Pakiety dla przedszkolaków podzielone są pod względem wieku dziecka. Publikacje skierowane do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych podzielone są pod względem poziomu edukacji (klas). Pomoce dydaktyczne Książki i podręczniki to jednak nie wszystko. Aby edukacja przynosiła efekty i nie była nudna potrzebne są również pomoce dydaktyczne, które urozmaicą lekcje i pomogą dzieciom lepiej zrozumieć poruszane tematy. W dziale Pomoce dydaktyczne znajdziesz między innymi publikacje i materiały pomagające w nauce pisania, czytania, liczenia czy ortografii. Na szczególną uwagę zasługują również pakiety Logico oraz plansze demonstracyjne. W Księgarni Edukacyjnej masz do wyboru następujące formy płatności: płatność przy odbiorze przelew internetowy przelew bankowy karta kredytowa Zamówienia realizowane są w ciągu 1-3 dni roboczych. Przesyłki dostarczane są pod wskazany adres przez firmę kurierską DPD oraz do Paczkomatów InPost.

  Co sądzisz o ofercie Księgarnia Edukacyjna?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Księgarni Edukacyjnej? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Dlaczego warto kupować w Księgarni Edukacyjnej? Czy księgarnia jest łatwa w obsłudze? Czy znalazłeś książkę, której szukałeś? A może zakupiłeś/aś pomoce dydaktyczne lub technologiczne dla własnego dziecka lub szkoły? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z Księgarnia Edukacyjna jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Księgarnia Edukacyjna i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Księgarnia Edukacyjna.

  Księgarnia Edukacyjna
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Księgarnia Edukacyjna

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Księgarnia Edukacyjna jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Księgarnia Edukacyjna. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Księgarnia Edukacyjna?

  Księgarnia Edukacyjna działa głównie w kategorii Ogólne, a dokładniej w Dzieci i Niemowlęta.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Księgarnia Edukacyjna . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.