NiezależnaOpinia

  Opinie GamesDeal

  Dla miłośników gier komputerowych

  Przemysł gier komputerowych to w dzisiejszych czasach rynek, który bardzo szybko się rozwija. Z tego też powodu powstaje coraz więcej firm, które dysponują różnego rodzaju usługami specjalnie dla graczy. Taką firmą jest właśnie GamesDeal. Spółka została ufundowana w 2006 roku z główną siedzibą w Hong Kongu. W 2011 roku otworzyła swoją filię w Niemczech, a w 2014 roku stała się również platformą online. w 2015 roku otwarto również biura GamesDeal w Polsce i w Rosji. Od tamtego czasu GamesDeal nie przerwanie rozwija swoją działalność.

  Oferta sklepu internetowego

  Główną domeną GamesDeal jest sprzedaż kodów aktywacyjnych do gier komputerowych i gier wideo. W asortymencie GamesDeal znajdziemy takie gry jak, np. Borderlands 2, Fifa 20, Mortal Kombat 11, Tom Clancy's The Division 2 i wiele więcej. Każdy znajdzie dla siebie rodzaj gry komputerowej. Możemy wybierać z gier akcji, strzelanek, przygodówek, wyścigówek, gier strategicznych, RPG, MMORPG, Indie i wiele, wiele więcej. Poza tym, w swojej ofercie sklep internetowy posiada spory asortyment gier na konsole Xbox Live, PSN, czy Nintendo. Ponadto, na stronie internetowej możemy się również zaopatrzyć w różnego rodzaju karty podarunkowe do konsol o rozmaitej wartości. To od nas zależy, co wybierzemy, a jest naprawdę z czego wybierać. Dla tych, który szukają wyjątkowych ofert, GamesDeal przygotowało również zakładkę z promocjami, których czas ważności najczęściej jest krótki, dlatego zawsze warto jest pospieszyć się z decyzją, by nie przegapić okazji, które prawdopodobnie już się nie powtórzą. Przeglądając GamesDeal, warto jest również zajrzeć na oferty typu "Deal", gdziemożemy znaleźć ciekawe produkty w niskich cenach. Poza tym, GamesDeal ma na swojej internetowej dostęp do bloga o tematach głównie gamingowych, dlatego wszyscy, którym samo granie w gry wideo to za mało, mogą również poczytać na temat nowinek ze świata gier.

  Jak korzystać ze sklepu i gdzie szukać pomocy?

  GamesDeal to strona wyjątkowo prosta w użyciu. Wybieramy produkt, który nas interesuje, dobieramy do tego rodzaj zapłaty i finalizujemy transakcję tak, by już po kilku minutach otrzymać nasze kody aktywacyjne do gier. W razie jakichkolwiek problemów technicznych, strona internetowa posiada również zakładkę, w której możemy skontaktować się z administracją strony, zadać pytania, czy poradzić się w kwestii usterek i różnego rodzaju błędów czy problemów z zamówieniami. Poza tym, właściciele firmy ułatwiają nam sytuację, poprzez poradnik, w którym możemy rozwiać wszelkie wątpliwości, dotyczące aktywacji kodu. Zawsze również możemy się posiłkować sekcją najczęściej zadawanych pytań - FAQ.

  Kto jest klientem GamesDeal?

  Z usług Games Deal, rzecz jasna, najczęściej korzystają gracze-amatorzy. Nie zmienia to faktu, że klientami tej platformy mogą być również osoby, które dopiero zaczynają grać w gry wideo lub, np. chcą sprawić prezent komuś bliskiemu. Na stronie nie spotkamy się z ograniczeniami. Jedyne, co musimy wiedzieć, to dane techniczne konkretnych produktów tak, żeby zidentyfikować, czy jest to ta rzecz, którą rzeczywiście chcemy kupić. Poza tym, GamesDeal to strona, której obsługi nie trzeba tłumaczyć.

  Opowiedz nam o swoich doświadczeniach!

  Opinie klientów GamesDeal będą najlepszym punktem wyjścia dla osób zastanawiających się nad kupnem kodów aktywacyjnych do gier komputerowych. Podziel się swoim zdaniem na temat GamesDeal, a na pewno pomożesz wielu internautom w podjęciu decyzji o wyborze platformy, na której zrobią zakupy.

  GamesDeal
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o GamesDeal

  Twoja opinia