NiezależnaOpinia

  Opinie Conqueror's Blade

  Conqueror's Blade to spektakularna i darmowa gra akcji dla wielu graczy, która umieszcza Cię w sabatonie generała na średniowiecznym polu bitwy. Ciesz się brutalną akcją klasową, dynamiczną taktyką drużynową i strategią na poziomie kampanii, które zbiegają się w charakterystycznym królestwie historycznym, w którym średniowieczny Zachód spotyka tajemniczy Wschód. Wybierz kultową broń z dowolnego średniowiecznego supermocarstwa i doskonal sztukę wojny wraz z elitarnymi jednostkami, które zrównują się z każdym wspólnym zwycięstwem. Zanurz się w życiu cywilnego i wojskowego przywództwa, dokonując taktycznych, ekonomicznych i dyplomatycznych wyborów, które decydują o losach królestw.

  Przynieś epicki świat średniowiecznej wojny

  Conqueror's Blade to ambitna gra typu free-to-play MMO, która łączy w sobie walkę trzecioosobową z głęboko warstwową taktyką i strategią wspólną dla średniowiecznych gier wojennych. Gracze przejmują rolę watażków i generałów, którzy są w stanie dowodzić dużymi armiami i podbijać terytoria. Ty i Twoi przyjaciele będziecie walczyć, aby zabezpieczyć wpływ i dziedzictwo waszego domu w otwartym świecie MMO, który gromadzi broń, jednostki i taktykę najbardziej kultowych średniowiecznych cywilizacji na świecie.

  Połącz to, co najlepsze w walce i strategii

  Conqueror's Blade to innowacyjna średniowieczna gra wojenna łącząca elementy akcji, taktyki i strategii. Wejdź do wciągającego, starożytnego pola bitwy pomiędzy erami ostrzy i prochu strzelniczego. Dostępne wkrótce na PC i konsolach do gier. Ostrze Zdobywcy ma odpowiednią klasę walki. Mając do dyspozycji szereg ataków i specjalnych zdolności, możesz zmienić każdą słabość w siłę. Później, gdy zwiększysz swoją pozycję, możesz dalej specjalizować się w preferowanej broni lub rozwijać swoje umiejętności, aby stać się wszechstronną obecnością na polu bitwy. Stwórz unikalną armię, łącząc jednostki z różnych epok i kultur, a następnie przejąć kontrolę nad najbardziej lojalnymi oddziałami z krwawego oka bitwy. Z najprostszymi poleceniami kieruj szeregami kawalerii, łuczników i piechurów, którzy angażują wroga, aby zabezpieczyć chwałę w twoim imieniu. Zamontuj i poprowadź ładunek, aby uchwycić ważne strategiczne miejsca; przemierzaj szeregi obrońców z oddziałami z twojego boku, zanim wejdziesz na mury spod gradu strzał, by zdobyć zwycięstwo dla twojego domu. Oprócz bitew oblężniczych w stylu szturmowym i bitew polowych na pierwszej linii, weź udział w setkach generałów w Wojnie Terytorialnej, gdzie w ogromnym niewykorzystanym królestwie szaleje epicka wojna o zasoby i honor. Podbijaj wioski i miasta, rozwijaj miasta w lśniące stolice, a jednocześnie zachowuj zawartość swoich obywateli i armie wyposażone do walki. Generałowie mogą tworzyć tymczasowe sojusze, aby obalić wspólnego wroga. Opracuj strategię, a następnie stwórz ze swoimi sojusznikami, aby zmiażdżyć siły przeciwnika w serii misji Kampanii. Kiedy zwycięstwo zostanie zabezpieczone, łupy wojenne zostaną podzielone - dopóki nowy wróg nie podniesie się, by rzucić wyzwanie więzom przyjaźni. Oprócz autentycznej broni, wierzchowców i zbroi, generałowie mogą wykorzystywać drabiny i wieże, aby atakować fortyfikacje, balistę, aby wspierać ataki i kontrolować tarany, trebuszety i katapulty, aby przełamać mury zamku. Dzięki modelowaniu fizycznemu gry, nieustępliwy atak pozycji obronnych doprowadzi do spektakularnych poziomów zniszczenia, do całkowitej ruiny Twojego wroga.

  Starcie się i podbijcie, aby stworzyć własną legendę

  Conqueror's Blade to gra wieloosobowa w średniowiecznej wojnie. Kiedy zderzają się ze Wschodem i Zachodem, ci, którzy wpadli w zderzenie cywilizacji, muszą walczyć o przetrwanie. Podbój stanie się drogą do zbawienia. Ze wszystkich zakątków znanego świata wielkie armie obstawią swoje roszczenia do supremacji. Bohaterowie powstaną, sojusze zostaną sfałszowane, a imperia upadną.

  Co sądzisz o Conqueror's Blade?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Conqueror's Blade
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Conqueror's Blade

  Twoja opinia