NiezależnaOpinia

  O nas

  Krajowa strona z doświadczeniami klientów w Polsce!


   

  NiezależnaOpinia - strona internetowa, na której są zebrano opinie, doświadczenie i skargi o firmach i sklepach (online) w Polsce.

  Wierzymy w uczciwy i przejrzysty rynek. Dziś, klient zyskał większego znaczenia dla właścicieli biznesu. Teraz klient to nie tylko dochód. Klient, to ten kto wpływa na rozwój  firmy, jak pozytywnie tak i negatywnie. Dzięki możliwościom Internetu zadowolony klient może opowiedzieć tysiącom osób o świetnym serwisie i zachęcać robić zakupy tylko tam. Niezadowolony nabywca również może podzielić się swoim przykrym doświadczeniem i przestrzec innych potencjalnych klientów od nieuprzejmych sprzedawców lub od złej jakości produktu. Właśnie tym się zajmujemy. Uczciwie i oddano.

  Kupiłeś nowego laptopa, koszulę, krem do skóry czy jedzenie dla swojego psa i zostałeś zadowolony konsultacją, dostawą lub ceną? Podziel się swoimi wrażeniami i pozwól innym się  dowiedzieć o firmie, jaka spełniła twoje oczekiwania i składa się przyjemne wrażenie. Zdaje się, że ona zasługuje na to.

  Dla kompanii

  Zdecydowałeś dowiedzieć się prawdziwą opinię swoich klientów? W takim razie możesz  zarejestrować swoją firmę na NiezależnaOpinia za darmo. Za tym będziesz otrzymywał uczciwe i niezależne opinie i potrafisz pokazać swoim potencjalnym nabywcom na ile dobry twój produkt i obsługa klienta jest. Więcej informacji na naszej stronie z firmami.

  Które kompanie mogę znaleźć na NiezależnaOpinia?

  Zakupy online

  Z pojawieniem internetu w naszym codziennym życiu, duża ilość sklepów zaczęła pracować w formacie online zamiast zwykłego i również wielu firm zaczęły biznes po prostu w internecie. Zjawił się ogromny wybór wszystkiego. Zaczynając urządzeniem domowym, kończą jedzeniem dla dzieci. Wśród nowych sklepów internetowych, pojawiły się niedobry sklepy, które oszukiwały klientów, np. wysyłali zamówienie w złym stanie, albo nie wysyłali w ogóle. Oczywiście czujesz się niedobrze kiedy z tobą uczynili  nieuczciwie i nie wysłały parę dżinsów. Jednak czasami twoje zamówienia kosztuje tysięcy złotych. Na przykład: rower, lodówka, laptop czy nawet wakacje . Rozumiemy, że takiego doświadczenie chciałbyś uniknąć. Zakładamy się straciłeś sporo czasu na to, żeby wyjaśnić sytuację i otrzymać odszkodowanie. Omal nie codziennie otwierają się nowe online sklepy, które warto sprawdzić na przyzwoitość. Toż proponujemy kategorię Zakupy online dla badania potrzebnego ci brandu.

  Kompanie lotnicze i biura podróży

  Samo słowo "podróż" niesie za sobą przyjemne wrażenia, nowe emocje i poczucie czegoś nowego. Lecz często to swego rodzaju stres, zwłaszcza dla początkujących podróżujących. Toż wiele osób ufają swój odpoczynek turystycznym agencjom, które z kolei biorą na się dużą odpowiedzialność za swoich klientów. Без-віз stał się dobrym powodem dla odkrycia turystycznych agencji i przychodem nowych kompanii lotniczych na ukraiński rynek. Przed tamtym jak обрати kompanię warto sprawdzić, że myślą inne o niej, przecież to na i rzecz którą potraficie przywrócić(na przykład jak odział) jeśli wam nie spodoba się. To wasz czas, wasz humor i nawet wasze zdrowie.

  Telekomunikacja

  Dziś duży wybór operatorów komórkowych i dostawców internetu, czasami wybrać  prawidłowego dostawcę usług nie jest łatwo. Wynika dużo pytań co do prędkości internetu, wartości, jakości usług, która z firm lepsza i dlaczego ona. Tuż staramy się odpowiedź na wszystkie twoje pytania. Zrobiliśmy przegląd wszystkich dostawców telekomunikacji i nadajemy ci możliwość podzielić się swoim doświadczeniem z wszystkimi swoimi kolegami-klientami.