NiezależnaOpinia

  Opinie Szopi

  Nie chcesz zużywać czas na zakupy również nosić ciężkie torby? Skorzystaj z Szopi.pl! Szopi to serwis zakupowy, gdzie możesz zlecić zakupy, a Szoper dostarczy Ci je w ekspresowym czasie! Szopi dostarcza m.in. z Tesco, Carrefour, Biedronki i Lidla. Szoper wybiera dla Ciebie produkty najlepszej jakości, a jeśli nie znajdzie produktu w sklepie, skontaktuje się z Tobą, żeby ustalić zamiennik. Zakupy Szopi dostarczy na wybraną przez Ciebie porę, a nawet dzień.

  Szopi – zakupy z dostawą do domu

  Szopi jest firmą wdrażającą na polskim rynku innowacyjny serwis dający klientom możliwość zlecania dostawy zakupów spożywczych z różnych sklepów przez internet. Szopi jest projektem dofinansowanym z funduszy UE w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój. Celem projektu jest opracowanie i zaimplementowanie inteligentnego systemu przydziału zadań, opartego na modelu uczenia maszynowego. Rezultatem projektu jest innowacyjny system, który pozwala na optymalizację planowania zleceń, skrócenie czasów przejazdu i wybór bardziej efektywnej sekwencji czynności. Projekt dzisiaj działa na razie w Warszawie, w Krakowie, we Wrocławiu.

  Kup teraz, zapłać później

  Zrobić zakupy z Szopi jest bardzo łatwo. Wybierz na stronie internetowej sklep z Twojej okolicy. Złóż zamówienie. Za usługę można zapłacić online lub przy odbiorze zakupów. Szopi oferuje nowy sposób płatności, który pozwoli Ci sprawdzić produkt, zanim za niego zapłacisz – tak jak to robisz przy tradycyjnych zakupach. Kup, sprawdź, czy wszystko jest w porządku, i zapłać w ciągu 21 dni za darmo. Usługa jest dostępna bez rejestracji i dla klientów wszystkich banków. Szczegóły całego procesu są opisane na stronie internetowej Szopi. Serwis Szopi jest niezależny od sklepów, z których dostarcza i nie działa w ich imieniu. Szopi dokłada starań, aby zrealizować w 100% Twoje zamówienie, ale dokonuje zakupów w sklepach w Twojej okolicy i mogą zdarzyć się braki produktów. W takim przypadku serwis kontaktuje się z Tobą, aby ustalić możliwe zamienniki. Szopi stosuje dla części produktów ceny takie jak w sklepie. Są to m.in. towary promocyjne ogłaszane w gazetkach i newsletterach. Dla niektórych towarów Szopi stosuje ceny zawierające dodatkową prowizję konieczną dla zapewnienia pokrycia kosztów dostawy – w szczególności dla towarów trudnych w transporcie. Ceny podane na stronie Szopi są cenami ostatecznymi. Rozliczenie kosztu otrzymanych towarów i opłaty za dostawę otrzymasz mailowo po odbiorze zamówienia. Zakupy Szopi realizuje nawet w 1 godzinę od złożenia zamówienia. Można też zamówić zakupy na dowolną bramkę godzinową w godzinach pracy sklepów stacjonarnych. Zakupy są realizowane w dniach i godzinach działania sklepów stacjonarnych. Można to sprawdzić na stronie z dostępnymi dla danego adresu sklepami.

  Uwagi i reklamacje do Szopi

  Jeżeli w trakcie dostawy zauważysz, że jeden z produktów nie spełnia Twoich oczekiwań, powiedz o tym Twojemu Szoperowi. Wadliwy towar zostanie wycofany z zamówienia, a kwota zamówienia zmniejszona o tą pozycją. Możesz również zgłosić problem do Szopi po odjeździe Szopera. Wszelkie uwagi dotyczące asortymentu sklepu lub działania serwisu można kierować na adres elektroniczny Szopi, lub za pośrednictwem czatu dostępnego na stronie internetowej. Reklamacje możesz zgłosić mailem na adres elektroniczny Szopi. W przypadkach, gdy oczekujesz pilnej odpowiedzi, skontaktuj się z Szopi za pośrednictwem Czatu "Porozmawiaj z nami".

  Podziel się opinią!

  Co sądzisz o ofertach serwisu Szopi? Spotkał Cię raczej zachwyt czy rozczarowanie? Zostaw coś od siebie.

  Szopi
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Szopi

  Twoja opinia