NiezależnaOpinia

  Opinie Szopi

  Nie chcesz zużywać czas na zakupy również nosić ciężkie torby? Skorzystaj z Szopi.pl! Szopi to serwis zakupowy, gdzie możesz zlecić zakupy, a Szoper dostarczy Ci je w ekspresowym czasie! Szopi dostarcza m.in. z Tesco, Carrefour, Biedronki i Lidla. Szoper wybiera dla Ciebie produkty najlepszej jakości, a jeśli nie znajdzie produktu w sklepie, skontaktuje się z Tobą, żeby ustalić zamiennik. Zakupy Szopi dostarczy na wybraną przez Ciebie porę, a nawet dzień.

  Szopi – zakupy z dostawą do domu

  Szopi jest firmą wdrażającą na polskim rynku innowacyjny serwis dający klientom możliwość zlecania dostawy zakupów spożywczych z różnych sklepów przez internet. Szopi jest projektem dofinansowanym z funduszy UE w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój. Celem projektu jest opracowanie i zaimplementowanie inteligentnego systemu przydziału zadań, opartego na modelu uczenia maszynowego. Rezultatem projektu jest innowacyjny system, który pozwala na optymalizację planowania zleceń, skrócenie czasów przejazdu i wybór bardziej efektywnej sekwencji czynności. Projekt dzisiaj działa na razie w Warszawie, w Krakowie, we Wrocławiu.

  Kup teraz, zapłać później

  Zrobić zakupy z Szopi jest bardzo łatwo. Wybierz na stronie internetowej sklep z Twojej okolicy. Złóż zamówienie. Za usługę można zapłacić online lub przy odbiorze zakupów. Szopi oferuje nowy sposób płatności, który pozwoli Ci sprawdzić produkt, zanim za niego zapłacisz – tak jak to robisz przy tradycyjnych zakupach. Kup, sprawdź, czy wszystko jest w porządku, i zapłać w ciągu 21 dni za darmo. Usługa jest dostępna bez rejestracji i dla klientów wszystkich banków. Szczegóły całego procesu są opisane na stronie internetowej Szopi. Serwis Szopi jest niezależny od sklepów, z których dostarcza i nie działa w ich imieniu. Szopi dokłada starań, aby zrealizować w 100% Twoje zamówienie, ale dokonuje zakupów w sklepach w Twojej okolicy i mogą zdarzyć się braki produktów. W takim przypadku serwis kontaktuje się z Tobą, aby ustalić możliwe zamienniki. Szopi stosuje dla części produktów ceny takie jak w sklepie. Są to m.in. towary promocyjne ogłaszane w gazetkach i newsletterach. Dla niektórych towarów Szopi stosuje ceny zawierające dodatkową prowizję konieczną dla zapewnienia pokrycia kosztów dostawy – w szczególności dla towarów trudnych w transporcie. Ceny podane na stronie Szopi są cenami ostatecznymi. Rozliczenie kosztu otrzymanych towarów i opłaty za dostawę otrzymasz mailowo po odbiorze zamówienia. Zakupy Szopi realizuje nawet w 1 godzinę od złożenia zamówienia. Można też zamówić zakupy na dowolną bramkę godzinową w godzinach pracy sklepów stacjonarnych. Zakupy są realizowane w dniach i godzinach działania sklepów stacjonarnych. Można to sprawdzić na stronie z dostępnymi dla danego adresu sklepami.

  Uwagi i reklamacje do Szopi

  Jeżeli w trakcie dostawy zauważysz, że jeden z produktów nie spełnia Twoich oczekiwań, powiedz o tym Twojemu Szoperowi. Wadliwy towar zostanie wycofany z zamówienia, a kwota zamówienia zmniejszona o tą pozycją. Możesz również zgłosić problem do Szopi po odjeździe Szopera. Wszelkie uwagi dotyczące asortymentu sklepu lub działania serwisu można kierować na adres elektroniczny Szopi, lub za pośrednictwem czatu dostępnego na stronie internetowej. Reklamacje możesz zgłosić mailem na adres elektroniczny Szopi. W przypadkach, gdy oczekujesz pilnej odpowiedzi, skontaktuj się z Szopi za pośrednictwem Czatu "Porozmawiaj z nami".

  Podziel się opinią!

  Co sądzisz o ofertach serwisu Szopi? Spotkał Cię raczej zachwyt czy rozczarowanie? Zostaw coś od siebie.

  Szopi
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (5)

  4.2
  40% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  3.6
  Serwis
  rating
  3.6
  Cennik
  rating
  6
  Dostava
  rating
  3.6

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  PORAŻKA

  Jestem klientką Szopi.pl od dłuższego czasu i dotychczas nie zgłaszałam większych zastrzeżeń, co do działania tego serwisu, choć zdarzały się czasem pomyłki i opóźnienia. Ogólnie rzecz biorąc jednak, nie narzekałam zbytnio na jakość obsługi. Ale po ostatnio wprowadzonych zmianach, przy największej nawet dozie dobrej woli, trudno zachować pozytywną opinię. Zmieniło się wiele, niestety na gorsze.
  Po pierwsze: - próżno już oczekiwać dostaw w dniu, w którym złożono zamówienie (a taka możliwość była niewątpliwym atutem Szopi.pl, wyróżniającym ten serwis spośród konkurencji), wielogodzinne opóźnienia stały się normą, a niekompetencja szoperów coraz bardziej rzuca się w oczy.
  Po drugie: odebrano możliwość wnoszenia opłat przy odbiorze zakupów i korzystania z płatności Twisto,
  Po trzecie: oferta sklepów, prezentowana na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej serwisu jest teraz znacznie uboższa, niż kiedyś, a wyszukiwarka
  towarów na stronie www. właściwie nie działa.
  Krócej mówiąc: " jestem klientką" z przykrością zamieniam na "byłam" i nie polecam usług Szopi. Jedna wielka klapa!

  Przez: Katarzyna 22-01-2020
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  TAK
  4.5
  rating

  okradli mnie

  właśnie mnie okradli - sczyścili konto do cna, zabrali znacznie więcej niż opiewał rachunek i udają, że wszystko jest ok - nowy właściciel, nowy system - a wszystko włoskie i się wali - uważajcie żeby i was nie kradli !!! SKANDAL!!!

  Przez: Piotr 17-01-2020
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  TAK
  3.5
  rating

  Masakra

  Zawieszający się terminal, czarne pieczarki, zgniłe jabłka , i dwa kg cebuli zamiast 2kg kapusty czerwonej!
  Pani dzwoniła, ze nie ma konkretnych pomidorów, czy ma kupić inne? Tak , poproszę .Nie przyjechały żadne

  Przez: Magda 11-01-2020
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  6.5
  rating

  Pierwszy i ostani raz

  Zachęcona zasłyszanymi opiniami postanowiłam skorzystać z zakupów z szopi.pl. Strona działa poprawnie i bez zarzutów, zamówienie sprawnie przyjęte do realizacji. Niestety na tym należałoby zakończyć. Część produktów mimo dostępności na stronie nie została zakupiona. Wprawdzie Pan zadzwonił do mnie stojąc już przy kasie i powiadomił co zamienił a czego nie ma, ale niestety przy dostawie okazało się, że jest tego więcej i mój mąż i tak musiał jechać na zakupy. Dodatkowo niestety jakość przywiezionych warzyw i owoców pozostawiała wiele do życzenia, nie mówiąc już o tym, że dostarczono mi 3 popsute awokado. Inaczej wyobrażałam sobie te zakupy i niestety z przykrością wystawiam tę ocenę, więcej tam nie zamówię.

  Przez: Barbara 05-01-2020
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  3
  rating

  Niestety, to był ostatni raz :(

  Byłam częstym klientem szopi.pl. Napisałam byłam, ponieważ to co stało się dzisiaj jest nieakceptowalne i nie zamierzam już korzystać z uslug tej firmy. Do tej pory zawsze były jakieś drobne problemy, braki w zamówieniu, opóźnienia, złe zamienniki. Zrobiłam zakupy o godzinie 11 z dostawą 15-17. Otrzymałam powidomienie, że realizacja w tym terminie nie będzie możliwa i zostanie przedłużona do max. 21. O 20:37 zadzwonił pracownik, z informacją o brakach w zamównieniu. Na 35 produktów nie było 28! Jest mi przykro to pisać, ale Pan, który robił moje zakupy nie umiał mi podać zamienników (nie mam żadnych uprzedzeń do obcokrajowców), gdyż nie mógł się zbytnio wysłowić po polsku. Dzień przed Sylwestrem zostałam na lodzie!

  Przez: Joanna Koliszewska 30-12-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  3.5
  rating

  Napisz wlasną opinię o Szopi

  Twoja opinia