NiezależnaOpinia

  Opinie SportFood

  Żywienie jest to, bez czego niemożliwe jest istnienie ani jednego żywego stworzenia Dlatego im bardziej jakościowej będzie spożywane przez nas jedzenie, tym wygodniej i wydajniej będzie nasze życie. Jednak w świecie nieustannej urbanizacji coraz trudniejsze staje się napełniać swoją dietę przydatnymi produktami. Nie masz czasu na gotowanie? Nie masz czasu na zakupy? Może nie lubisz gotować? Nie lubisz sprzątać? To właśnie z myślą o Tobie powstało SPORTFOOD, którego celem jest dostarczanie Tobie zdrowych, naturalnych i dobrze zbilansowanych posiłków po treningowych. Możesz skomponować z nich urozmaiconą dietę, zamówić same posiłki obiadowe, jak również zamówić świeżo wyciskane soki na event czy urodziny. Dla SPORTFOOD wszystko jest możliwe. SPORTFOOD to projekt, który powstał z zamiłowania do sportu i pasji zdrowego jedzenia. Aktywność i odpowiednio dobrana dieta to klucz do świetnego samopoczucia i pięknego wyglądu. Osiągnij swój cel i zmień swoje ciało ze SPORTFOOD!

  Informacje dotyczące SPORTFOOD

  Firma SPORTFOOD powstała w grudniu 2015 roku i od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek z fitnessowym (zbilansowanym) jedzeniem. Produkty SPORTFOOD można znaleźć w ponad 50 najlepszych klubach fitness w Warszawie i crossfitach oraz w ponad 200 sklepach spożywczych. Trening nie będzie miał sensu, jeśli dieta składa się z samych węglowodanów czy tłuszczu. Jednak gotowanie w domowym zaciszu może być takie monotonne i uciążliwe! SPORTFOOD to alternatywa dla domowej rutyny. Dzięki SPORTFOOD nie musisz myśleć o zakupach, gotowaniu, sprzątaniu czy liczeniu kalorii. SPORTFOOD robi to za Ciebie. Wkłada w to całe serce i pasję, jaką jest pokazywanie innym, że dobra dieta może czynić cuda! SPORTFOOD stworzył narzędzie do zamawiania produktów prosto pod Twoje drzwi. Zamów jednorazowo lub przez wybrany okres czasu i obserwuj, jak zmienia się Twoje ciało.

  „My gotujemy, ty ćwiczysz!” - SPORTFOOD

  W ofercie SPORTFOOD dostępne są 4 różne warianty produktów:

  - MAX PROTEIN;

  - GYM HERO;

  - FITNESS QUEEN;

  - DANIE WEGETARIAŃSKIE.

  Są również produkty śniadaniowe (jogurty, owsianki) i naturalne soki cold press 100%. SPORTFOOD udostępnia dokładne menu z tygodniowym wyprzedzeniem, z niego wybierasz swoją kompozycję i sam decydujesz, co zamawiasz. Jeżeli jednak na to też zabraknie Ci czasu, SPORTFOOD zrobi to za Ciebie. Zero gotowania, zakupów, zmywania! Od teraz masz czas na prawdziwy sport, a całą resztę zostaw SPORTFOOD. A jeśli zdrowy styl życia to dla Ciebie coś więcej niż tylko pasja, jeśli lubisz wyzwania, jesteś aktywny i masz wyznaczone cele, do których dążysz każdego dnia, SPORTFOOD proponuje Ci zostać partnerem. Zostań ambasadorem SPORTFOOD i promuj zdrowy styl życia, a benefity z tej współpracy miło Cię zaskoczą!

  Zmiana i anulowanie zamówienia, reklamacje

  Klient ma prawo zmienić zamówienie w części dotyczącej terminu dostawy lub adresu dostawy albo anulować zamówienie. O chęci zmiany lub anulowania zamówienia klient zobowiązany jest poinformować SPORTFOOD telefonicznie albo za pośrednictwem poczty elektronicznej. W razie niezadowolenia z zamówieniem klient może złożyć reklamację w terminie 3 dni roboczych od realizacji zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej. Reklamacja zostanie rozpatrzona w przeciągu 7 dni.

  Opinie na temat SPORTFOOD

  Czy masz wiedzę na temat SPORTFOOD? Jesteś zadowolony/-a z usług? Pomóż nam zrozumieć i zapoznać się z ofertą tej firmy. Podziel się swoim doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej.

  SportFood
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o SportFood

  Twoja opinia