NiezależnaOpinia

  Opinie PizzaPortal

  Istnieje wiele serwisów do zamawiania jedzenia online, ale który z nich jest najlepszy? Skąd najszybciej zostanie dostarczone nam jedzenie? Czy jedzenie nie jest zimne? Czy dobre, smaczne? To niewątpliwie tylko kilka z wielu pytań nad jakimi głowią się użytkownicy tego typu serwisów. Teraz możesz to sprawdzić bez żadnego problemu i pozwolić sobie na zaoszczędzenie ogromu czasu i pieniędzy, które możesz przeznaczyć na większą porcję sałatki bądź kurczaka! Sprawdź opinie, to wszystko co musisz zrobić.

  Pizza 24h - Pizza Portal

  Kilkanaście lat temu, trzech studentów ze Szwecji założyli firmę, przystępny serwis z lokalnymi pizzeriami OnlinePizza. Z czasem założyciele nabierali entuzjazmu w związku z coraz większym zainteresowaniem, więc postanowili skupić się na udoskonaleniu serwisu i technologi przekazywania zamówień. Coraz to większy postęp zainicjował współpracę z odpowiednikami tegoż portalu w innych krajach. Połączyli siły z nowozelandzkim jak i austriackim serwisem, a na końcu pojawił się Lech Kaniuk. Polak, który w 2009 roku wyjechał do Szwecji, żeby stworzyć polski portal - PizzaPortal. W końcu wszyscy połączyli siły i powstała spółka Online Pizza Norden Group. Do serwisu zamawiania jedzenia online mieli dostęp wtedy Szwedzi, Finowie, Polacy oraz Austriacy. W 2011 i 2012 roku, Pizza Portal przejęła takie serwisy jak szama.pl czt netkelner.pl tym samym stając się liderem na rynku zamwiania jedzenie przez pośrednika. Następnie w 2012 roku, spółka Online Pizza Norden Group wraz z PizzaPortal została przejęta przez Delivery Hero za 120 milionów złotych! A jeszcze tego samego roku Delivery Hero pozyskało 165 milionów złotych na rozwój portalu Pizza Portal. W tej chwili zatrudniają ponad 300 pracowników w Berlinie oraz działają na terenie już ponad 10 krajów, umożliwiając tym samym zamówić jedzenie online z ponad 23 000 restauracji! Firma działa w Polsce w ponad 150 miejscowościach i obsługuje ponad 1500 restauracji.

  3 kroki do pysznego burgera

  Oferta Pizza Portal jest bardzo prosta i przejrzysta. Wchodzisz nas stronę pizzaportal.pl, Podajesz adres dostawy, wybierasz restauracje i zamawiasz jedzenie. Proces trwa kilka chwil, a my możemy się cieszyć, soczystym kawałkiem mięsa z naszej ulubionej restauracji. O ile taka jest obsługiwana! Ale za tym stoi, bardzo przemyślana technologia doboru restauracji do oferty PizzaPortal, a mianowicie wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę na stronie portalu i dodać swoją restaurację za pomocą kilku kroków. Portal dostępny jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dziś możemy także zamawiać jedzenie za pomocą portalu z telewizorów z zainstalowaną aplikacją PizzaPortal.pl czy ze smartfonów z system android bądź iOS. Od 2011 roku możemy także zamawiać jedzenie z portali kooperujących ze sobą takimi jak Interia czy Facebook. Pizza Portal Blog to jeden z kolejnych projektów firmy, a mianowicie możemy tam znaleźć ciekawostki na temat pizzy oraz możemy przeczytać wiele lektur na temat kuchni azjatyckich, śródziemnomorskich czy indyjskich, do wyboru do koloru! Nie możemy zapomnieć o PizzaPortal Poniedziałek, w które bardzo często są organizowane 20% zniżki w wybranych pizzeriach w całej Polsce.

  Czat, infolinia, co tylko sobie wymarzysz - PizzaPortal Kontakt

  Gdy tylko wejdziemy w odpowiednią zakładkę na stronie portalu, mamy dostęp do panelu użytkownika bądź restauratora. Możemy dodać naszą ulubioną restaurację do puli czy to zgłosić się z problemem, który nas trapi jako zwykły użytkownik. W zależności od rodzaju problemu mamy do dyspozycji obsługę klienta w formie infolinii, czatu z konsultantem bądź prostego formularza zgłoszeniowego. Wszystko bardzo proste i przejrzyste.

  Nie pozwól innym czekać na niedobre jedzenie! Podziel się wrażeniami. Jedzenie zawsze przychodzi zimne, coś jest nie tak z portalem, a może jest świetny i masz ochotę za każdym razem polecić ją wszystkim znajomym wokoło?


  PizzaPortal - Klikasz i Jesz!

  PizzaPortal
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o PizzaPortal

  Twoja opinia