Greckie Przysmaki Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Greckie Przysmaki

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

C
Cieślak
Przyjacielu, chcę podzielić się z Tobą moim pozytywnym doświadczeniem zakupowym w sklepie internetowym Greckie Przysmaki. Zdecydowałem się na zakupy ze względu na bogaty wybór greckiej żywności, kt...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Greckie Przysmaki - pysznego jedzenia nigdy za wiele!

  Przyjacielu, chcę podzielić się z Tobą moim pozytywnym doświadczeniem zakupowym w sklepie internetowym Greckie Przysmaki. Zdecydowałem się na zakupy ze względu na bogaty wybór greckiej żywności, która bardzo mi smakuje i przypomina mi wakacje spędzone w Grecji. Zostałem mile zaskoczony szybką dostawą oraz wysoką jakością produktów. Oliwki były doskonałe, a oliwa extra vergine była delikatna i aromatyczna - jakby właśnie została zebrana prosto z gaju oliwnego. Kawa również spełniła moje oczekiwania - miała intensywny smak i pięknie pachniała. Dlatego polecam Greckie Przysmaki każdemu, kto ceni znakomitą jakość produktów spożywczych. Sklep oferuje szeroki wybór artykułów spożywczych, które są nie tylko pyszne, ale też zdrowe dla organizmu.


Inni również oglądali

Logo Mountblanc

Mountblanc

1 opinie

Czekolada to słodycz, którą uwielbia niemal każdy. Jest to popularny przysmak znany na całym świecie. Choć cze...

Logo Cafe Silesia

Cafe Silesia

1 opinie

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez co najmniej jednej filiżanki kawy. Podczas gdy dla niektórych osób jest to ob...

Logo fit-catering

fit-catering

1 opinie

Każdy z nas chce być zdrowym i mieć smukłą sylwetkę. Prawidłowy s...

Logo YFOOD.PL

YFOOD.PL

1 opinie

O firmie YFood Marka YFood została założona w 2017 roku przez Bena Kremera i Noëla Bollmanna, którzy postanowili zrewol...