NiezależnaOpinia

  Opinie fit-catering

  Każdy z nas chce być zdrowym i mieć smukłą sylwetkę. Prawidłowy szlak do sukcesu to zbilansowana dieta. Wcześnie, aby przygotować zdrowe i pożywne potrawy, musieliśmy spędzać niekiedy kilka godzin w kuchni. Obecnie już nie musisz tego robić – masz Fit-Catering, który wszystko zrobi za Ciebie! Z Fit-Catering smaczna dieta przestała być mitem. Lekkim ruchem ręki na stronie internetowej firmy możesz zamówić pyszne posiłki odpowiednio zbilansowane i dopasowane do Twoich potrzeb. Albo zostaw numer telefonu i Fit-Catering oddzwoni do Ciebie za darmo w 30 sekund. Możesz zamówić regularny plan diety, odpowiadający Twoim potrzebom. Jeśli nie możesz zdecydować, wypróbuj zestaw testowy. Postaw na swoje zdrowie!

  Zdrowa dieta może być pyszna z Fit-Catering

  Zespół Fit-Catering łączy wspólna pasja do zdrowej kuchni. Jego misia – sprawić, by zdrowa smaczna kuchnia była dostępna dla każdego i nie wymagała mnóstwa czasu, spędzonego w kuchni. Fit-Catering przykłada dużą uwagę do jakości potraw. Pilnuje, żeby dostarczone dania zawsze były świeże i pyszne. Zawsze chętnie pomoże w doborze idealnego dla Ciebie planu diety. W Fit-Catering masz możliwość konsultacji z dietetykiem, który przeanalizuje Twoje potrzeby i dopasuje dla Ciebie optymalną dietę. Lub możesz skorzystać z bezpłatnych analiz masy i składu ciała. Jeśli nie potrzebujesz konsultacji, możesz wybrać program diety, odpowiadającej twoim potrzebom, samodzielnie.

  Bądź fit z Fit-Catering!

  Wybierz jeden z sześciu planów diety, najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb. Menu zawiera produkty nisko przetworzony, dużo warzyw i owoców:

  - Plan Optimal

  - Plan Vega

  - Plan Sport

  - Plan Natural

  - Plan Lite

  - Plan Office Time

  Każdy program dietetyczny zawiera całodniowy zestaw 5 posiłków: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Program kaloryczny jest tworzony tak, aby zbilansować ilość kalorii, przyjmowanych w ciągu dnia oraz wartości odżywcze. Częściowe zjadanie przygotowanych porcji czy pominięcie jednego z posiłków może niekorzystnie wpłynąć na funkcjonowanie organizmu, co nie przyniesie Ci oczekiwanych rezultatów. Dla uzyskania najlepszych efektów poza przyjmowaniem posiłków należy również przyjmować dwa litra wody dziennie. Po wyborze planu diety trzeba ustalić szczegóły dostawy (Fit-Catering bezpłatnie dostawia zamówienia do kilkudziesięciu polskich miast). Następnie oczekuj dostawy zdrowych i pysznych posiłków, które Fit-Catering przygotował specjalnie dla Ciebie. Także możesz zrobić zamówienie telefonicznie lub e-mailowo. Wszystkie dania od Fit-Catering są już gotowe do bezpośredniego spożycia. Jedynie obiad możesz podgrzać w kuchence mikrofalowej (specjalnie opakowanie jest przystosowane do tego). Zamówione zestawy są dostarczane w ekologicznych torbach z logo Fit-Catering. Potrawy Fit-Catering są szczelnie zapakowane w termicznie zgrzewanych pojemnikach, jaki mają atest do przechowywania żywności. Potrawy są transportowane w pojemnikach, zapewniających optymalną temperaturę w warunkach chłodniczych. Dzięki temu możesz być pewien, że dostarczana do Ciebie żywność zawsze będzie wysokiej jakości.

  Pytania i uwagi są dla nas ważne – Fit-Catering

  Wszystkie dania są przygotowane na bazie produktów najwyższej jakości. Fit-Catering wspiera polskie marki. 80 procent warzyw i owoców w posiłkach są uprawiane w Polsce. Jeśli masz pytania, możesz skontaktować z Fit-Catering telefonicznie, mailowo lub przez formularz na stronie internetowej. Fit-Catering bardzo chętnie Ci pomoże i rozwiąże wszystkie twoje pytania i problemy.

  Co sądzisz o ofertach Fit-Catering?

  Podziel się opinią! Czy masz wiedzę na temat firmy Fit-Catering? Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  fit-catering
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o fit-catering

  Twoja opinia