Everli

Wszystkie opinie

Everli

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Maciek
Aplikacja bardzo przejrzysta i intuicyjna w obsłudze, bez trudu udało mi się złożyć zamówienie z mojego ulubionego marketu z dostawą na kolejny dzień. Jak na razie wszystko działa sprawnie, zakupy ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zakupy do domu

  Aplikacja bardzo przejrzysta i intuicyjna w obsłudze, bez trudu udało mi się złożyć zamówienie z mojego ulubionego marketu z dostawą na kolejny dzień. Jak na razie wszystko działa sprawnie, zakupy robi się bardzo wygodnie, pieniądze z preautoryzacji wracają na konto tego samego dnia! Zakupy zawsze dostarczone na czas. Mam nadzieję, że zwiększy się ilość sklepów z cenami w aplikacji takimi samymi jak w sklepie. Bardzo dobry wybór godzin dostaw. W przypadku kłopotów dostawczych, otrzymuje się bonus gotówkowy. Kontakt z szoperem bardzo dobry i nasz szoper bardzo uprzejmy. Fajna sprawa. Myślę, że Everli ratuje życie w tych czasach. Płatność online przebiegła bez najmniejszych problemów. Polecam z czystym sumieniem!


Inni również oglądali

Logo Zakupy Auchan

Zakupy Auchan

1 opinie

W dobie prężnie rozwijającej się rzeczywistości, która nas otacza jesteśmy zmuszeni zachować równi...

Logo YFOOD.PL

YFOOD.PL

1 opinie

O firmie YFood Marka YFood została założona w 2017 roku przez Bena Kremera i Noëla Bollmanna, którzy postanowili zrewol...

Logo HelloDogs

HelloDogs

1 opinie

Być może jesteś właścicielem psa? Jeżeli tak, doskonale wiesz, że odpowiedni pokarm jest kluczowy do zdrowego za...

Logo Lokalny Rolnik

Lokalny Rolnik

1 opinie

Stale rosnąca liczba populacji powoduje, że aby zaspokoić potrzeby ludzi dotyczące pożywienia na rynku spożywczy...

Everli

Twoja lodówka jest pusta, ale nie chce Ci się wychodzić z domu, żeby zrobić zakupy? Na myśl o staniu w kolejce robi Ci się nie dobrze, a deszczowa pogoda za oknem wcale nie zachęca Cię do opuszczenia ciepłego domu? Usługa Everli powstała z myślą o Twoich potrzebach. Każdemu zdarzają się takie dni, że nie ma się ochoty iść po zakupy, wtedy można skorzystać z usług szopera. Szoper wykona za Ciebie zakupy według sporządzonej przez Ciebie listy produktów w sklepach, które są obsługiwane przez Everli (a to większość sklepów znanych marek) i dostarczy jest prosto pod Twoje drzwi. Oszczędzisz na tym przede wszystkim czas, ale i nerwy. 

Kilka słów o usługach Everli
Everli to nowa nazwa znanego i lubianego dostawcy zakupów, Szopi. Sklep w ostatnim czasie przeszedł rebranding i obecnie nazywa się Everli. Firma połączyła się z włoską firmą Supermercato24, żeby wynieść swoje usługi na wyższy poziom. Usługi Everli są dostępne w ponad 34 miastach w Polsce oraz mają na swoim koncie miliony dostarczonych produktów. Firma ma na celu ułatwienie codziennego życia ludziom, poprzez realizowanie w ich imieniu zakupów. Taka usługa pozwala zaoszczędzić wiele czasu oraz nerwów na codziennych zakupach, a co za tym idzie - daje nam więcej czasu na wykorzystanie na rzeczy, które naprawdę chcemy robić. 

Oferta usługowa Everli
Everli oferuje usługi z robienia zakupów oraz dostarczanie ich prosto pod drzwi klientów. Są to usługi shoppingowe, które pozwalają zaoszczędzić bardzo wiele czasu na codziennych zakupach. Jeżeli chcemy zrobić zakupy, to wystarczy, że logujemy się na platformę Everli, wybieramy sklep, a następnie tworzymy listę produktów, które chcemy kupić. Następnie należy wybrać dzień oraz czas dostawy naszych zakupów, opłacić zamówienie i czekać, aż kurier pojawi się o określonej porze przed naszymi drzwiami, żeby wręczyć nam nasze zakupy. Z usług Everli korzystać możemy we wszystkich największych miastach w Polsce. Usługodawca Everli oferuje możliwość zrobienia zakupów w kilkunastu najpopularniejszych sieciach sklepów w całej Polsce. Usługi Everli są komfortowe oraz szybkie w realizacji, a często też firma Everli ma wynegocjowane preferencyjne ceny dla swoich klientów. Dodatkowo, jeżeli szukasz pracy dorywczej, możesz zatrudnić się jako Szoper. 

Opinie o usługach Everli
Korzystałeś/łaś już z usług Everli? Jak oceniasz swoje doświadczenie? Zostaw nam swój feedback i opisz jakie masz odczucia. Na NiezależnaOpinia bardzo cenimy sobie opinie klientów, ponieważ wierzymy, że tylko one są w stanie naprawdę pomóc przyszłym klientom w podejmowaniu najlepszych możliwych decyzji konsumenckich Jak oceniasz czas realizacji swojego zamówienia? Czy zamówienie, które złożyłeś zostało dostarczone w komplecie? Jak oceniasz jakość usług Everli? Czy aplikacja Everli umożliwiła Ci łatwe zrobienie zakupów? Czy aplikacja Everli była dla Ciebie prosta w obsłudze i przejrzysta? Czy poleciłbyś/łabyś usługi Everli innym osobom? Dlaczego tak/dlaczego nie? Czy kontaktowałeś/łaś się z działem obsługi klienta Everli? Jak oceniasz ich pracę, czy pomogli Ci w rozwiązaniu Twojego problemu? Czy kontakt był prosty, a dział obsługi przystępny dla klienta? Czy Everli działa w Twoim mieście? Czy zakupy dotarły do Ciebie w umówionym czasie? Czy Twoje zakupy dotarły w dobrym stanie, bez uszczerbków? Zostaw nam swój komentarz z opinią i opisz swoje doświadczenie z Everli, będzie to dla nas bardz cenna informacja.