Dolina Lawendy

Wszystkie opinie

Dolina Lawendy

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo YFOOD.PL
YFOOD.PL
0 opinie

O firmie YFood Marka YFood została założona w 2017 roku przez Bena Kremera i Noëla Bollmanna, którzy postanowili zrewol...

Logo Maczfit
Maczfit
0 opinie

Catering dietetyczny jest modny od kilku lat i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie ta moda skończyła się z dnia na ...

Logo Cafe Silesia
Cafe Silesia
0 opinie

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez co najmniej jednej filiżanki kawy. Podczas gdy dla niektórych osób jest to ob...

Logo Lokalny Rolnik
Lokalny Rolnik
0 opinie

Stale rosnąca liczba populacji powoduje, że aby zaspokoić potrzeby ludzi dotyczące pożywienia na rynku spożywczy...

Dolina Lawendy

Chcesz kupić prawdziwy i naturalny miód w internecie? W obecnych czasach pełno jest wzbogacanych syntetycznie oraz sztucznych miodów oraz wyrobów pszczelarskich, dlatego sklep Dolina Lawendy stawia na produkty pochodzenia naturalnego i pozyskiwane metodami tradycyjnymi ze względu na ich bogactwo pozytywnych właściwości. W sklepie poza wszelkiego rodzaju miodami, znajdziemy także bogaty wybór różnych produktów i wyrobów pszczelarskich, takich jak wosk pszczeli albo pyłek kwiatowy o szerokim zastosowaniu. 

Naturalne i oryginalne pszczele miody
Miody są znane i cenione za swoje prozdrowotne właściwości już od czasów starożytnych. Smak miodu jest nie tylko pyszny, ale jest również bogatym źródłem cukrów, fruktozy oraz glukoza, jak i ma udowodnione naukowo działanie bakteriobójcze oraz dzięki obecności wielu enzymów świetnie neutralizuje toksyny w ludzkim organizmie. Jest również znaną i cenioną pomocą w trakcie przeziębienia i osłabienia organizmu, ponieważ zawiera w sobie wiele witamin oraz substancji odżywczych. Miód za swoje właściwości jest również bardzo ceniony w kosmetyce, ponieważ dzięki właściwościom bakteriobójczym wspaniale neutralizuje zmiany skórne i oparzenia, a także zmniejsza i zapobiega trądzikowi. Dużą popularnością cieszą się również maseczki na twarz oraz włosy na bazie naturalnych miodów. 

Miody polskie oraz zagraniczne
W ofercie sklepu znajdziemy różnego rodzaju miody, zarówno z Polski, jaki i miody zagraniczne. Sklep sprowadza miody z różnych części świata, charakteryzujące się specyficznymi dla danego regionu smakami. Znajdziemy między innymi miody eukaliptusowe, tymiankowe czy koniczynowe i mandarynkowe. Obok miodów zagranicznych, znajdziemy też oczywiście znane i cenione polskie miody tradycyjne, takie jak miód rzepakowy, akacjowy czy wielokwiatowy. 

Szeroki wybór produktów pszczelarskich
W sklepie Dolina Lawendy klienci mają także możliwość zakupu różnego rodzaju produktów pszczelich. Wśród tych produktów znajdziemy wosk pszczeli, który masz szerokie zastosowanie zarówno w medycynie naturalnej, kosmetyce jak i przy wyrobie świec. Wosk pszczeli jest bogatym źródłem witaminy A, jak i reguluje pracę oraz podział komórek organizmu ludzkiego. Kolejnym produktem, jaki można nabyć w Dolinie Lawendy jest pierzga, czyli pokarm dla młodych pszczół, mający również szerokie zastosowanie probiotyczne, bakteriobójcze i ogolnie regulujące działanie organizmu. Możnac również zakupić pyłek pszczeli, o słodkim kwiatowym zapachu, których wspaniale sprawdza się jako dodatek w kuchni oraz prozdrowotny suplement diety dla każdego. Warto wspomnieć, że pyłek pszczeli, pierzga oraz propolis uznawane są za superfoods, czyli żywność naturalną bogatą w składniki odżywcze i o działaniu korzystnym dla zdrowia oraz samopoczucia. 

Zakupy w internecie lub stacjonarnie
Sklep oferuje sprzedaż internetową, ale posiada również kilka punktów stacjonarnych, gdzie można odebrać zamówione wcześniej produkty lub dokonać zakupów bezpośrednio w sklepie stacjonarnym. Punkty sklepu znajdują się w Warszawie oraz w Podkowie Leśnej. 

Korzystałaś/łeś z usług sklepu Dolina Lawendy?
Jeżeli byłeś klientem sklepu Dolina Lawendy, koniecznie opisz nam swoje doświadczenie, zostawiając komentarz i krótki feedback! Na naszym portalu Niezaleznaopinia.pl bardzo cenimy sobie opinię klientów danych usług, zależy nam na stworzeniu przestrzeni, gdzie będzie można bezstronnie poznać opinie klientów. Jak oceniasz produkty z Doliny Lawendy? Spełniły one Twoje oczekiwania, jeśli chodzi o jakość? Czy przesyłka była dobrze i bezpieczenie zapakowana? Czy dział obsługi klienta był pomocny? Czy strona internetowa sklepu jest przejrzysta i łatwa w użytkowaniu? Czy złożenie zamówienia było proste i intuicyjne? Zależy nam na Twojej opinii!