Dolina Lawendy

Wszystkie opinie

Dolina Lawendy

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Everli

Everli

1 opinie

Twoja lodówka jest pusta, ale nie chce Ci się wychodzić z domu, żeby zrobić zakupy? Na myśl o staniu w kolejce robi...

Logo YFOOD.PL

YFOOD.PL

1 opinie

O firmie YFood Marka YFood została założona w 2017 roku przez Bena Kremera i Noëla Bollmanna, którzy postanowili zrewol...

Logo HelloDogs

HelloDogs

1 opinie

Być może jesteś właścicielem psa? Jeżeli tak, doskonale wiesz, że odpowiedni pokarm jest kluczowy do zdrowego za...

Logo Lokalny Rolnik

Lokalny Rolnik

1 opinie

Stale rosnąca liczba populacji powoduje, że aby zaspokoić potrzeby ludzi dotyczące pożywienia na rynku spożywczy...

Dolina Lawendy

Chcesz kupić prawdziwy i naturalny miód w internecie? W obecnych czasach pełno jest wzbogacanych syntetycznie oraz sztucznych miodów oraz wyrobów pszczelarskich, dlatego sklep Dolina Lawendy stawia na produkty pochodzenia naturalnego i pozyskiwane metodami tradycyjnymi ze względu na ich bogactwo pozytywnych właściwości. W sklepie poza wszelkiego rodzaju miodami, znajdziemy także bogaty wybór różnych produktów i wyrobów pszczelarskich, takich jak wosk pszczeli albo pyłek kwiatowy o szerokim zastosowaniu. 

Naturalne i oryginalne pszczele miody
Miody są znane i cenione za swoje prozdrowotne właściwości już od czasów starożytnych. Smak miodu jest nie tylko pyszny, ale jest również bogatym źródłem cukrów, fruktozy oraz glukoza, jak i ma udowodnione naukowo działanie bakteriobójcze oraz dzięki obecności wielu enzymów świetnie neutralizuje toksyny w ludzkim organizmie. Jest również znaną i cenioną pomocą w trakcie przeziębienia i osłabienia organizmu, ponieważ zawiera w sobie wiele witamin oraz substancji odżywczych. Miód za swoje właściwości jest również bardzo ceniony w kosmetyce, ponieważ dzięki właściwościom bakteriobójczym wspaniale neutralizuje zmiany skórne i oparzenia, a także zmniejsza i zapobiega trądzikowi. Dużą popularnością cieszą się również maseczki na twarz oraz włosy na bazie naturalnych miodów. 

Miody polskie oraz zagraniczne
W ofercie sklepu znajdziemy różnego rodzaju miody, zarówno z Polski, jaki i miody zagraniczne. Sklep sprowadza miody z różnych części świata, charakteryzujące się specyficznymi dla danego regionu smakami. Znajdziemy między innymi miody eukaliptusowe, tymiankowe czy koniczynowe i mandarynkowe. Obok miodów zagranicznych, znajdziemy też oczywiście znane i cenione polskie miody tradycyjne, takie jak miód rzepakowy, akacjowy czy wielokwiatowy. 

Szeroki wybór produktów pszczelarskich
W sklepie Dolina Lawendy klienci mają także możliwość zakupu różnego rodzaju produktów pszczelich. Wśród tych produktów znajdziemy wosk pszczeli, który masz szerokie zastosowanie zarówno w medycynie naturalnej, kosmetyce jak i przy wyrobie świec. Wosk pszczeli jest bogatym źródłem witaminy A, jak i reguluje pracę oraz podział komórek organizmu ludzkiego. Kolejnym produktem, jaki można nabyć w Dolinie Lawendy jest pierzga, czyli pokarm dla młodych pszczół, mający również szerokie zastosowanie probiotyczne, bakteriobójcze i ogolnie regulujące działanie organizmu. Możnac również zakupić pyłek pszczeli, o słodkim kwiatowym zapachu, których wspaniale sprawdza się jako dodatek w kuchni oraz prozdrowotny suplement diety dla każdego. Warto wspomnieć, że pyłek pszczeli, pierzga oraz propolis uznawane są za superfoods, czyli żywność naturalną bogatą w składniki odżywcze i o działaniu korzystnym dla zdrowia oraz samopoczucia. 

Zakupy w internecie lub stacjonarnie
Sklep oferuje sprzedaż internetową, ale posiada również kilka punktów stacjonarnych, gdzie można odebrać zamówione wcześniej produkty lub dokonać zakupów bezpośrednio w sklepie stacjonarnym. Punkty sklepu znajdują się w Warszawie oraz w Podkowie Leśnej. 

Korzystałaś/łeś z usług sklepu Dolina Lawendy?
Jeżeli byłeś klientem sklepu Dolina Lawendy, koniecznie opisz nam swoje doświadczenie, zostawiając komentarz i krótki feedback! Na naszym portalu Niezaleznaopinia.pl bardzo cenimy sobie opinię klientów danych usług, zależy nam na stworzeniu przestrzeni, gdzie będzie można bezstronnie poznać opinie klientów. Jak oceniasz produkty z Doliny Lawendy? Spełniły one Twoje oczekiwania, jeśli chodzi o jakość? Czy przesyłka była dobrze i bezpieczenie zapakowana? Czy dział obsługi klienta był pomocny? Czy strona internetowa sklepu jest przejrzysta i łatwa w użytkowaniu? Czy złożenie zamówienia było proste i intuicyjne? Zależy nam na Twojej opinii!