Cup and You

Wszystkie opinie

Cup and You

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Everli

Everli

1 opinie

Twoja lodówka jest pusta, ale nie chce Ci się wychodzić z domu, żeby zrobić zakupy? Na myśl o staniu w kolejce robi...

Logo YFOOD.PL

YFOOD.PL

1 opinie

O firmie YFood Marka YFood została założona w 2017 roku przez Bena Kremera i Noëla Bollmanna, którzy postanowili zrewol...

Logo HelloDogs

HelloDogs

1 opinie

Być może jesteś właścicielem psa? Jeżeli tak, doskonale wiesz, że odpowiedni pokarm jest kluczowy do zdrowego za...

Logo Lokalny Rolnik

Lokalny Rolnik

1 opinie

Stale rosnąca liczba populacji powoduje, że aby zaspokoić potrzeby ludzi dotyczące pożywienia na rynku spożywczy...

Cup and You

Cenisz sobie wyjątkowość kaw i herbat? Ciekawi Cię możliwość wypróbowania nowych połączeń smakowych? Te dwa rodzaje napojów są najpopularniejsze na świecie i mają wielu swoich miłośników. W dzisiejszych czasach siedząc w domu przed komputerem, możemy wejść w świat tych wyjątkowych używek i w łatwy sposób stać się ich konsumentem.
O cupandyou.pl
Sklep Cup&You powstał w 2016 roku. To polska firma produkująca kawy i herbaty. Założeniem przedsiębiorstwa jest tworzenie produktów, które będą charakterystyczne. Mają być niebanalne i wyróżniać się barwnością. Podczas produkcji odbywają się testy, w trakcie których najważniejszym zadaniem dla firmy jest sprostać potrzebom klientów i uzyskać najwyższej jakości mieszanki. Producenci przywiązują dużą uwagę nie tylko do jakości produktów, ale także ich opakowań. Twierdzą, że takie połączenie musi tworzyć spójną całość. Celem Cup and You jest umilenie czasu konsumentów i sprawienie im radości, dzięki możliwości rozkoszowania wieloma różnorodnymi smakami produktów. Cały proces produkcji zaczynając od opakowań, a kończąc na skompletowaniu i wysłaniu przesyłki, odbywa się w Polsce.
Oferta cupandyou.pl
W ofercie sklepu znajdują się herbaty i kawy. Te pierwsze mają coraz większe grono miłośników, co powoduje chęć do eksperymentowania i łączenia różnych smaków. Producenci nazywają swoje mieszanki nazwami, które mają wywoływać przyjemne odczucia takimi jak np.: miłość, spokój, siła, piękno, mądrość, malinowe marzenie, mleczna droga, truskawki w śmietanie. Oprócz tego nazwy tworzone są również na specjalne okazje: adwentowa, bożonarodzeniowa, urodzinowa i wiele innych. Przy wyborze konkretnej mieszanki, klient może przeczytać jej szczegółowy skład i wybrać opakowanie, w jakim zostanie dostarczona. Jednym z nich jest pojemnik Veki, służący do wielokrotnego przechowywania lub opakowanie Eko Kubek, które jest przystosowane do kontaktu z żywnością. Kolejna w ofercie sklepu jest kawa. W tej kategorii klient może znaleźć wiele różnych smaków tego popularnego napoju, na przykład: snickers, oreo, amore mio, świąteczne ciastko, zimowy grzaniec i inne. Każdy smak kawy w opisie ma informacje dotyczące składników i sposobu przygotowania. Podczas zamawiania kawy do wyboru jest rodzaj kawy (ziarnista lub mielona), opakowania – tak samo, jak w przypadku herbat. Platforma ma w ofercie również zakładkę „Kup prezent”, w której znaleźć można gotowe pomysły prezentowe na różne okazje. W asortymencie są także okazjonalne kalendarze adwentowe. Firma realizuje złożone zamówienia w dni robocze, a czas oczekiwania na paczkę trwa od 1 do 2 dni roboczych. Towar dostarczany jest za pomocą kuriera InPost lub do paczkomatów. Kupujący nie ponosi kosztów wysyłki w zamówieniu powyżej 200 złotych, o ile nie wybrał opcji za pobraniem. W przypadku mniejszych zamówień i przedpłaty dostawa wynosi 15zł (do domu) i 12zł (paczkomat), natomiast w opcji za pobraniem 20zł (do domu) i 15zł (paczkomat). Dostępne formy płatności w Cup&You to: pobranie, przedpłata kartą kredytową, płatniczą, za pomocą systemu Przelewy24 i PayPal. Klient ma prawo zwrócić otrzymany towar bez podania przyczyny w terminie do 30 dni od momentu odebrania przesyłki. Należy przed tym poinformować sklep, przesyłając oświadczenie i odesłać towar na adres: Cup and You Alicja Milek, Krzysztof Milek s.c. ul. Żeromskiego 8/2, 47-100 Strzelce Opolskie. Firma zwraca kupującemu wszystkie koszty, łącznie z najtańszą opłatą za wysyłkę. W razie potrzeby można skontaktować się ze sklepem za pomocą formularza dostępnego na stronie bądź też bezpośrednio na adres e-mail: info@cupandyou.pl lub telefonicznie na numer: 888111717.
Plusy, minusy i uwagi dotyczące cupandyou.pl
Znasz sklep internetowy Cup and You? Czy zdarzyło Ci się robić tam już zakupy? Zostaw nam feedbackdotyczący Twoich odczuć o stronie i dostępnym asortymencie. Twoje doświadczenie może pomóc innym w podjęciu decyzji odnośnie dokonania tam zakupów. Jesteś oczarowany i chętnie znów skorzystasz z oferty sklepu, czy może zawiodłeś się i czujesz się oszukany? Liczymy na Twoją pomoc.