Coś Dobrego

Wszystkie opinie

Coś Dobrego

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo YFOOD.PL
YFOOD.PL
0 opinie

O firmie YFood Marka YFood została założona w 2017 roku przez Bena Kremera i Noëla Bollmanna, którzy postanowili zrewol...

Logo Maczfit
Maczfit
0 opinie

Catering dietetyczny jest modny od kilku lat i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie ta moda skończyła się z dnia na ...

Logo Cafe Silesia
Cafe Silesia
0 opinie

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez co najmniej jednej filiżanki kawy. Podczas gdy dla niektórych osób jest to ob...

Logo Lokalny Rolnik
Lokalny Rolnik
0 opinie

Stale rosnąca liczba populacji powoduje, że aby zaspokoić potrzeby ludzi dotyczące pożywienia na rynku spożywczy...

Coś Dobrego

Miłośnicy słodyczą wiedzą, że jakość produktu jest bardzo ważna. Liczy się także szeroki wybór. Dla osób, które lubią eksperymentować, sklepie ze słodyczami z kraju i zagranicy są słodkim rajem. Po co ograniczać się tylko do mlecznej czekolady, skoro możno spróbować innych pyszności, które rzadko są spotykane na polskich półkach? Istnieje kilka sklepów internetowych, które oferują sprzedaż słodkich produktów z kraju i ze świata. Nie ryzykuj jednak słabej jakości lub małego wyboru. Sprawdź, która z firm ma najlepszy wybór produktów. Poniżej znajdziesz informacje i recenzje sklepu internetowego Coś Dobrego. Szczere opinie klientów pomogą ci zdecydować, czy marka jest godna zaufania i czy oferowane przez nią produkty zadowolą twoje wymagające kubki smakowe. 

O firmie Coś Dobrego

Sklep Coś Dobrego powstał w 2014 roku. Firma została utworzona przez Zuzannę, która wraz ze swoim zespołem założyła sklep internetowy. Inspiracją była tęsknota za słodyczami, których nie można znaleźć w polskich sklepach. Dzięki temu w Coś Dobrego można znaleźć najpopularniejsze produkty z całego świata. Marka dba o różnorodność swoich produktów, a także ich oryginalność.

Produkty są dokładnie selekcjonowane, a w sklepie nie ma miejsca na przypadkowe decyzje. Magazyn Coś Dobrego znajduje się w Jawczycach koło Warszawy. Według informacji na stronie Coś Dobrego, firma otwarta jest na wszystkie sugestie ze strony klientów. 

Produkty i usługi oferowane przez firmę Coś Dobrego

W ofercie marki można znaleźć słodycze z różnych krajów z całego świata. Oferta słodkości jest bardzo bogata i obejmuje produkty z USA, Japonii, Chin, Czech i innych państw. Coś Dobrego oferuje także produkty bezglutenowe, które można łatwo znaleźć na stronie. Sklep sprzedaje także słodkości na specjalną okazję, które zostały wyselekcjonowane w zakładce “Na prezent”. Poza słodyczami w ofercie można znaleźć także inne produkty spożywcze, w tym słone przekąski, makarony i sosy. Coś Dobrego oferuje także kawy oraz angielskie herbaty. 

W przypadku, gdy w ofercie nie ma produktu, którego klient chciałby kupić, istnieje możliwość skontaktowania się z obsługą sklepu i zamówienia ich bezpośrednio. Coś Dobrego to firma, która oferuje sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. W przypadku sprzedaży hurtowej należy skontaktować się bezpośrednio z marką. 

Za produkty można zapłacić za pomocą przelewu tradycyjnego, przelewu natychmiastowego lub za pobraniem. Paczki są dostarczane za pomocą kuriera InPost, paczkomatów InPost lub mogą być odebrane osobiście w siedzibie firmy. Wymiana lub zwrot towaru jest możliwy do 14 dni od otrzymania paczki.

Pozytywne opinie klientów, zażalenia i porady na temat firmy Coś Dobrego

Nic nie umila życia bardziej niż odrobina słodkości. Dobrej jakości słodycze można znaleźć w sklepach stacjonarnych, ale produkty znane z innych krajów nie zawsze są dostępne. Dodatkowo różnorodność smaków znanych produktów takich jak na przykład coca-cola jest dość ograniczona. Możesz jednak sięgnąć po słodkie produkty ze sklepu internetowego. Jeżeli miałeś jakiekolwiek doświadczenie z firmą Coś Dobrego, podziel się z nami twoimi wrażeniami. Czy musiałeś dokonać zwrotu produktu i spotkałeś się z problemami? Czy produkty nie dotarły do ciebie połamane lub rozpuszczone? Czy kontaktowałeś się z obsługą klienta? Jeżeli tak, jak oceniasz swoje zadowolenie? Czy zamówiona przesyłka dotarła na czas? Podziel się z nami swoim doświadczeniem na tej stronie i pomóż innym osobom w wyborze najlepszej firmy sprzedającej zagraniczne słodycze i inne produkty.