StormGain

Wszystkie opinie

StormGain

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo Libertex
Libertex
0 opinie

O firmie Libertex Libertex działa od 1997. Jest to międzynarodowa, godna zaufania marka z ponad 20 latami doświadczenia na rynku fi...

Logo Crypto Engine
Crypto Engine
0 opinie

O firmie Crypto Engine Crypto Engine to zautomatyzowana platforma handlowa dla Bitcoin i innych kryptowalut. Platforma oferuje inwestorom szans...

Logo Coinbase
Coinbase
0 opinie

Interesują cie kryptowaluty? Szukasz odpowiedniego sposobu do wymiany bitcoinów, ethereum czy też innych walut? Czym są...

Logo Bitpanda
Bitpanda
0 opinie

Szukasz strony za pomocą której możesz handlować kryptowalutami, towarami, papierami wartościowymi i funduszami ETF...

StormGain

Inwestujesz w kryptowaluty bądź zamierzasz to robić? Może szukasz portfela którego zadaniem jest przechowywanie kryptowalut?
Czym są tak właściwie te kryptowaluty? Wiele osób zapewne o nich już słyszało, lecz dla tych co nie wiedzą kryptowaluty to waluty cyfrowe alternatywne. Nie posiadają one oparcia na kruszcu (nie są to więc waluty fiduncjarne), a ich wartość determinowana jest przede wszystkim przez mechanizmy wolnorynkowe – zasady podaży i popytu.
Jeśli zaczynasz handlować kryptowalutami to zapewne zauważyłeś że stron zajmującym się tym jest w internecie mnóstwo.
Na tej stronie znajdziesz doświadczenia użytkowników z firmą StormGain, które pomogą
ci zdecydować czy ich usługi są opłacalne. Recenzje i komentarze użytkowników mogą być kluczowe w zapoznaniu się jak dobra dana firma jest.

O StormGain:
StormGain to platforma handlu kryptowalutami założona w 2019 z siedzibą w Londynie. Jest to rozwiązanie dla tych, którzy chcą korzystać ze wzrostów lub spadków cen kryptowalut lub prowadzić długoterminowe inwestycje w aktywa kryptograficzne.
Dostępna na każdym urządzeniu platforma StormGain umożliwia rozpoczęcie handlu 11 różnymi kontraktami terminowymi na kryptowaluty z mnożnikiem do 300x lub po prostu kupno i handlowanie kryptowalutami.

Usługi firmy StormGain:

Handluj kryptowalutami - Uzyskaj dostęp do zaawansowanych narzędzi kryptowalutowych i zmaksymalizuj swój zysk. Doświadcz handlu z depozytem zabezpieczającym. Handlowanie kryptowalutami na StormGain zapewnia między innymi : zero prowizji handlowych(Ciesz się prowizją transakcyjną 0% podczas otwierania nowych zleceń), Mnożnik aż do 300× (Uzyskaj środki na handel i zwiększ wielkość zlecenia), handluj z dowolnego miejsca z pewnością (Handluj mobilnie w aplikacji StormGain lub użyj platformy sieciowej w dowolnym momencie)
Przechowuj kryptowaluty - Bezpieczne portfele dla Twoich kryptowalut. Chronią Twoje środki, aby móc inwestować i przechowywać główne kryptowaluty w darmowym, łatwym w użytkowaniu portfelu wielowalutowym.
Przechowywanie kryptowalut zapewnia: Gwarantowaną prywatność (Uzyskaj dostęp do portfela od razu po rejestracji. Bez KYC), Bezpieczne przechowywanie (Zaprojektowany tak, by Twoje środki były bezpieczne dzięki wiodącym w branży protokołom), Szybkie wypłaty (Wybierz opcję płatności, która najbardziej Ci odpowiada.)
Czerp zyski dzięki sygnałom handlowym - Chcesz wiedzieć, kiedy kupić lub co sprzedać?
Aplikacja od StormGain do kupowania kryptowalut oferuje teraz sygnały handlowe — rekomendacja kupna/sprzedaży na wykresie handlowym. Analizują oni zdecentralizowany rynek finansowy, łącząc swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie handlu z algorytmami AI, by pomóc Ci w dokonaniu właściwej transakcji w odpowiednim czasie.
Handluj więcej, zarabiaj więcej z aplikacją kryptowalutową - Im więcej handlujesz, tym wyższy status programu lojalnościowego. Wyższy status przynosi większe korzyści — na wszystkich poziomach, od brązu do złota, użytkownicy StormGain uzyskują dostęp do niższych prowizji i ogromnych bonusów. Wybierz swój poziom statusu i zwiększ swój zysk dzięki:
-Błyskawicznym bonusom do 20% od wpłat
-Zniżkom
 od prowizji handlowych aż do 40%
-Oprocentowanie
 roczne aż do 12% od dowolnych kryptowalut
Wbudowane instrumenty zarządzania ryzykiem - Każdy sygnał handlowy ma domyślne parametry zleceń Stop Loss (zamknij transakcję przy stracie X) i Take Profit (zamknij transakcję przy zysku X) dostępne do opcjonalnego użycia. Dostępne są również opcje Zwiększ i Zwiększ automatyczne, pozwalające zwiększyć kwotę inwestycji, gdy trend jest korzystny dla otwartej pozycji.

 

Podziel się swoją opinią!
Korzystałeś kiedykolwiek z StormGain? Jakie były twoje doświadczenia? Z chęcią się dowiemy jaka jest twoja opinia. Krótka ocena z pewnością pomoże stwierdzić czy jest to firma warta odwiedzin. Jak długo trwają transfery? Storna odpowiadała twoim oczekiwaniom? Zachęcamy również do przejrzenia opinii na temat innych firm na niezaleznaopinia.pl