NiezależnaOpinia

  Opinie SohoCredit

  Potrzebujesz coś kupić, masz wydatki, ale brakuje Ci pieniążków? Soho Credit może Ci pomóc w rozwiązaniu problemów pieniężnych. Soho Credit jest firmą, udzielającej szybkich pożyczek online. Wybierz kwotę pożyczki oraz termin spłaty, wypełnij formularz rejestracyjny oraz przelej 1 grosz na jedno z kont Soho Credit i po akceptacji wniosku gotówka trafia niezwłocznie na Twoje konto.

  Jakie są warunki do otrzymania pożyczki krótkoterminowej Soho Credit

  O pożyczkę może ubiegać się osoba:

  - która jest w wieku od 20 do 76 lat,

  - która jest stałym użytkownikiem numeru telefonii komórkowej oraz posiada osobisty rachunek bankowy w Polsce,

  - która posiada adres zamieszkania i zameldowania na terytorium Polski,

  - która jest obywatelem Polski i ma stałe miejsce zamieszkania na terytorium Polski. Jak uzyskać pożyczkę krótkoterminową Soho Credit:

  1. Zarejestruj się. Aby otrzymać pożyczkę Soho Credit zarejestruj się wypełniając poprawnie wszystkie pola formularza rejestracyjnego - zajmie to kilka minut.

  2. Przelej 0,01 zł. Po poprawnym zarejestrowaniu się w Soho Credit należy potwierdzić numer rachunku bankowego, przesyłając 0,01 zł z konta osobistego, potwierdzającego imię i nazwisko osoby ubiegającej się o pożyczkę. Na to konto zostanie przelana pożyczka od Soho Credit. Soho Credit nie akceptuje przelewów dokonywanych poprzez bankowe systemy przyspieszające oraz przelewów z SKOK. Wybierz bank, w którym masz konto, i wpłać 0,01 zł z tytułem przelewu.

  3. Otrzymaj pożyczkę. Po poprawnym wykonaniu wymienionych wyżej czynności wniosek o pożyczkę zostanie niezwłocznie rozpatrzony Soho Credit. O decyzji zostaniesz poinformowany przez sms. W przypadku pozytywnej decyzji pieniądze zostaną wysłane na podany rachunek bankowy.

  Oferta Soho Credit

  Maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi 1000 zł. Jednorazowa opłata rejestracyjna pobierana przez Soho Credit wyłącznie w przypadku pierwszej pożyczki wynosi 0,01 zł. RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) w przypadku pierwszej pożyczki wynosi 0%. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, okres obowiązywania umowy - 30 dni, całkowity koszt pożyczki 0 zł, stała stopa oprocentowania 0% w skali roku, całkowita kwota do zapłaty 1000 zł. Udzielenie pożyczki Soho Credit jest uzależnione od pozytywnej oceny pożyczkodawcą zdolności kredytowej wnioskującego. Spłacić pożyczkę można z dowolnego konta bankowego. Na stronie Soho Credit znajduje się pole, w którym należy wybrać bank, na który chcesz dokonać spłaty wraz z danymi do przelewu bankowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na swoim profilu klienta. Soho Credit odmówi udzielenia pożyczki, gdy zaistnieje co najmniej jedna z okoliczności:

  - podałeś nieprawdziwe dane podczas rejestracji,

  - nie spełniasz warunków umowy i regulaminu,

  - masz jakiekolwiek zaległości lub opóźnienia w spłatach pożyczek lub kredytów,

  - nie spełniłeś warunków weryfikacji,

  - nie spłaciłeś poprzedniej pożyczki.

  Reklamacje i pozasądowe rozwiązywanie sporów

  Wszelkie reklamacje dotyczące Pożyczek można składać:

  - w formie pisemnej przesyłką pocztową na adres pożyczkodawcy,

  - telefonicznie,

  - poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres elektroniczny Soho Credit.

  Soho Credit wyśle odpowiedź na reklamację w formie papierowej na adres pocztowy podany podczas rejestracji, a w przypadku jego braku, na inny adres pocztowy, podany w korespondencji. Odpowiedź na reklamację od Soho Credit zostanie dostarczona pocztą elektroniczną na Twój adres e-mail.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem

  Miałeś okazję korzystać z usług Soho Credit? Czy pożyczka przebiegła pomyślnie? Każda opinia jest dla nas ważna!

  SohoCredit
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!

  Zamówienie

  10

  Serwis

  10

  Cennik

  10

  Dostava

  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o SohoCredit

  Twoja opinia