NiezależnaOpinia

  Opinie Skok Stefczyka

  O banku Skok Stefczyka

  Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka powstała w 1993 roku.
  W pierwszym okresie swojej działalności Kasa miała charakter branżowy, tzn. kierowała usługi głównie do jednej grupy zawodowej – do pracowników przedsiębiorstw morskich wybrzeża gdańskiego. W połowie lat 90. Kasa Stefczyka poprzez fuzję z innymi spółdzielczymi kasami przekształciła się w instytucję obsługującą grupę osób powiązanych przynależnością do Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej. Rozpoczęto otwieranie placówek poza zakładami pracy, aby korzystanie z usług Kasy było dostępne dla każdego.
  Kasa nawiązuje do tradycji polskiej spółdzielczości finansowej z przełomu XIX i XX wieku. U schyłku XIX wieku ideę finansowej samopomocy rozwinął i wcielił w życie dr Franciszek Stefczyk – patron naszej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej. Stworzone przez niego pod koniec XIX wieku Kasy Stefczyka odegrały ważną rolę gospodarczo-społeczną na ziemiach polskich, kładąc kres lichwie pieniężnej.
  W okresie międzywojennym w Polsce spółdzielczość była już zjawiskiem powszechnym. W 1939 roku istniało 3500 zapoczątkowanych przez Stefczyka spółdzielczych kas, do których należało 1,5 mln Polaków. Instytucje te, podobne do dzisiejszych SKOK-ów, były popularnie zwane Kasami Stefczyka.
  Po 1947 roku Kasy zostały rozwiązane, a majątek znacjonalizowano lub rozgrabiono. Ruch spółdzielczości finansowej odrodził się dopiero w III Rzeczpospolitej, dzięki wsparciu Światowej Rady Unii Kredytowych i Związku Zawodowego „Solidarność”.
  Kasa Stefczyka od początku swojej działalności dynamicznie się rozwija. Obecnie jest największą kasą oszczędnościowo-kredytową w Polsce – w prawie 400 placówkach obsługuje blisko 900 000 Klientów.
  Kasa Stefczyka opiera się wyłącznie na polskim kapitale, jest własnością swoich Klientów, a wypracowany zysk służy budowaniu bezpieczeństwa zgromadzonego przez nich kapitału. Dlatego właśnie Kasa Stefczyka, w dobie największych kryzysów finansowych, zachowuje stabilność finansową.

  Oferta w serwisie Skok Stefczyka

  Poszukujesz atrakcyjnej pożyczni konsolidacyjnej? Konsolidacja to rozwiązanie dla osób, które chcą uporządkować spłacanie kilku kredytów. Poznaj Pożyczkę Fit. Jedna wygodna miesięczna rata zamiast wielu z opcją zmniejszenia jej wysokości. Możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. 0 zł prowizji. Najtańszy kredyt konsolidacyjny wg rankingu www.17bankow.com, stan na lipiec 2020 r. Możesz skorzystać z Pożyczki Fit, jeśli: chcesz skonsolidować zobowiązania zaciągnięte w innych niż Kasa Stefczyka instytucjach finansowych,
  masz w nich pożyczkę gotówkową, ratalną, kredyt samochodowy, kartę kredytową, kredyt w rachunku płatniczym czy debet w rachunku osobistym. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Masz rachunek płatniczy w Kasie? Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.
  Poszukujesz nowego rachunku płatniczego? Rachunek płatniczy IKS Classic został stworzony z myślą o wszystkich, którzy cenią wygodę i dostępność usług finansowych oraz wysoką jakość obsługi. Nie masz jeszcze wygodnej i bezpiecznej karty zbliżeniowej do swojego konta? Zamów ją bez wychodzenia z domu. IKS Classic wyposażony w udogodnienia, takie jak m.in. kompleksową obsługę w prawie 400 placówkach oraz internetowy dostęp do konta 24 godziny na dobę, w ramach usługi bankowości elektronicznej. 0 zł za prowadzenie rachunku w miesiącu kalendarzowym, w którym suma wpływów zewnętrznych (z rachunków innych niż Twoje własne w Kasie) wyniosła min. 1500 zł; za polecenie przelewu przez Internet (z wyłączeniem polecenia przelewu do ZUS i US) w ramach usługi bankowości elektronicznej oraz za wypłaty i wpłaty gotówki w placówkach Kasy. Zyskaj więcej, dzięki zbliżeniowej debetowej karcie płatniczej Visa Classic: zakupy bez podawania PIN-u do kwoty 100 zł; darmowe wypłaty gotówki z bankomatów oznaczonych logo SKOK24 w całej Polsce; proste i wygodne zakupy - wszędzie tam, gdzie honorowana jest karta Visa; atrakcyjne zniżki i rabaty.
  Korzystasz z programu Rodzina 500 Plus? IKS Classic pozwoli Ci wygodnie pobierać rządowe środki. Wystarczy, że składając wniosek wpiszesz swój indywidualny numer konta w Kasie Stefczyka.

  Co sądzisz o ofercie Skok Stefczyka?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Skok Stefczyka? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Skok Stefczyka jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Skok Stefczyka i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Skok Stefczyka.

  Finanse i rachunkowość UW | Studia na Horyzoncie Warszawa

  Skok Stefczyka
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Skok Stefczyka

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Skok Stefczyka jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Skok Stefczyka. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Skok Stefczyka?

  Skok Stefczyka działa głównie w kategorii Finanse, a dokładniej w Mieszkanie, Inne, Samochód, Zdrowie, Wakacje, Loans, Oszczędzanie.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Skok Stefczyka . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.