Skok Stefczyka

Wszystkie opinie

Skok Stefczyka

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagraniczn...

Logo Ocenapolis

Ocenapolis

1 opinie

W naszym życiu nieszczęścia zdarzają się zawsze niespodziewanie. Pożar domu, powódź, złamanie rę...

Logo Ubezpieczeniaonline

Ubezpieczeniaonline

1 opinie

Ubezpieczenie może dać ci komfort i spokój ducha. Niezależnie czy chodzi o samochód, dom, zdrowie, czy też zagran...

Logo MediPakiet

MediPakiet

6 opinie

Zastanawiasz siÄ™, czy oferta MediPakiet jest dla Ciebie odpowiednia? Nie wiesz, czy Ty i Twoja rodzina potrzebujÄ… dodatkowego...

Skok Stefczyka

O banku Skok Stefczyka
Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka powstała w 1993 roku.
W pierwszym okresie swojej działalności Kasa miała charakter branżowy, tzn. kierowała usługi głównie do jednej grupy zawodowej – do pracowników przedsiębiorstw morskich wybrzeża gdańskiego. W połowie lat 90. Kasa Stefczyka poprzez fuzję z innymi spółdzielczymi kasami przekształciła się w instytucję obsługującą grupę osób powiązanych przynależnością do Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej. Rozpoczęto otwieranie placówek poza zakładami pracy, aby korzystanie z usług Kasy było dostępne dla każdego.
Kasa nawiązuje do tradycji polskiej spółdzielczości finansowej z przełomu XIX i XX wieku. U schyłku XIX wieku ideę finansowej samopomocy rozwinął i wcielił w życie dr Franciszek Stefczyk – patron naszej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej.  Stworzone przez niego pod koniec XIX wieku Kasy Stefczyka odegrały ważną rolę gospodarczo-społeczną na ziemiach polskich, kładąc kres lichwie pieniężnej.
W okresie międzywojennym w Polsce spółdzielczość była już zjawiskiem powszechnym. W 1939 roku istniało 3500 zapoczątkowanych przez Stefczyka spółdzielczych kas, do których należało 1,5 mln Polaków. Instytucje te, podobne do dzisiejszych SKOK-ów, były popularnie zwane Kasami Stefczyka.
Po 1947 roku Kasy zostały rozwiązane, a majątek znacjonalizowano lub rozgrabiono. Ruch spółdzielczości finansowej odrodził się dopiero w III Rzeczpospolitej, dzięki wsparciu Światowej Rady Unii Kredytowych i Związku Zawodowego „Solidarność”.
Kasa Stefczyka od początku swojej działalności dynamicznie się rozwija. Obecnie jest największą kasą oszczędnościowo-kredytową w Polsce – w prawie 400 placówkach obsługuje blisko 900 000 Klientów.
Kasa Stefczyka opiera się wyłącznie na polskim kapitale, jest własnością swoich Klientów, a wypracowany zysk służy budowaniu bezpieczeństwa zgromadzonego przez nich kapitału. Dlatego właśnie Kasa Stefczyka, w dobie największych kryzysów finansowych, zachowuje stabilność finansową.

Oferta w serwisie Skok Stefczyka
Poszukujesz atrakcyjnej pożyczni konsolidacyjnej? Konsolidacja to rozwiązanie dla osób, które chcą uporządkować spłacanie kilku kredytów. Poznaj Pożyczkę Fit. Jedna wygodna miesięczna rata zamiast wielu z opcją zmniejszenia jej wysokości. Możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. 0 zł prowizji. Najtańszy kredyt konsolidacyjny wg rankingu www.17bankow.com, stan na lipiec 2020 r. Możesz skorzystać z Pożyczki Fit, jeśli: chcesz skonsolidować zobowiązania zaciągnięte w innych niż Kasa Stefczyka instytucjach finansowych,
masz w nich pożyczkę gotówkową, ratalną, kredyt samochodowy, kartę kredytową, kredyt w rachunku płatniczym czy debet w rachunku osobistym. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Masz rachunek płatniczy w Kasie? Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.
Poszukujesz nowego rachunku płatniczego? Rachunek płatniczy IKS Classic został stworzony z myślą o wszystkich, którzy cenią wygodę i dostępność usług finansowych oraz wysoką jakość obsługi. Nie masz jeszcze wygodnej i bezpiecznej karty zbliżeniowej do swojego konta? Zamów ją bez wychodzenia z domu. IKS Classic wyposażony w udogodnienia, takie jak m.in. kompleksową obsługę w prawie 400 placówkach oraz internetowy dostęp do konta 24 godziny na dobę, w ramach usługi bankowości elektronicznej. 0 zł za prowadzenie rachunku w miesiącu kalendarzowym, w którym suma wpływów zewnętrznych (z rachunków innych niż Twoje własne w Kasie) wyniosła min. 1500 zł; za polecenie przelewu przez Internet (z wyłączeniem polecenia przelewu do ZUS i US) w ramach usługi bankowości elektronicznej oraz za wypłaty i wpłaty gotówki w placówkach Kasy. Zyskaj więcej, dzięki zbliżeniowej debetowej karcie płatniczej Visa Classic: zakupy bez podawania PIN-u do kwoty 100 zł; darmowe wypłaty gotówki z bankomatów oznaczonych logo SKOK24 w całej Polsce; proste i wygodne zakupy - wszędzie tam, gdzie honorowana jest karta Visa; atrakcyjne zniżki i rabaty.
Korzystasz z programu Rodzina 500 Plus? IKS Classic pozwoli Ci wygodnie pobierać rządowe środki. Wystarczy, że składając wniosek wpiszesz swój indywidualny numer konta w Kasie Stefczyka.

Co sądzisz o ofercie Skok Stefczyka?
Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Skok Stefczyka? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Skok Stefczyka jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Skok Stefczyka i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Skok Stefczyka.