NiezależnaOpinia

  Opinie Skok Stefczyka

  O banku Skok Stefczyka

  Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka powstała w 1993 roku.
  W pierwszym okresie swojej działalności Kasa miała charakter branżowy, tzn. kierowała usługi głównie do jednej grupy zawodowej – do pracowników przedsiębiorstw morskich wybrzeża gdańskiego. W połowie lat 90. Kasa Stefczyka poprzez fuzję z innymi spółdzielczymi kasami przekształciła się w instytucję obsługującą grupę osób powiązanych przynależnością do Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej. Rozpoczęto otwieranie placówek poza zakładami pracy, aby korzystanie z usług Kasy było dostępne dla każdego.
  Kasa nawiązuje do tradycji polskiej spółdzielczości finansowej z przełomu XIX i XX wieku. U schyłku XIX wieku ideę finansowej samopomocy rozwinął i wcielił w życie dr Franciszek Stefczyk – patron naszej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej. Stworzone przez niego pod koniec XIX wieku Kasy Stefczyka odegrały ważną rolę gospodarczo-społeczną na ziemiach polskich, kładąc kres lichwie pieniężnej.
  W okresie międzywojennym w Polsce spółdzielczość była już zjawiskiem powszechnym. W 1939 roku istniało 3500 zapoczątkowanych przez Stefczyka spółdzielczych kas, do których należało 1,5 mln Polaków. Instytucje te, podobne do dzisiejszych SKOK-ów, były popularnie zwane Kasami Stefczyka.
  Po 1947 roku Kasy zostały rozwiązane, a majątek znacjonalizowano lub rozgrabiono. Ruch spółdzielczości finansowej odrodził się dopiero w III Rzeczpospolitej, dzięki wsparciu Światowej Rady Unii Kredytowych i Związku Zawodowego „Solidarność”.
  Kasa Stefczyka od początku swojej działalności dynamicznie się rozwija. Obecnie jest największą kasą oszczędnościowo-kredytową w Polsce – w prawie 400 placówkach obsługuje blisko 900 000 Klientów.
  Kasa Stefczyka opiera się wyłącznie na polskim kapitale, jest własnością swoich Klientów, a wypracowany zysk służy budowaniu bezpieczeństwa zgromadzonego przez nich kapitału. Dlatego właśnie Kasa Stefczyka, w dobie największych kryzysów finansowych, zachowuje stabilność finansową.

  Finanse i rachunkowość UW | Studia na Horyzoncie Warszawa

  Oferta w serwisie Skok Stefczyka

  Poszukujesz atrakcyjnej pożyczni konsolidacyjnej? Konsolidacja to rozwiązanie dla osób, które chcą uporządkować spłacanie kilku kredytów. Poznaj Pożyczkę Fit. Jedna wygodna miesięczna rata zamiast wielu z opcją zmniejszenia jej wysokości. Możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. 0 zł prowizji. Najtańszy kredyt konsolidacyjny wg rankingu www.17bankow.com, stan na lipiec 2020 r. Możesz skorzystać z Pożyczki Fit, jeśli: chcesz skonsolidować zobowiązania zaciągnięte w innych niż Kasa Stefczyka instytucjach finansowych,
  masz w nich pożyczkę gotówkową, ratalną, kredyt samochodowy, kartę kredytową, kredyt w rachunku płatniczym czy debet w rachunku osobistym. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Masz rachunek płatniczy w Kasie? Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.
  Poszukujesz nowego rachunku płatniczego? Rachunek płatniczy IKS Classic został stworzony z myślą o wszystkich, którzy cenią wygodę i dostępność usług finansowych oraz wysoką jakość obsługi. Nie masz jeszcze wygodnej i bezpiecznej karty zbliżeniowej do swojego konta? Zamów ją bez wychodzenia z domu. IKS Classic wyposażony w udogodnienia, takie jak m.in. kompleksową obsługę w prawie 400 placówkach oraz internetowy dostęp do konta 24 godziny na dobę, w ramach usługi bankowości elektronicznej. 0 zł za prowadzenie rachunku w miesiącu kalendarzowym, w którym suma wpływów zewnętrznych (z rachunków innych niż Twoje własne w Kasie) wyniosła min. 1500 zł; za polecenie przelewu przez Internet (z wyłączeniem polecenia przelewu do ZUS i US) w ramach usługi bankowości elektronicznej oraz za wypłaty i wpłaty gotówki w placówkach Kasy. Zyskaj więcej, dzięki zbliżeniowej debetowej karcie płatniczej Visa Classic: zakupy bez podawania PIN-u do kwoty 100 zł; darmowe wypłaty gotówki z bankomatów oznaczonych logo SKOK24 w całej Polsce; proste i wygodne zakupy - wszędzie tam, gdzie honorowana jest karta Visa; atrakcyjne zniżki i rabaty.
  Korzystasz z programu Rodzina 500 Plus? IKS Classic pozwoli Ci wygodnie pobierać rządowe środki. Wystarczy, że składając wniosek wpiszesz swój indywidualny numer konta w Kasie Stefczyka.

  Co sądzisz o ofercie Skok Stefczyka?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Skok Stefczyka? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Skok Stefczyka jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Skok Stefczyka i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Skok Stefczyka.

  Skok Stefczyka
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Skok Stefczyka

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Skok Stefczyka jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Skok Stefczyka. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Skok Stefczyka?

  Skok Stefczyka działa głównie w kategorii Finanse, a dokładniej w Mieszkanie, Inne, Samochód, Zdrowie, Wakacje, Loans, Oszczędzanie.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Skok Stefczyka com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!