NiezależnaOpinia

  Opinie PrepayWay

  PrepayWay AG jest szwajcarskim holdingiem produkującym ekosystem blockchain, który upraszcza i usprawnia międzynarodową współpracę, kontraktowanie i płatności dla firm z wielu branż.

  O PrepayWay

  Pomysł na PrepayWay narodził się w Szwajcarii, gdzie informatyka, bankowość, biznes międzynarodowy i prawnicy zebrali się, by zrewolucjonizować procesy biznesowe. Pochodzący z wielu środowisk zawodowych nasz zróżnicowany zespół poświęcony jest tworzeniu ekosystemu, który ułatwia bezpieczne, szybkie, przejrzyste transakcje handlowe, a jednocześnie zmniejsza koszty transakcji.

  SmartArb został stworzony w celu świadczenia alternatywnych usług rozwiązywania sporów (ADR). Aby zapewnić najwyższą jakość usług ADR po rozsądnych kosztach, SmartArb ściśle współpracuje z neutralnymi i doradcami certyfikowanymi przez Chartered Institute of Arbitrators, JAMS i innymi uznanymi instytucjami ADR. SmartArb ma własne wzorcowe klauzule dotyczące umów handlowych oraz własny zestaw zasad, które strony mogą odwoływać się w umowach handlowych (ex ante) i umowach arbitrażowych (expost). SmartArb świadczy usługi ADR dla wielu branż i dla wielu rodzajów transakcji handlowych. Lista neutralnych sugerowanych przez SmartArb obejmuje również ekspertów posiadających wiedzę na temat wielu systemów prawnych i biegłości we wszystkich głównych językach. SmartArb rozwija specjalną wiedzę fachową w zakresie sporów wynikających z inteligentnych umów.

  Międzynarodowe transakcje handlowe przed pojawieniem się Internetu były w dużym stopniu ograniczone do dużych zakładów, których zdolność finansowa pozwalała na przetwarzanie odpowiednich dokumentów i dokonywanie niezbędnych płatności na rzecz odpowiednich stron zaangażowanych w łańcuch dostaw transakcji. Mimo że Internet pomógł w usprawnieniu procesu dzięki znacznemu skróceniu czasu poświęcanego na komunikację, uczynił on bardzo mało usprawnienia procesu; tradycyjne metody przetwarzania dokumentów prawnych, takie jak umowy i inne odpowiednie weryfikacje, są nadal stosowane, co powoduje znaczne straty czasu, pieniędzy i innych cennych zasobów.

  Oferta firmy

  Misją PrepayWay jest usunięcie wspomnianego obciążenia poprzez integrację zdecentralizowanego łańcucha blokowego i samowystarczalnych inteligentnych umów z procesami biznesowymi w celu wprowadzenia nowego paradygmatu w handlu międzynarodowym. W szczególności PrepayWay oferuje:

  ■ prawnie wiążące wzory umów opracowane przez ekspertów prawnych zgodnie z odpowiednimi krajowymi przepisami ustawowymi i wykonawczymi i przetłumaczone na wiele języków;

  ■ samowystarczalne inteligentne umowy zawierające zakodowane warunki umów;

  ■ zintegrowana brama do cyfrowych i walutowych transakcji walutowych obsługiwanych przez licencjonowanych partnerów depozytowych;

  ■ transgraniczne zdecentralizowane rozwiązanie finansowe;

  ■ bezpieczne przechowywanie zapisów inteligentnych umów i transakcji na blockchain;

  ■ skuteczne i możliwe do wyegzekwowania rozstrzyganie sporów przez SmartArb, Międzynarodowy Inteligentny Instytut Mediacji i Arbitrażu.

  Żadna pojedyncza firma nie może uwolnić potencjału samego blockchain. PrepayWay Blockchain Ecosystem integruje blockchain z istniejącymi funkcjami biznesowymi, wykorzystując go do generowania wartości i przyspieszenia wzrostu. Efektem tej synergii będą możliwości strategicznego partnerstwa i dostępu do innowacyjnych technologii. Porównaj ofertę firmy z konkurencją naszej stronie.

  Opinia końcowa

  Pojawienie się technologii blockchain zapoczątkowało nową erę transakcji bez zaufania, w których dwie lub więcej stron może łatwo przeprowadzać transakcje bez konieczności sprawdzania wiarygodności, autentyczności i integralności transakcji przez stronę trzecią. Weźmy na przykład nabywcę we Francji, zainteresowanego dokonaniem przedpłaty na kredyt hipoteczny w Hiszpanii, jeśli zaangażowane strony nie chcą dokonywać transakcji opartych na zaufaniu (co jest okropnym pomysłem), istnieje potrzeba zweryfikowania przez kupującego autentyczność wykazu, własność nieruchomości i zapewnienie, że odpowiednie dokumenty są nienaruszone. Proces ten jest bardzo nieefektywny, co powoduje znaczne marnotrawstwo cennych zasobów.

  Zastosowanie technologii blockchain poprzez ekosystem Prepayway znacząco zwiększa wydajność handlu międzynarodowego przy jednoczesnym zmniejszeniu czasu poświęconego na tradycyjne procesy. Ekosystem Prepayway ma wiele rozwiązań, które można łatwo zintegrować z tradycyjnymi firmami.

  PrepayWay
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o PrepayWay

  Twoja opinia